Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ya annem tutturdu yusuf die de ondan yane şimdi de biyerde gördüm yusuf eren çok tatlı geldi bi de hz.yusuf vsr ya hani çoook yakışıklı olan ondan yanezemuszemus

iyi iyi sevindim daha iyi olursun inş.bugün randevu aldım canım yarın gidicem inş.yarın saat 4 e verdi randevuyu..........
hadi bakalım güzel haberler getirirsin inşallah cicim
bizde iyiyiz kızlar gezmee gidecez bugün
ohh ana kız gezin bakalım
Günaydın canlar.güzel bir hafta geçiririz inşallah.
günaydın şekerim

ya hadi bişey desenize nasıl yusuf eren?

eren iyi ama yusuf için bişi demiyeyim
:kedi:

ya annem tutturdu yusuf die de ondan yane şimdi de biyerde gördüm yusuf eren çok tatlı geldi bi de hz.yusuf vsr ya hani çoook yakışıklı olan ondan yanezemuszemus

değilim bacım ben sonradan bööle oldum.amaan sen de ne kızıon annem gibi o da ööle dio hep :dilcikar:

kıs aşk olsun ne kızıcam :sinifsinif: kızarmıyım ben hıc..kaydirigubbakcemile
canım beım erenın yanına illa bişi arıyosan bekle bakalım sen ble fıkırlerını söle topla bı anda cıkart oratya koy bısde bakalım su diileim ama bence sahsım adına bızzat kendım naçizene fikrim yalnız ve yalnız EREN okişşş ama cok istiyosan yaparıs bşişiler Çok üzgünüm çoook:roflol::roflol:

ya hani cinsiyet ve isim bölümü var ya oraya yazdımj düşündüklerimi eren önde gidio zaten de işte şimdi ööle aklıma geldi gerçi hergün bişey gelio aklıma kararsız kazım olunca böyle oluyo:)

hee doğru diosun şekerim dalga geçmeyelim zaten ben koyarsam oğluma hiç geçmeyelim bence kaydirigubbakcemile3

he canım benım dalga gecmeyelimm zati senınkı olur hıc gecmeyısde ama canım sımdı yusuf eren koyarsan o cocuk gıdıcek adını sorduklarında eren dıcek daha bı hos gelıcek kulagına yusufa yazık olucak bıraz rastırırıs bakalım erenın yanına gıdıcek bısıler bulurus nasılsa daaa erken kaydirigubbakcemile2
bak bıs daa gecen hafta karar verdık ismmize sengözlerimebaksanab

tamam şekerim öyle olsun erken tabii bol bol düşünelim de ben kadar meşgul eden olmamıştır herhalde burayı isim konusunda :kedi:senin ceren mioldu şimdi neydi?

tamam şekerim öyle olsun erken tabii bol bol düşünelim de ben kadar meşgul eden olmamıştır herhalde burayı isim konusunda :kedi:senin ceren mioldu şimdi neydi?

yok canım sende nolcak isim önemli bişey ismi gibi olur insan tabı cok dusunuceksın :1hug:
yok canım CEMRE olucak inşşallahhh topişim adı opuyorumnanaktan

ben çıkıorum kızlar belim ağrıdı biraz şimdilik kendinize iyi bakın girebilirsem uğrarım gene öpüyorum hepinizi opuyorumnanaktan

günaydın kızlar nasılsınız
geçmişi okudum hepinize teker teker yazdım ama sayfa hata verdi ve hepsi gitti gıcık oldumm

geçmişi okudum hepinize teker teker yazdım ama sayfa hata verdi ve hepsi gitti gıcık oldumm

gunaydın arifecimmm hosgeldinnn nasılsınn opuyorumnanaktan
bosver canımm oluyo bazen nette sorunlar

çoook güzel canım favori isimlerimden adıyla büyür inş.

aminnn canımmmmm opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
2 gndür ii olmana sevndm cnm inş hyavaş yavaş biter bulantıların opuyorumnanaktan
gunaydın kıslar bis geldikkk zemuszemus
günaydın
hatice sezeryan olmuştur herhaldee
inşallah iyilerdir bakalım merakla bekliyorum doğum hikayesini
allah yardımcısı olsun kavuşuyo ecemine bugün opuyorumnanaktan
ay buldum buldum yusuf eren koyayım ben ya nasıl?
yusuf ismi güzel anlamıda öyle
eren bnmde çok hoşuma gdio isim blmak ne zor dimi yaa:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

günaydın cnm ayy banada oluyo bazen sinir oluyom yaz yaz hepsii püüüüff die uçuversinkaydirigubbakcemile3

gunaydın arifecimmm hosgeldinnn nasılsınn opuyorumnanaktan
bosver canımm oluyo bazen nette sorunlar

aminnn canımmmmm opuyorumnanaktan
hoşbulduk iyiyim canım çok şükür bi yaramazlık yok çalışıyorummm

günaydın :)) evet ya çok sinir bozucu neyse geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…