Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canımm cok gecmıs olsun valla böyle bu durumda ne denır bılmyıorum ama üzülme sen sıkıldıkca oda olumsuz etkılenıyodur..
valla canım küvezle ılgılı bılgım yok ama hareketlerı ıcın sırt ustu yatmaya calıs sekerlı bısıler ye gunde hareketlerını sayma olayı avrya onu yap 10 defa hareketı say kac saatte yaptıgına bak 2 saattemı 10 saattemı onu sayy Allahım ınşallahh saglıkla kucagına aldırır :teselli::1hug:

süpersinnnn hihoyyyt iyi gelmiştir ama yürüyüş dimi canımmm

gelmesmi şekerimmm süperdiiiii akşamları yuruyorus eşimle ama sabaları daa ii geldi falla kaydirigubbakcemile5

canımm moralini yüksek tut Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin bebeğini

gelmesmi şekerimmm süperdiiiii akşamları yuruyorus eşimle ama sabaları daa ii geldi falla kaydirigubbakcemile5
hayırlısıyla doğursan cankuşummm inşallahh Rabbim sağlıklısını nasip etsinn yar ve yardımcın olsun bu sıcaklarda Şeniz

hayırlısıyla doğursan cankuşummm inşallahh Rabbim sağlıklısını nasip etsinn yar ve yardımcın olsun bu sıcaklarda Şeniz

aminnnnnnnnnn canımmmm as kaldı kısss opuyorumnanaktan
topişimin cantası ahzırda benımkı diilll :umursamaz:
ne koycagımı bılemedım :lepi:annem gelse olurda...
bı banyo havlusu bı el havlusu bı dogum ıcın gecelık bıde cıkıncası ıcın gecelık-sabahlık (sankim defile yapıcimmm):roflol: emzırme sutyeni iç çamasırı kagıt havlu ıslak mendıl terlik carsaf yastık pike :uhm: ayh abska ne konurkimmm süprizzzzz

slmmm ben geldım nasılsınız kızlarrr....hılalcım harbıden mı kıssss cokmu degısık cıkıyorum bırazdan hamıslık resımlerını ekleyecegım ...hamılelıkte tabı kılo almıs halım...

kımseler kalmamıs kızlar ben cıkıyorum....yemegımı falan yapayım dr.gıdecegım saat 4 gelır gelmez yazarım topık e gorusmek uzere arkadaslar allah a emanet olun...a.s.

kımseler kalmamıs kızlar ben cıkıyorum....yemegımı falan yapayım dr.gıdecegım saat 4 gelır gelmez yazarım topık e gorusmek uzere arkadaslar allah a emanet olun...a.s.

canım hosgeldin dicem ama gitmişssn :kedi:
benım net gıttıde sınırden köpürüyodum son yarım saattır lmaz:
gelınce mutlaka haber ver cıcım gitde oğlusunu gör opuyorumnanaktan
ayhh bende topiş kızımı anca 15 gun sonra gorucemm:CüvCüv: ösledim topik suratlımı yaa

canım kendine çorap al ayakları çok üşüyor doğumdan sonra insanın,bide her ihtilamle karşı fazladan gecelik koy
kirlenirse falan değiştirisin
kendine ped koymayı da unutma

hee bide kolonya ve çikolata gelenlerevermek için aklıma gelenler bunlar cnma.s.

opuyorumnanaktan olsun cicim pat die gel sen nolcakkkopuyorumnanaktan
tımamdır cicim bak corap aklıma gelmemıstı klonya ve cıkolatada koyarsak eh bıde ped sanıırm eksık kalmamıs olur..
piki bi gecelik daha alıyım yanıma cunku alt ust olmas dedıler sezeryan olunca egılıp kalkması zor olcagı ıcın kaydirigubbakcemile2

valla tatlım bende sezeryan oldum
sadece ilk gün gecelik elbise giydim
sonra alt üst takım giydim daha rahat oluyo yatıp kalkarken
ziyarete gelen oluyo sen ayakta oluyrsun bazen yatarken sorun oluyor çok
sezeryan olunca gaz olmasın diye baya yürütecekler seni
bi de biz 1 hafta kaldık hastanede kızım yoğun bakımda kaldı iyi ki fazladan takım varmış evde istedim eşimden getirdi
senin de evde bulunsun
5 takım yetmedi valla

