Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım al yanında bulunsun
benim kız kakasını yapmış
o yüzden bir hafta kaldı hastanede
bend hiç böyle olacağını tahmin bile etmezdim
herşey yolundaydı son ana kadar hatta doğduğunda bile
son anda yapmış tam alırlarken
neyse geçti gitti çok şükür o günler şimdi ii çok şükür
ben epidural sezeryan oldum
meleğimi doğduğu gibi gördüm kokladım öptüm
çok güzel bi duygu
oyyyy öp kokla mıncır o miss kokulu kuzuyuuu a.s.
öpmem mi hiç
her fırsatta öpüyorum zaten

canım mide bulantısı olmasın diye limonlu su içiriyorlar
teste etkisi yok
bu arada dr.söylememeiş ya kilosunu
ultrason kağıdı yok mu elinde omnda yazıyordur baksanazemuszemus

güzelleş bakalım bizim burda ya hastanedeki doktorlar var yada özel özeldekiler hastanede çalşmıyor yani doğumu falan kendi bürolarında oluyo değişik bi sistem işte hastanedkilerde zaten geçici görevle geliyolar türkieyden buraya ondan pek umursamıyorlar kimseyi sanırım
ahh canım ne kağıdı ekranı sana çevirip gösterirse öp başına koy :çok üzgünüm:
3lü tarama için ölçüm istediğpime bile müsvette kağıda yazıp elime tutuşturdular sordum bi de kilosunu öğrenebilirimyim dedim kendince bişilere baktı peçete verdi elime karnımı sileyim die ölçmedi ultrason dedi hızlıhızlı çıktı gitti kalakaldım öle :sm_confused: neyse 1 ayım kaldı burda türkiyeye gdicem orda daha ii bakıolar kuzuma
ama özeline gittiğim doktorda çok iyi ultrasonu şu detaylı olanlardan herşeyine bakıyo ama doğum için 4-5 milyar para istiyo kafamçokkarıştı

tatilemi gidion neeennnn :mymeka:

aaaaaaaaaa kimseler yok ya gene
bugun topik çok durgundu hilaltoşşş bende çok yoğunnn mafoldumben

slmmm canımmm ekle bakim resimleri görelimmm :lepi:

bu arada herkese merhaba pat diye konuya daldım
merhaba beyazcımmm hoşgeldinnn kaydirigubbakcemile5

canım bunuda atlattın hade bakalımmm inşallah sonuçların iyi gelir kıbrıs sıcağında kendine dikkat et vallaaa :teselli:

hayatcımm sen oraya gelinmi gittin canımmm

kız ne sonucu dur test i yaptırmadım daha 11 eylüle kaldı evet canım gelin geldim yani biz evlendik eşimin tayini buraya çıktı bizde buraya yerleştik mecburen 2 yıl için son senemiz ama temmuzda gdicez burdan inş

slm güzellerim nasılsınız bakalım çok özledim sizleri ama katılamıyorum aranıza evime gidince rahat rahat katılacam aranıza inş

ah yengecim benim kıyamam sana çok mu myoğunsun aferin kıs gene de bekçiliği bırakmıosun ama................alkisalkisalkis

he valla kıs değişik tabii saç rengin bile hepsinde farklı anlayamadım hangisi gerçek sensin:)

nurrr iyiyim canımcım sen nasılsın bende seni çok özledim yawww bende çok sık giremiyorum topiğe anacım zaten eskilerden kim kaldıki
ilaydam nasıl kuzum iyimi?
biz iyiyiz çok şükür canım ya bu gün drç kontrolümüz vardı cereni götürdük işte herşeyi iyi çıktı maşallah tam 5.400 kg. olmuş miniğim boyuda 58 cm :):) bu arada gaz sancısı sorununuda atlattık sayılır pek olmuyor sizde durum nedir canım ?

bu arada kızlar hepinize merhaba nuru görünce önce ona atladım cevap için kusura bakmayın yukarıda da yazdığım gibi dr. kontrolümüz vardı ve herşey yolunda çok şükür :):):)

haa bu arada kalça usg çekildi oda temiz çıktı kızımın kalça çıkığı felan yok yani :):):)

gözün aydın cnm sağlıklı olmasına sevindim allah ömürler versin tatlı bebişine cnm

merhaba arkadaslar oglusumu gordum...masallah cok sukur dr.cok ıyı gıdıyor gebelıgın dedı.1300 gr olmus oglusum...decavıt ı degıstırdı dr.megadyn dıye bı vıtamın yazdı..75 kıloyum 17 kılo almısım saglık ocagında 78 cıkmıstım acaba kılomu verdım sanırım yanlıs tartı ...HİLALCIM hepsı benım o kzıl saclı resmım evlenmeden once yanı 2 sene once olucak okadar sımdı artık evlı ve hamıleyım deılmı...cok normal farklı cıkmam...a.s

kızlarrr albüm yeni resimler ekledim cerenimin haberiniz olaaa

bana müsaade ceren uyurken yaptığım karr ütülerim var anca biter fırsat buldukça yine gelirim cancanlar allaha emanet olun öpüyorum byeee

Kızlar iyi geceler. Kimseler yok ama ben yine de yazayım.

İki gündür rahatsızdım. Ayağımın üstüne basamıyordum. KArnımda kasılmalar falan. Bugün drun muayenehanesine gittik. 1 cm açılma var bebek ters duruyor dedi. Hastaneye yönlendirdi. Nst iyi çıktı. Ama açılma olduğu için ve bebek ters durduğu için crts sezeryanla alacaklar bebişimi. Şu an için sağlıklı gözüküyor. 3850 gr olmuş. Gelişimi gayet iyi dedi dr. Bana dua edin olur mu? Yarın belki kayınvalidede kalıcam. Giremeyebilirim. Hepinizi öptüm.

Allah sağlıcakla kurtarsın canım ikinizideopuyorumnanaktan
ne güzel demek 2 gün sonra anne oluyorsun:teytey::teytey:
kilosuda çok ii maşallah bebeğimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…