Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar ben kacar esım uyandı bu saattemı demeyın sakın esım sahura kadar acıkya dukkanı oyuzden sekerler...bende bazen duruyorum esımle elemanlarla ıyı oluyor vakıt cabuk gecıyorrr...ben yıne gelırım cok opuldunuz arkadaslar byyy allah a emanet olun..opuyorumnanaktan

kıslar ben kacim bırasss yemek yapimmm soraa dun pazardan tursuluk salatalık aldım gıdıp tursu kur alıyımde onları kuruyımm :kedi:
soraa belki kitap okurum belkide gelırım hadi öptüm şimdilikkk hepinisiii :kedi:

aman ıyı olsunlarda ...fılız ablaya da cok sevın dım ne mutludur suanda ...opuyorumnanaktanofff be sonunda burcu artık evınde anam dedımkı kendı kendıme kadıncagız calıstıgı yerden dogurcak dıe...a.sneysekı artık rahatlıyacak stresten kurtulmus olucak....gelsınler artık surda az zamanlarımız kaldı ...hep beraber gecırelıma.s
evtt canım hep öyle dedik walla iş yerinde doğurcak diyeee

kızlar ben kacar esım uyandı bu saattemı demeyın sakın esım sahura kadar acıkya dukkanı oyuzden sekerler...bende bazen duruyorum esımle elemanlarla ıyı oluyor vakıt cabuk gecıyorrr...ben yıne gelırım cok opuldunuz arkadaslar byyy allah a emanet olun..opuyorumnanaktan
tamam canım öpüorum hoşçakal

kıslar ben kacim bırasss yemek yapimmm soraa dun pazardan tursuluk salatalık aldım gıdıp tursu kur alıyımde onları kuruyımm :kedi:
soraa belki kitap okurum belkide gelırım hadi öptüm şimdilikkk hepinisiii :kedi:
kıss kullanmasana öle kimyasal şeyler sirke limon tuzu su neyine yetmioda turşu kur alıosun:mymeka:

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................37. haftamızdayız (K) (29 Ağustos) {ECEM} Şafak: 2

2. Karpuz ...................................35. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

3. Bulcuk....................................34. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................34. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................34. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................31. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................29. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................29. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................27. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Hayat24................................. 25. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

11. Slvmsstr................................ 22. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

12. Jasminn_23............................19. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

13. Fatos0808 ............................ 16. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

14. Nilsu24..................................10. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

15. Ummahan_d ......................... En yeni anne adayımız alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

benıde alın kızlar lısteyebugun bebeğğimin cınsıyetını ogrendım17 haftalık hamıleyım erkek olcak ınsallah adıda mehmet efe olcak.tahmın dogum tarıhım 6 subat 2010

Hoşgeldin ablacımmm :))) nerelerdesin yaawww
canım hoşbulduk, bugün kardeşimle dışarıdaydık bütün gün, o yüzden gelemedim :)
merhaba ablacım hosgeldın nasılsın....yoklugun bellı oluyor...özledik seniopuyorumnanaktan
hoşbulduk güzelim, sağol iyiyim... ben de özledim sizleri :)
kaydirigubbakcemile3 eveeett hayatımmmm turkbayragi ama şimdi hepinizi öpüorummm çıkıorum iyi hafta sonlarıııııı opuyorumnanaktan
aaaa kaçırdım seni hay allah... neyse... bana bak hafta sonu depresyona falan gireyim deme hıııııııı :eek:klava: ben de çok öpüyorum canım :)
benıde alın kızlar lısteyebugun bebeğğimin cınsıyetını ogrendım17 haftalık hamıleyım erkek olcak ınsallah adıda mehmet efe olcak.tahmın dogum tarıhım 6 subat 2010
hayırlı uğurlu olsun canım... listeye girmek o kadar kolay değil ne yazık ki, girmeye hak kazanman gerekiyor :)

X