Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım doktordan gelince haberdar et emii merak ederim ben seniii

iyiyim canımmmm sağol sen nasılsın yoğunmusun bugün yine
evtt canımm yoğummm ramazandada iş varya hiç çekilmiyo hiç mafoldumben

selam hanımlar nasılsınız ben iyiyim çok şükür nihayet bebişimiz kendini gösterdi ve bir kızımız olucak Allahın izniyle çok sevindim hehehe
canımmmm bi kısçemiz taaa olcakkhihoyyyt allah hayırlı sağlıklı ömür nasip etsin inşallaahhhh

canım doktordan gelince haberdar et emii merak ederim ben seniii

vereliniortak tamamdır canımcım gelınce haber vermeye calsıırım bu arada az hareketının nedenını uldum sanırım göbegım böle bı anda top yutmusum gıbı sıvrılestı tepikleri kasıklarımda hıssetmeye basladım zannumca döndu benım kuşummmm oturur pozisyona gectı herhalde ondan az hareket edıyoo kaydirigubbakcemile2

yanii artık büyüdü topişinnn yaşama alanı dar gelio onaaa Şeniz

jasmin canım nasılsın tebrik ederim bi kızımız daha geliyor :teytey:
sağlıkla kucaklarsın inşallah meleğini
sağol arifecim iyiyim çok şükür sen nasılsın evet kızımız olucak inşallah

amiinnn canım inşallah hepimizin bebişleri sağlıklı hayırlı olur

kıslar ben kacarrr :kedi: gidiimde su doktora sorm bakimm bu arada bakındım bıraz epidural daaa ii geldi özüme onuda bi soriimmm hadi öptüm herkesii ii akşammlarrrropuyorumnanaktan

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................37. haftamızdayız (K) (29 Ağustos) {ECEM} Şafak: 2

2. Karpuz ...................................35. haftamızdayız (K) (22 Eylül) {CEMRE}

3. Bulcuk....................................34. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................34. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................34. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................31. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................29. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................29. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................27. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Hayat24................................. 25. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

11. Slvmsstr................................ 22. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

12. Jasminn_23............................19. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

13. Fatos0808 ............................ 16. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

14. Nilsu24..................................10. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

15. Ummahan_d ......................... En yeni anne adayımız alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

öle ya zeytin teysesiii topişim sıkıştı zanummca :kedi:
eeee senden naber bugunde keyıfsız gıbısınnlmaz:
canımmm görüonmu sen beni neennnn arkanda gözünmü var seninnnn :kedi:

kıslar ben kacarrr :kedi: gidiimde su doktora sorm bakimm bu arada bakındım bıraz epidural daaa ii geldi özüme onuda bi soriimmm hadi öptüm herkesii ii akşammlarrrropuyorumnanaktan
tamam canımmm hade git öğren bakim herşeyiniiii Şeniz

canlarımm burcuyla konuştum hepiciğinize selamı vaarrrr opuyorumnanaktan öpüorus yanaktann kaydirigubbakcemile3

topiğimiz 2.sayfaya düşmüşşş mafoldumben neden kimse yazmıoooo senağlama günaydinlar herkescikleeee hade toplaşalımm kıpraşalımmmm

günaydın kızlar nasılsınız hepinize hayırlı cumlar
inşallah bugünü güzel bir şekilde bitiririz

topiğimiz 2.sayfaya düşmüşşş mafoldumben neden kimse yazmıoooo senağlama günaydinlar herkescikleeee hade toplaşalımm kıpraşalımmmm
günaydın canım nasılsın
günaydın cnm yokki kimseckler :dance:

günaydın hayatcım nasılsın

günaydın cnm yokki kimseckler :dance:
evttt işte yok kimsecikler gelsin herkesciklerr :kedi:

günaydın kızlar nasılsınız hepinize hayırlı cumlar
inşallah bugünü güzel bir şekilde bitiririz

günaydın canım nasılsın
aminnn canımmm inşallahh..geldim ama hiç iş yapasım yok bugun sen nasılsın güzelimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…