Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ohoooooooooo kızım sen hemen uyuşursun o zaman:)kilo olunca sorun oluomuş galiba uyuşma olmazsa die öyle duymuştum bilmiorum doğru mu zemuszemus

kaydirigubbakcemile2 hımm kılolu olunca zor oluyo demekki yok canımcım diil valla gecen ay almısım 400 gr. bu ay daha 15 gunde 300 gr. almısım son ayımda yaaa iştahsızlıkkk butun sorunn

ay sen de sorun edilmicek şeyi sorun ediosun kızım dedim ya uyuşmadan yapmazlar zateeennnnnnnnnnnn!

kaydirigubbakcemile2 hımm kılolu olunca zor oluyo demekki yok canımcım diil valla gecen ay almısım 400 gr. bu ay daha 15 gunde 300 gr. almısım son ayımda yaaa iştahsızlıkkk butun sorunn

aaa o ne ya doktor bana en az 1 kilo alıcakdın dedi ayda bebek kaç kilo senin?

ayy ayy evett böle pekmezden bozma vişne konsantreli bişi böğğğğğ berbat anacım
ben ılk demir haplarıyla basladım gunde 3 tane dedı baktık ben ölücem sandım cok pis kabızlık yaptı 1e dusurdu yok banamısın demedi.. CADIARZU sonra bunları verdı bunlardanda gunde 2 tane yok oda mahfettı benı :bbo: bunu gunde 1 e dusurdu sonra baktık demir olmus 5 yıkılıyoooooo iğne verdı ıste anca 44 olduu şimdi yine ıc o solusyondan dıyo ama gunde 1gamyoncuiremsu o bıle 2-3 gun wcye cıkartmıyo sengözlerimebaksanab böğğğ kendımeeee böğğğğ:roflol:

ay sen de sorun edilmicek şeyi sorun ediosun kızım dedim ya uyuşmadan yapmazlar zateeennnnnnnnnnnn!

kıs uyusması öneli zatenn nennn tırsıyom işte napimmm sende 35. haftaya gel sorarım sana :umursamaz:

aaa o ne ya doktor bana en az 1 kilo alıcakdın dedi ayda bebek kaç kilo senin?

benım topiş kızım 32. haftasında 2.100 grdı teysesı maşallahı avr kızımın ben 400 gr. aldıgım o 700 gr alıyooŞeniz tabı benım son ayda oldu böle bıde ılk 3-3.5 ay 1 kılo almıstım sonrakı aylarda genelde 2 kılo aldım a.s.

ayyyyyyyyy tamam tırs o zaman ya uyuşmadan olmaz dioruuuuummmmmmmm!
aman canım ii o zaman boşver bebeğin iyiyse kiloyu napıcan zaten zemuszemus

anam kabızlık deme bana yaadelikafadulden kabusum oldu artık
bu yaşıma geldim bir kez kabız olmadım ama hamile kaldığımdan beri kabızım ne yaptıysam fayda etmedi haftada bir anca gdiom tuvalete ve her seferinde de ağlıyorum doktora söylüom ee normal bebek bağırsaklarına baskı yapıo dio
netten baktım eğer dikkat edilmezse önlem alınmazsa makat çatlağı yada basur yapar sonu ameliyat dio :çok üzgünüm::gitme: ama bn napayım ya senağlama

isim ne düşünüyordunuz cnm siz hep topiş dion ama isim duymadım hiç :uhm:

neyse kıslar ben çıkıyım biraz da uzanıcam inş.son uzanmalarımdır ya dua edin nolur pazartesi randevu alıcam doktora inş.bi sorun yoktur artık şöyle çıkıp dolaşmak istiyorum biraz artık mafoldumben

ahh kıyamam sanaaaa:teselli:saret cnm inş gecicek bnlrda:1hug:

canım sakın zorlama yani ööle ıkınma çünkü dediğin gibi basur yapabilir doktor ilaç vermiştir canım ya etkisi olmuo mu hiç

yengeç cim sagol valla havalara alıştık be bi tanem havadan neden olsun ki valla tırsıyorlar burdakiler hani kilo fazla almayayım diyemi yemiyorum diye ..yemin ediyorum öyle olmadıgı için..artık karın her geçen gün büyüdügü için sanırım mideme baskı yapıyor biraz yesem tıkanıyorum uzun zman kendime gelemiyorum..

