Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kıslar bişi sorucam şimdi bız en son 32. haftada muayne oldukya doktor bana 4 hafta sonra gel dedı yanı mıllet 32 den sonra her ıkı hafatda bır bakılıyomus benıde strese soktu bu adam ya anıden bu kız ben gelıyom derse nolcakkk naparım benn hastaneye gıttık dıyelım zırt dıye benı sezeryana alabılceklermıılmaz: bugun gercı su demir sonuclarını gostermeye gıdıces bkalım sori bi dıyorum ne dıcekkkaydirigubbakcemile

canım burcudan biliorum o 32 haftalık yaa nerdeyse 1 aydan beri 2 haftada bir gidşo kontrole bizim bi arkadaşımız var oda öyle..hatta son ay haftada bir gidiliomuş kontrole..dünde annemin arkadaşının kızı doğurdu kontrole die gitmiş gunun geçti senin diyerek sezeryana almış..öyle aniden sezeryana alınca epidurel yapıyolar bayıltarak yapmaları için önceden gün vermeleri gerekiyo aç karnına olmak lazım gerekiyomuş çünküü..

ya ıste bende bılıyorum 32 den sonra 2 haftada bır sonra haftada bır bıze 36da gorusurus sonra nst yaparıs dedı :kedi: hayır korktugumun basına gelmesınden daaa cok korkuyorum cicim bak dedıgın gıbıyse ben epidural istemiomkiiii offf off bugun topişim yıne as dönuyooo butun gece mısıl mısıl uyudu hala ıkı tekme atıyo sonra yıne uyuyo herhalde

arasan doktoru gelmek istiorum desen kızarmıı

günaydın canlarım nasılsınız tam giriyom yazıyom yollamaya gelince elektrik kesiliyo.
günaydın canım hoşgeldin

canım dikkat et kendine sıcaklarda çok fena oluyor insan
ilgisiz doktorla uğraşmak zor allah yardımcın olsun güzelim
kıyamam canım ya az kalmış buraya gelince iyi bir doktor bulup bol bol izlersin kızını

slm güzellerim nasılsınız bakalım çok özledim sizleri ama katılamıyorum aranıza evime gidince rahat rahat katılacam aranıza inş
iyiyiz canım sen nasılsın bizzzddeeeeeeeeeee çok özledikkkkk
inşallah canım siz sağ salım gelinde inşallah
kizlar kizimin resm'n ekled'm albüme bi de son halimi bakın bakalım göbüşüme :1hug:
maşallah canım çok tatlısın kızında baya büyümüş
merhaba gülçin nasılsın
herşey yolundaymış sevindim maşalalh allah nazarlardan korusun
maşallah canım allah nazarlardan koruusun ne çabuk büyüyrsunuz ya
kızlarrr albüm yeni resimler ekledim cerenimin haberiniz olaaa

bana müsaade ceren uyurken yaptığım karr ütülerim var anca biter fırsat buldukça yine gelirim cancanlar allaha emanet olun öpüyorum byeee
maşallah maşallahh çok tatlı canım allah kem gözlerden korusun
kendiene dikkat et görüşmek üzere
canım hayırlısı olsun inşallah güzel bir doğum geçirisin sağlıkla kucaklarsın yavrunu
maşallah kilosuda iyimiş dularımız seninle canım allaha emanet olun miniğinle güzel
haberlerinizi bekliyoruzzzzzz
herkese günaydınnnnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan
günaydın canm
günaydın kızlar kaçamak girdim yine son iki günüm
haticecim maşallah bebeğin kilosu falan iyi
sağlıkla doğsun c.tesi inşallah dularım seninle
yarenimizde gelsin bakalım aramıza kuzucuk
günaydın burcumm hadi bakalım az kaldıı
günaydın canım ecem ismide güzelmiş sağlıkla gelsin adıyla yaşasın miniğimiz
kusura bakmayın kızlar Hatice'nin heyecanına kapıldım ve günaydın diyemedim... hepinize günaydınlar :)
günaydın ablacımmm
günaydınn kıslarrr bis geldikkkopuyorumnanaktan naparsınızzz bakimm
günaydın canım hoşgeldin

bende öyle biliyorum sona yaklaştıkca kontroller sıklaşıyor sen sor doktoruna canım
için rahat etsin

ben birbuçuk yıllık evliyim

ve bebişim meleğim yok....her ayda hep aynı hazin son....

inşallah bende bir gün karşınıza çıkıp

inşallah bende hamileyim diyebilirim..

günaydın canlarım nasılsınız tam giriyom yazıyom yollamaya gelince elektrik kesiliyo.
günaydın canım nasılsın

inşallah canım allah gönlüne göre hayırlı evlatlar versin

tayinimiz nereye çıkarsa canım mayısta belli olur ama doğuya gdicez :kedi:

ecem de çok hoş bende çokj istemiştim o ismi kraliçem demek zemuszemus ismiyle bin yaşasın inş hayırlı doğumlar diliyorum cnm
normal nie istemiosun ki :1no2: korkuyomusun yoksa:teselli: bn normal istiom ama hayıorlısıı bakalaım
saol kumsalım rabbim en kısa zamanda sanada nasip eder inş bir bebiş inan hep dua ediyorum :Saruboceq:

inş cnm sende kavuşursun bebeğine :Saruboceq:

ya inşallah kavuşurum pek ümidim yok benim ama hayırlısı..

