Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım sakın zorlama yani ööle ıkınma çünkü dediğin gibi basur yapabilir doktor ilaç vermiştir canım ya etkisi olmuo mu hiç

Allah sizi öldüm gülmekten okurken kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yok ne ilacı sölüyorum normal dio bana-tatlicadiarzu- gıcık şey zorlamamanın çaresi yookki ağlıyorum artık daha 3 ayım var doğuma naparım bilmiom senağlama

canımcım varya ızmırde arkadasım yenı dogum yaptı bı kac ay oluyo ondada demır 9du doktor onada hap fılan verdııgnde oda kabız olmustu ama ona bıtkısel bı surup evrmıs wcye kolay cıksın dıye yaa bızımkıler böle bısı vermıyolarrrr :mymeka:

yok ne ilacı sölüyorum normal dio bana-tatlicadiarzu- gıcık şey zorlamamanın çaresi yookki ağlıyorum artık daha 3 ayım var doğuma naparım bilmiom senağlama
canımmm sabahları aç karnına 2 bardak dayanabilceğin sıcaklıkta su içiosunn yudum yudum sonra kahvaltını yapıosun ve her gün aynı saatte wcye oturuosun bi dahada gelene kadar ordan kalkmıosun fazlada zorlamak yokkk hemoşlar çıkmasınn :roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol: yeawruummm ben herşeyi o kadar kafama takıp vesvese yaparım ki adam bana a dese demek istese dediği şey doğru olsa ben kendi kafama göre yorumlar acaba demek istedi die düşünür dururum ee bunlar birikince nerden çıkcak :mymeka: piskolocimi azdırmaa nen benimmmm :dilcikar:

canım yavrular bakıcı eline kalacaz diye korktular bizi sınava katmadılar hayırlısı olsun bu yıl bebişleri büyütürüz bizde
canımm sen kendinmi istedin epidural normal? suni sancıyı rahimi açmak için vermişlerdir heralde çünkü 5 cm.kadar açılmasını bekleyip öyle epidural yaptıklarını duymuştum
evet canım ben kendim istedim suni sancıyı verince acıya dayanamadım çünkü
dogru canım ya normalden bahsedıyosun zaten o an sancıları cekmekkk mafoldumben
valla tebrık etmek lazım anacım normal doguranları :kedi:

canım bi doğum daha yapsam normal yaparım valla çok rahat ettim ben

kıslar halaya cekermıss basur sızın aılede varsa bıttın kızım senn -tatlicadiarzu-:roflol::roflol::roflol:
amelıyat fılann :roflol::roflol:
töbee töbeee muhabbete bakk :roflol::roflol: bi tane memişim var satenn canımm şimdilik pek rahatsız etmioo amaaa ilerde hamiş-doğum pörtlermi bilmemmm direkt baba tarafınaa zaten anamda hiç böle şeyler olmamışşş

Allah sizi öldüm gülmekten okurken kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
dur kızzzz taaa yeni başlıyos saatim geldi benim gel bakem burayaaa kaydirigubbakcemile

-naniii naniiiii cekılın cekılınn bı hastamıs varmış...şakkıdı
-uzak durun hemen etrafındann yaklasmayın oldukca tehlıkelııı şakkıdı
-ösge hanım sakin olun bakın hıc bısı yokkk... gecıcekkk tüm bunlarr:mymeka:
-hayırr dedim uleynn bırakın beniii benim psikolocim gayet iiilaelaelaelaelae
-bakın özge hanım psifik okyanusunda yolunu kaybeden sazanların sızın psikolocinizi bozmasına ızın vermeyınnn onlar elbett yollarını bulacaktır.... sengözlerimebaksanab
-:1shok: gercektenmiii piki ozaman götürün beniii hadiiiigamyoncuiremsugamyoncuiremsu

:roflol::roflol::roflol:

evet canım ben kendim istedim suni sancıyı verince acıya dayanamadım çünkü

normalin sonrası çookk rahatmış demii allah herkese normal doğum nasip etsinnn

:roflol::roflol::roflol: koptummmm delüüüüü
sen çağan ırmağın dişisimisin neeennnn 2 dakikada senaryo yazdınnnn :roflol::roflol:
aaaaaaa çağan dedimde aklıma geldi hilal çağan ismi koysa yaaa oğluşunaa

anacım bizde şans yok :umursamaz:

:tomato::tomato::tomato:

-tatlicadiarzu-

kolum agrıyor biraz sol kolum..ama yapılacak dag gibi bir ütüm var her geçen gün yenileri ekleniyor.neyse bana müsadee..görüşürüz sonra kendinize iyi bakın..

ayhh cnaım korkuyorum yaaa korkum olmasa bende ısterdım ama mafoldumben

hımm ii sakla o memişi sonra goruces hamilelikte sana sevgılerını gonderıcek ordan :roflol::roflol:

nasıl olmuş teyzeleri kızımın patikleri yeni ördüm:dance:[/B]

kıss ellerıne saglıkkk becerıklı annlerdensın sende he

yess cagan ırmagın dişisiyim benn dişisiiiŞeniz

albüm ekledim göbüşüme bakın benm Şeniz

bakalım bakalımmm sengözlerimebaksanab

bu arada ben bı yemek yıcem heee gercı pc yanımda ama sarjım bıtebılır heran gamyoncuiremsu

nasıl olmuş teyzeleri kızımın patikleri yeni ördüm:dance:
ayyy canımm ne şeker yapmışın kısss brova wallaaa
ölee hamişken her otu çöpü içmek yoookkk kaydirigubbakcemile3 sinamekiyi boşver sütün içine zeytinyağ koy bideeee yerimseniben şimdi çare ararken ben cırt cırt olcam heeee laelaelaelaelae o kadar wahimsin yaneeee

albüm ekledim göbüşüme bakın benm Şeniz
hemennn

kolum agrıyor biraz sol kolum..ama yapılacak dag gibi bir ütüm var her geçen gün yenileri ekleniyor.neyse bana müsadee..görüşürüz sonra kendinize iyi bakın..
hoşçakal canım kolay gelsin

nur bakıyorumda pas vermiyorsun artık?

ayy canım benim niye pas vermeyeyim cevap yazıp çıkıyorum ablamla annem konyada yiğenler birde benişm kız oturup oturup kalkıyorum pc başından burda olduğunu görmemiştim bile şimdi kızı ayağıma aldımda geçmişe bi bakayım dedim...
nasılsın berramız nasıl

kız korkma nolcak sıkıver dişinikaydirigubbakcemile2
yok kız ne becerisi can sıkıntısı işte :ecrin_bebek:

zeytin yağını hergün 1 kaşık içiom :1ninca:
türkiyeye gdem hemen doktora koşcam valla yoksa sonum ii deil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…