:roflol::roflol::roflol: hahahahaaaayyy delüüüü

bendede vardı kansızlıkk kann hapları acayiipppp iştah açıoo tüysiklet gibi kızdım şimdi doldummm -tatlicadiarzu-

ay bak şimdi evdekilere de sordum beğendiler bide kocam da beğenir,burcu da izin verirse :) ben de belki miraç koyarım güzel çünkü gerçekten.....................
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 he heee bi adaş taaa gelcek desenizeee

sen gene kabız olmuşun ben görünce korktummm mide kanaması geçiriom deyiiii :roflol::roflol: benim kansız kalma sebebim ne bilionmuuu :1rolleyes: stresss yimişim kendimi koyvermişimm kafamçokkarıştı çekirdekli şeyleri bende hiç yiyemem yaş üzümü bile yiyemem çekirdekli ağzıma gelse böğğğ olurum ama kansızlığa mercimek demiştim sana doktoruna soraydın yaaa :mymeka: bide ben çokk keçi boynuzu pekmesi yedim kaşık kaşıkk kavanoz kavanozzz tavsiye ederim sizedeee cokacimcoook amaaa azmak yok hee miiii :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol:

isim ne düşünüyordunuz cnm siz hep topiş dion ama isim duymadım hiç :uhm:

kaydirigubbakcemile2 Cemre teyzesiii ismimiss... ama benım topişimmmmm cücüğümmmm minikk kurabiyemmmmopuyorumnanaktan

ayhhhhaynenn bende hayatımda hıc denecek kadar az kabız oldum ama bu hamılelıkte o ılaclar yuzunden cıldırıcamm kaydirigubbakcemile3
senın daha kötuymus kusum yaa haftada 1 d zor yaneee patlıycakmıssınn delikafadulden ben valla fasla zorlamıyorum heee delikafadulden

allammm konustugumus konuya bakarmısınnn -tatlicadiarzu-

ayyyyyyyyy tamam tırs o zaman ya uyuşmadan olmaz dioruuuuummmmmmmm!
aman canım ii o zaman boşver bebeğin iyiyse kiloyu napıcan zaten zemuszemus

tırsıcamm işteee yawww:kedi:
efet cicim kısımı kılosu ii hatta satım 34se usg 35 gosterıyo minnoşum bastan berı bı hafta ılerıden gıdıyooa.s.

hadi güle güle cicimmm bis dua ederis sana merak etme :Saruboceq:
bende cıkıp dolasmak ıstıyorum ama sehır ızın evrmıyooo cok sıcakk ve bende yannız yannız su koltuukta sabahtan aksama kadar oturmaktan az kaldı cıglıgı basıcammm senağlama

aaaayyyy benim halam basurdan resmen pörtlemiş hamileyken tevekkeliii ondaaaannnn :uhm:

hoşçakal canımmmm allaha emanet ol hayırlı haberlerle inşallahhhh

canımmm sen sağlıklı ol bebişin sağlıklı olsunn gerisini boşverrr ama mideye baskı olayı çok mantıklııı

canım sakın zorlama yani ööle ıkınma çünkü dediğin gibi basur yapabilir doktor ilaç vermiştir canım ya etkisi olmuo mu hiç

yok ne ilacı sölüyorum normal dio bana-tatlicadiarzu- gıcık şey zorlamamanın çaresi yookki ağlıyorum artık daha 3 ayım var doğuma naparım bilmiom senağlama

:roflol::roflol::roflol: kızım sendekı strese hayranım hee valla senın psikolocinde sorun var nolursa cvb stress oluyooo :mymeka:
kıs ben dıom doktor benı basından savdı nerdeyse sen dıon mermıcegı sorrr :mymeka:
heeeee azmakkmııı oda ne dıcem nerdeyse cocuk nası yapılır unutmusum :roflol::roflol::roflol:allamm kıs son aylara gırdık valla du sımdı yedırme kecı boynuzu fılann :roflol::roflol:
dogumdan sonrası cıınde gerek kalmıcak zannumca kecı boynuzunaaa:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…