5 takım :uhm: eh 1 hafta dıosun normal herhaldeCADIARZU
canım ya yogun bakımdamı kaldı kuzucun :teselli:
allammm inşallah topiş kızımda bişicik olmasda hemen evımıze gellırıss
evet su gaz olayı ıcın yurutuyolarmıs benım sezeryandan sıkıldıgım olay kendıne gelme suresı yanı benı odaya getırdıklerınde ben topişimi gordugumde sersem olucam herhalde öle olmak ıstemıyorum ama napıcann elde diilll:kedi:
ben dıkısler acır dıye alltust takım almıyım dıodum ama sen rahat olur dıosan alıyım barii

selam kızlar kimseler kalmamış yine
hastaneye gittim geldim sabah şeker yüklemesi ve kontrol için şeker yüklemesi yapmadılar 11 eylüle tarih verdi labaratuvar randevuyla oluyomuş

Karpuzcum :) adam elime kağıt sıkıştırdı tek tek anlattı 8 den sonra bişiler yeme aç gel dedi eczaneden 50lik glikoz al birde yarım litre su evdede limonu sık şişeye koy yanında onuda getir dedi demekki içiliomuş limonla bak bn sormadan söledi :)

dokktor kızımın bağırsaklarına baktı geçen malum ekojen denmişti gelişmemiş yani biraz yok sorun dedi herşey haftanla uyumlu dedi kilosunu sordum sölemedi uyuz oldum ne sinirler ya anneyim bn merak ediom klava: göstermedi ultrason dedi kalktı gitti bnden böyle haberler sizler sakinsiniz bugün herkes yoğun sanırım :uhm:

desene ben bosuna böğürmüşümmmm :roflol:
yazık oldu midemenaniknanik
aaa delimi o doktor be ınsan söler kılosunu fılan ultrason gostermemısmı kendısı ölçüyo klava:klava: ugrasmamıs kuzum sneın doktor :umursamaz:

yok bu bnm doktor deil hastanenin doktoru bn özele gdiom normalde hastanedkiler çok ilgisiz burda şeker testi yaptırmak için mecburen gittim bugün yoksa hayatta gitmem boşuboşuna üzülüyorum gittiğimde kız ne bnm kiloma tansiyonuma bakıo ne çoçuğun vitaminim bitti dedim gerek yok içme dedi bana :1shok: bnde çıkınca gittim aldım eczaneden parasınamı acıcam en güzeli özel valla vaktimiz olmadığı için gidemedik doktoruma :sinifsinif: artık onada 11 eylül günü gdicez eşim çok yoğun bu ara sabahtan beri kaç kere aradılar sanki keyfimize izin istiozklava:
bide sıcaktan fenalaştım bugün eve 11 de geldim yattım ölcem sandım elim ayağım titredi daha yeni kalktım çok sıcak hava malesef hiç hamilelere göre deil :çok üzgünüm:

öle canım valla buralada cok sıcak :CüvCüv:hakıkatten bıze gore diilll bu havalr evden kafayı cıkatamıyorum gamyoncuiremsu
öyle canım hastanede ılgılenmıyolar burdada benımde doktorum özel ama ssk nın doktoru testlerımız orda yapılıyo öze hastası oldugun zaman ılgıde özel oluyo:kedi:
ayhh varya can sıkıntısından oturup aglıcam sımdı hee nefret edıyorum böyle bos durmaktann kıtap okuyo okuyaaa ıcım bayıldıı oda uykumu getırıyoo zatenn senağlama
kuafore gıdıyım abrı bı fon cektıreyımde belkım keyfım yerıne gelır şakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…