Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

çoookkk güselmiş yaaa çok beğendimmmm senağlamasenağlama

çok şükür hamileyim kızlar allah tüm isteyenlere versin............

ayyyyyyyyyy canım gercektenmiiiiiiopuyorumnanaktan çok sevindimmmm kaydirigubbakcemile2

kızlar yarım saat sizinleyim
özet geçin bakim bana herkes iyimi varmı değişik bişi

bişi yok bugunluk özcümmm
hayat yarın seker yuklemesı yaptırcakmıs ona moral verıyodum kaydirigubbakcemile3
benım demir sonuclarım cıktı ama öz anlamadı sonucları yorumlayamadı yarın doktora gosterıces artık:kedi:
demir baglama kapasitesin,n ne oldugunu bılıyosan hemen anlat yoksa hıc anlatma kaydirigubbakcemile3
benım kızın sepeti ve sekerleri bitti album yaptım bı ara bakarsın kaydirigubbakcemile5
şimdilik bu kaaa.. ha bıde benım dişim yüzümden basım agrıyo sımdı dus yaptım bıraz uyuyabılırım opuyorumnanaktan

ben 50 gr mı çay bardağında içtim :lepi::lepi:

albüme hemen bakıyorummm
hiç yorum yapmim anlamam :kedi: ama dua edebilirim güzel bi sonuç çıksın diye :Saruboceq:
ayy ayy diş ağrısı felaket bi çözümüde yok meretin uyu cnaım dinlen
gözün aydın allah hayırlısyla kucağına almayı nasip etsn

hoşgeldn cnm ama herkesler dağıldı:1ninca:
he valal dağılmış millet:sm_confused:

kaçarmıyım bulcuk hasretle bekliyorum

bundan sonra hergün topiktesin asıl görevvin bu kaydirigubbakcemile

senin gemlik zeytinimmm diyen dilleriniiii yirim yirimmm Şeniz

çok şükür hamileyim kızlar allah tüm isteyenlere versin............
aayyyy canımm yaaa çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallahh tüm bekleyenlere nasip etsin tez zamandaaaa zemuszemus ama burayı boşlamak yok heeee kaydirigubbakcemile

gözün aydın canım
bende ub kız kendini listeye ekletti kaçtı diye düşünüyodum
:lepi::lepi:

ben 50 gr mı çay bardağında içtim :lepi::lepi:
yeawruuummmm beeeeee neeennn ne kurtulur sendenn bi tek kaçaaaannn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yeawruuummmm beeeeee neeennn ne kurtulur sendenn bi tek kaçaaaannn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile onuda yakalarım kı benn nereye kaçıomuşşşkaydirigubbakcemile3
götür kuşum götürr yarasınnnn bal şeker olsunnn tosun gibi olsun oğluşun inşallahhhhhhh opuyorumnanaktan

amiin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan

slmmmm gacılar nasılsınız bakalım....
halecım sekerler cok guzel olmus ellerıne saglık ıcım yanıyor seker denılınce acayıp kazık attılar bana:roflol:

halecım sekerler cok guzel olmus ellerıne saglık ıcım yanıyor seker denılınce acayıp kazık attılar bana:roflol:

iyyiz bacım be sen nasılsın
he valla yedin kazığı otur şimdi :roflol::roflol::roflol:
sen onları vermeyede kıyamssın bakmalık bunlar diye not yaz üstüne sepetin

kıs nerdesin sennnnn :mymeka: kac gundur ses yok seda yokkkmirmirmirmir
gittimi kaynanan cicim rahata kavusabıldınmınaniknanik

teşekuur ederim canım benım yapmaya calıstım işte öle bişiler noldu şekercimi kazıkladı anacım seniii:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…