çünkü yoruldum kolum kanadım kırık gibi

uzun bir sürede bu ay olmazsa daha düşünmicem..

parasal olarak ta yıkıldık zaten ilaçlar bir iğne 300 400 tlden az değilki birde çatlatma iğnesi

birde aşılama derken her ay her ay mahvolduk..

herşey bebek için evet ....zaten ondan katlanılıyor..

RABBıM ıNŞALLAH BU AŞILAMAM TUTARDA BEN VE EŞıM RAHATLAR...

ZATEN MıLLETıN ÇENESıNı SAYMıCAM......

SANKı ONLARA NEYSE

olsun cnm sabret o geleceği zamanı bilir bak 1.5 yıl diyosun 10 yıl sonra bebek sahibi olanlar var umut herşeydir umudunu kaybetmemen gerekir böyle bir konuda
o millet ayrı bir dert zaten herkes herşeyi çok bilir ama en iyi başına gelen bunu bilir işte bunu düşünemezler sen takmamaya duymamaya çalış yapıcak bişey yok cnm hayat bu insanlarda böyle malesef

tayinimiz nereye çıkarsa canım mayısta belli olur ama doğuya gdicez :kedi:
anladımm canım hayırlısı olsun inşallaahhhopuyorumnanaktan

canımmm umudunu kaybetme hiç bir zaman kafaya takma dicem takma dediğim sürekli olmuyo olmuyo diye düşününce o senin üzerine yapışıyo ve sen kendini buna şartlandırmış oluyosun biraza rahatlaman şart.. herşeyin bi vakti zamanı var kimine bugun kimine yarın rabbim nezaman uygun gördüyse sen inancını yitirme bak mübarek günlerdeyiz bol bol dua et milletide takıp hiç kendine dert etmeee bu topiğin ilk günlerine gidersen bekleyen okadar çok insan varmışki şimdi çoğu ya hamile yada doğurmuş kalanlara inşallah en yakın zamanda nasip olur onun için umudunu yitirme hiç bi zaman lmaz:

türk telekommm annenee sevgilerini gönderiyorummmmmmm
kötükedihüso

arasan doktoru gelmek istiorum desen kızarmıı

cicim su demir sonuclarım vardıya onları gostermek ıcın bugun gıdıces canım 5 te bakalım sölücem zaten yıne tırsmaya basladım kusum buun yıne az hareketlııı:kedi:

bende öyle biliyorum sona yaklaştıkca kontroller sıklaşıyor sen sor doktoruna canım
için rahat etsin

öle ama bakalım arifecimm bugun baya kızıcam kendısıne kaydirigubbakcemile

inşallahh canımmm hıc umudunu yıtırme.. umut senı bebegıne goturucek merak etme.. hep diyorum onlar geleceklerı zamanı bılıyolar bız bılemıyoruz... sadece sabırr cnaımmmm :teselli::1hug:

hayatcım canım öle valla korktugum için sezeryan ıstıyorumm mafoldumben

arifeemm nasılsın güzelimmm
iyiyim canımmmm sağol sen nasılsın yoğunmusun bugün yine
canım benim ya allah razı olsun sağol inşallah canım çok şükür sağlığımız sıhatimiz yerinde şuan tek istediğim o zaten gerisi boş gözümde hayırlsıı olsun opuyorumnanaktan
canım sakın pes etme umudunu yitirme bak bende nerdeyse bir yıldır bekliyorum
yaşadıklarını çok iyi anlaıyorum ama lütfen pozitif ol biliyorum çok zor ama zamanla öğreniyor insan mübarek aylar bol bol dua et canım rabbim dualarımzı kabul etsinnnnn
inşallah aşılaman tutar bebişinle yeni döneme adım atarsınız :Saruboceq:
iyim kumsalım sen nasılsın.

bende iyiyim canım çok şükür

selam hanımlar nasılsınız ben iyiyim çok şükür nihayet bebişimiz kendini gösterdi ve bir kızımız olucak Allahın izniyle çok sevindim hehehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…