Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Kızlar merhaba ben doğum yaptım.ıkimizde sağlıklıyız.Ecemi merak edenler kadıköy şifa hastanesinin internet sitesinden resmini görebilirler.Hoşçakalın.

Kızlar merhaba ben doğum yaptım.İkimizde sağlıklıyız.Ecemi merak edenler kadıköy şifa hastanesinin internet sitesinden resmini görebilirler.Hoşçakalın.

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis:hooray::hooray::hooray::hooray:hihoyyythihoyyythihoyyyt

HATİCECİMMM UMARIM SENDE KIZINDA İİDİR CANIMMM ayhh hemen bakıcam resmınızee:sm_cool::sm_cool:

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN HAMıŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................36. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................35. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MıRAÇ}

3. Musyas....................................35. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

4. Gcan......................................35. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MıRAÇ}

5. Benssenb...............................32. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (ıkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................30. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................30. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................28. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 26. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NıSA}

10. Slvmsstr................................ 23. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................20. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 17. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................11. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

16. Ummahan_d ......................... En yeni anne adayımız alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERıNE KAVUŞAN TAZE ANNELERıMıZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELıS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {ıLAYDA} 2 Aylık

7. ıerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} 1 Aylık

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM} en taze ANNEMıZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Son düzenleme:
:sinifsinif::sinifsinif::gitme:ayh cok duygulandım şimdiii :kedi:
off allam sıra bızede gelıcek bılıyorum ama nollurrrrrrrrrr bana cesaret verrrrmafoldumbenmafoldumben

Kızlar merhaba ben doğum yaptım.İkimizde sağlıklıyız.Ecemi merak edenler kadıköy şifa hastanesinin internet sitesinden resmini görebilirler.Hoşçakalın.

canıııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmm gözün aydıııııııııııııııııınnnnnnnn alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

Allah analı babalı büyütsün hayatım, sağlıkla sıhhatle inşallah, Allah şansını bahtını açık etsin güzelim... Şeniz Şeniz Şeniz

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis canımmmm çookkk geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsünnnn :nazar::nazar:

:sinifsinif::sinifsinif::gitme:ayh cok duygulandım şimdiii :kedi:
off allam sıra bızede gelıcek bılıyorum ama nollurrrrrrrrrr bana cesaret verrrrmafoldumbenmafoldumben
kızzz liste başı olduunnnnn :1shok::1shok:

kızzz liste başı olduunnnnn :1shok::1shok:

özcümm yaa ıiiice tırsmaya basladım heemafoldumben
hayır ben epidurale karar verdım ya sımdı benım kıs erkenden gelırse epiduralde yapmaslar.. mafoldumben
bıde bide seyy benım hala kafam takık mıllete 37-38. haftada yapıyolar sezeryan bana 39. hafta dedı uyus doktorr mafoldumben
oyyy oyyyy:sinifsinif:

özcümm yaa ıiiice tırsmaya basladım heemafoldumben
hayır ben epidurale karar verdım ya sımdı benım kıs erkenden gelırse epiduralde yapmaslar.. mafoldumben
bıde bide seyy benım hala kafam takık mıllete 37-38. haftada yapıyolar sezeryan bana 39. hafta dedı uyus doktorr mafoldumben
oyyy oyyyy:sinifsinif:
sezeyanda 37-38.de alıolar aslında senin gününü doldurcak herif normal doğurursan hiç şaşmaa ozaman..
dün çok yakın arkadaşım doğurdu burcuyla olan arkadaş grubumuzdaki ilk hamişti kızımız olduuu normal doğummm delikafadulden

sezeyanda 37-38.de alıolar aslında senin gününü doldurcak herif normal doğurursan hiç şaşmaa ozaman..
dün çok yakın arkadaşım doğurdu burcuyla olan arkadaş grubumuzdaki ilk hamişti kızımız olduuu normal doğummm delikafadulden

ya canımcım gecen gıttıgımızde ıste 38. hafta demıstı ıste bayramın oldugu hafta varya pzar pzt salı o hafta demıstı bu gıdısımızde hesapladı yıne once 7 ekım dedı içimden çüşş dedimm 40 hafta ozamana denk gelıyo ya... sonra takvıme baktı 28-29-30unda dogurturuz dedi.. ekime kalmaz dedi.. ayh zaten kızlar cok beklemezmıs.. 9ay 10 gun hesabı avrya gunu genelde erkek doldururmus kız daha erken gelırmıs hayatım benım haftaya 9 ay dolucak bu adam benı gercekten germeye basladı ayın 12 sınde randevumuz var.. bakalım bu sefer baya patlıycam ona..
adama dıom ya once bısı olursa dıorum burlardayız dıyo.. ya bana acıkla ben 10 kere dogurmadımki.. sancı nedir nası bısıdır.. ne olunca panık yapimde gelıyım yada ne olursa korkma bısı olmaz de.. yada su gelmesı tam olarak ne onu bıle bılmyıorum.. ya tecrubesızım sonucta ben bunları netten or-grenmek zorundamıyım mafoldumben
ayhhh ne dert yandım heeeekafamçokkarıştı

O ne güzel bir heyecandır,
Allah hepinize sağlıklı hamilelik ve kolay doğumlar nasip etsin...
bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah...
ve her zamanki duam,Allah anne olmak isteyen herkese
bu mutluluğu yaşatsın...
Güzel paylaşımlar diliyorum arkadaşlar...
sevgiler...

bu mutluluğu yaşatsın...
sevgiler...

aminnnnnn inşallahh Allah kimseye aratmasınnn :Saruboceq:
ve biran önce kurtarsınn :sinifsinif:

canım tebrik ederim allah analı babalı büyütsün .şansı bahtı açık olsun inşalahhhhh
kızlar doktor muayenem var ben çıkıyorum, sonra görüşürüz, hoşçakalın
güzel hbaerlerle gel ablacımmmm

bu mutluluğu yaşatsın...
sevgiler...

aminnnnnnnnnnnnnn inşallah inşallahhhhhhhhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X