Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydin sabah sekerleri nasilsiniz biz iyiyiz cok sükür ara ara agrilarim oluyor ama normalmis zaten gözümüzde ciksa normalkaydirigubbakcemile3

iyiyim kumsalım kalktım erknden ne yapsam die düşünüyorum :) sen nasılsın cnm
bende iyiyim canım sağol çalışıyorummm:)))
günaydın canlarım nasılsınız
günaydın nurcum nasılsın canım
evttt işte yok kimsecikler gelsin herkesciklerr :kedi:

Aminnn canımmm inşallahh..geldim ama hiç iş yapasım yok bugun sen nasılsın güzelimmmm
bende iyiyim çok şükür uykusuzum biraz
günaydin sabah sekerleri nasilsiniz biz iyiyiz cok sükür ara ara agrilarim oluyor ama normalmis zaten gözümüzde ciksa normalkaydirigubbakcemile3

günaydın canım nasılın

bende iyiyim çok şükür uykusuzum biraz
o uyku problemi hep var canımm yaa sahura kalkıp tekrar yatıp sabah işe uyanmak öle zor geliokiii neyseki bugun cumaaa çok şükür bin şükür zemuszemus

günaydin canımmm

o uyku problemi hep var canımm yaa sahura kalkıp tekrar yatıp sabah işe uyanmak öle zor geliokiii neyseki bugun cumaaa çok şükür bin şükür zemuszemus

günaydin canımmm
aynen öyle canım bide sahurda çok su içiyorum susamıyım diye ondan sonra saat başı wc ye taşınıyorum uyku muyku kalmıyo evet çok şükür
günaydın canlarım.hayıurlı cumalar. Zemuszemus

günaydın canım sanada hayırlı cumalar

gunaydın kıslarr bıs geldıkkopuyorumnanaktan dun aksamustu gelemedım doktordan sonra malum gec bıttı ısımız bıde pazara gıttık kocişimle eh geldık yemek derken fırsat bulamadım..

ya ben bu doktora ıyıce kıl olmaya basladım böle bıraz ılgısız davramaya basladı sank kestırıp atıyo sonuc gostermeye gıttık ya soru soruyoruz kestırıp atıyo sanki. sorucaklarım taa muayneye kaldı..

neysem sonuclarıma ıyı dedı yıne hergun kucuk solusyonlar var böle surup gıbı kan ıcın onu ıc dedı ii dedik. yanı seruma gerek kalmamıs :eek:
bu arada dun bıraz arastırdım epidural yaptırmaya karar verdım süper bişimişş ondanda korkuyorum ama yuh artık didim kendıme bıraz cesarettt opuyorumnanaktan

eeee sızden naberrlerrr:kedi:

gunaydın kıslarr bıs geldıkkopuyorumnanaktan dun aksamustu gelemedım doktordan sonra malum gec bıttı ısımız bıde pazara gıttık kocişimle eh geldık yemek derken fırsat bulamadım..

ya ben bu doktora ıyıce kıl olmaya basladım böle bıraz ılgısız davramaya basladı sank kestırıp atıyo sonuc gostermeye gıttık ya soru soruyoruz kestırıp atıyo sanki. sorucaklarım taa muayneye kaldı..

neysem sonuclarıma ıyı dedı yıne hergun kucuk solusyonlar var böle surup gıbı kan ıcın onu ıc dedı ii dedik. yanı seruma gerek kalmamıs :eek:
bu arada dun bıraz arastırdım epidural yaptırmaya karar verdım süper bişimişş ondanda korkuyorum ama yuh artık didim kendıme bıraz cesarettt opuyorumnanaktan

ay ablam yaptı epidural büyük cesaret valla ben yapamam herhalde büyük konuşmayayım da :bbo:

canımmm görüonmu sen beni neennnn arkanda gözünmü var seninnnn :kedi:

tamam canımmm hade git öğren bakim herşeyiniiii Şeniz

yess cicimmm bende kac tane göz var bi bilsenn şakkıdı

ay ablam yaptı epidural büyük cesaret valla ben yapamam herhalde büyük konuşmayayım da :bbo:

yok hilalcim yaaa riski genel anesteziden daha az.. tek sorun ıgneyı vuran anestez uzamnının tecrubeli olması.. baska hersey super uyanıkken cocugu ılk sen goruyosun 2 saate bacaklarındakı uyusma gecıyomus fılan gercı benım uyuz doktorum bunlardan bana bahsetse super olucakda ben netten okdum bı doktorun sıtesınden okudum nasıl rahatladım anlatamam ahh benımkıde aynı böle anlatıp benı rahatlatsa :eek:klava:

günaydın canlarım.hayıurlı cumalar. zemuszemus
saol canımm sanada hayırlı cumalar olsun inşallahh

aynen öyle canım bide sahurda çok su içiyorum susamıyım diye ondan sonra saat başı wc ye taşınıyorum uyku muyku kalmıyo evet çok şükür
ayyy evt yaaa hatta öğleye kadar taşınıorum sonra iftara kadar tık yok kaydirigubbakcemile3

günaydın herkeseeee..............
günaydin kuşummmmmmmmmm Şeniz

halemtoşumm gelmişş hoşgelmişşşş Şeniz yaa doktara akşam saati gidiosunuz yaaa o saate kadar bir sürü insanla uğraşıolar ramazan şimdi hava sıcak onlarada öğğğğ geliodur onun için takma yani cicimmm :1hug:
kızzz sezaryen olcaksan bayıl benceee epiyi boşveee fisfisfis

yess cicimmm bende kac tane göz var bi bilsenn şakkıdı

yok hilalcim yaaa riski genel anesteziden daha az.. tek sorun ıgneyı vuran anestez uzamnının tecrubeli olması.. baska hersey super uyanıkken cocugu ılk sen goruyosun 2 saate bacaklarındakı uyusma gecıyomus fılan gercı benım uyuz doktorum bunlardan bana bahsetse super olucakda ben netten okdum bı doktorun sıtesınden okudum nasıl rahatladım anlatamam ahh benımkıde aynı böle anlatıp benı rahatlatsa :eek:klava:

yok canım risk az zaten ondan değil hani belden iğne riskli uyuşmazsa falan diolar ama ööle bişey yok ben herşeyi canlı canlı görüosun bi de acıyı değil de kesildiğini falan hissediosun demişti ablam ondan yane cesaret edemem dedim canım yoksa bi sorun yok yane:)

X