Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

iyi bildin gıııı:mymeka:
gemlik köyündenim bende oranın suyundan içen meşhur olurrr tırlatma açısından -tatlicadiarzu- öyle derler yanii

sendemi gemlik zeytinisinnnn kaydirigubbakcemile3 anammmm yesinler sizin gibi iki zeytiiniiiiŞeniz

dedim ama ben dedim yanii biliyorum hissediyorumm bılmem kacıncı gözum acık benım aeromudur nedır oda acık bende bılırım delisi meshurr :roflol::roflol::roflol:

burcucum hıc sorma anacım öküz gibi oturdu yüregıme:roflol:
halecım bırazdan albume koyarım sekerımızın resmını 5.500 aldım bıde ındırım yaptık 6.500 den malıyetı 2.500 normalı arastırdım benım sekerlerın aynısı okadar edıyor ...moruk bı adam var burda o yaptı...bıde tanıdık haaaaa:eek:klava:aman yıne uyuz oldum bak aklıma geldı allah ın morugu...anacım hıc sorma kayınvalıdem gorumcemler g-hepısı bendeydı cok sukur gıttıler yemek verılıyor ya ıftarda ondan geldıler gıttıler sukur:jeyyar:
arifecim hosgeldın...
kızlar buarada ablum yaptım ben evlenmeden oncekı resmımı koydum...bıraz cikinim ıdare edın:roflol:

halecım bırazdan albume koyarım sekerımızın resmını 5.500 aldım bıde ındırım yaptık 6.500 den malıyetı 2.500 normalı arastırdım benım sekerlerın aynısı okadar edıyor ...moruk bı adam var burda o yaptı...bıde tanıdık haaaaa:eek:klava:aman yıne uyuz oldum bak aklıma geldı allah ın morugu...anacım hıc sorma kayınvalıdem gorumcemler g-hepısı bendeydı cok sukur gıttıler yemek verılıyor ya ıftarda ondan geldıler gıttıler sukur:jeyyar:
arifecim hosgeldın...
kızlar buarada ablum yaptım ben evlenmeden oncekı resmımı koydum...bıraz cikinim ıdare edın:roflol:

ayhh canım yaaa desene dost kazıgı en ıyı kazık tanıdıktan gelır zaten :nazar: töbe töbeeeee...

tamam canım bakarım hemenkaydirigubbakcemile2 albüme...

arifemmmmopuyorumnanaktan nasılsın yoğunmusun çok
bende boş pc buldum çöreklendim yineee
iyiyim canım çok şükür aynı çalışıyoruz işte evet yoğunum burcummm:nazar:
ohhh iyi yapmışsın özledik zatenn izne çıkmanada az kaldı hayırlısıyla
miraç nasıl annesi neler yapıyor
hosgeldın arifecimmm iiyis seni sormalııı sen napannnn :kedi:

hoşbulduk canım iyiyim çok şükür iş güç koşturuyoruz işte napıyo topik kızın bakalım
hee bu arada şekerler ve sepet çok güzel olmuş ellerine sağlık iyi günlerde kullanın inşallahh

işte idolummkaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile3 ayy bnmde hedefim o ama içtikten sonra yeşilemi dönerim moramı orası meçhul trabii 1 saat dayanmak gerekiomuş bi de :bbo:
:roflol::roflol::roflol:

valla olabilir ne olsa götürüyorum
cokacimcoook
ayneeennnnn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:nazar: gemliğin başka nesi meşhurrşakkıdı delisi olabılırmııı sengözlerimebaksanab
:jeyyar::jeyyar: nerden bildin yeawruuummm hihoyyyt

götür kuşum götürr yarasınnnn bal şeker olsunnn tosun gibi olsun oğluşun inşallahhhhhhh opuyorumnanaktan
aminnnn :lepi:

slmmmm gacılar nasılsınız bakalım....
halecım sekerler cok guzel olmus ellerıne saglık ıcım yanıyor seker denılınce acayıp kazık attılar bana:roflol:
kuşummmmmmmm hoşgeldinnn -tatlicadiarzu- nerdesin kısss sennn :mymeka: meraklandırıyosun biziiiii

iyi bildin gıııı:mymeka:
gemlik köyündenim bende oranın suyundan içen meşhur olurrr tırlatma açısından -tatlicadiarzu- öyle derler yanii
laelaelaelaelaelaelaelaelaelae deliyiz biz deliyiz deliyizzz deliyizzzz

iyyiz bacım be sen nasılsın
he valla yedin kazığı otur şimdi :roflol::roflol::roflol:
sen onları vermeyede kıyamssın bakmalık bunlar diye not yaz üstüne sepetin

merhaba kızlar nasılsınız
arifeeemmmm hoşgeldin canımmmmm Şeniz

arifecim hosgeldın...
dost kazığııı nennn yuh yani adamada heeee kara borsa yapmış resmennn :jeyyar:
canımm hemen bakıorummm albümüneee:eek:

Son düzenleme:
iyiyim canım çok şükür aynı çalışıyoruz işte evet yoğunum burcummm:nazar:
ohhh iyi yapmışsın özledik zatenn izne çıkmanada az kaldı hayırlısıyla
miraç nasıl annesi neler yapıyor

Miraç iyi arife teyzesi büyyor maşallah
c.tesi doktora gidicez bakalım ne kadar büyümüş oğluşum

arifecim hosgeldın...
hoşbulduk canım nasılsın oğluşun nasıl.kim senmi çirkinsin hiçte bilem çok güzelsin

ayneeennnnn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:jeyyar::jeyyar: nerden bildin yeawruuummm hihoyyyt

aminnnn :lepi:

kuşummmmmmmm hoşgeldinnn -tatlicadiarzu- nerdesin kısss sennn :mymeka: meraklandırıyosun biziiiii

laelaelaelaelaelaelaelaelaelae deliyiz biz deliyiz deliyizzz deliyizzzz

arifeeemmmm hoşgeldin canımmmmm Şeniz

dost kazığııı nennn yuh yani adamada heeee kara borsa yapmış resmennn :jeyyar:
canımm hemen bakıorummm albümüneee:eek:

hoşbulduk canım benimmmmm nasılsın

hoşbulduk canım iyiyim çok şükür iş güç koşturuyoruz işte napıyo topik kızın bakalım
hee bu arada şekerler ve sepet çok güzel olmuş ellerine sağlık iyi günlerde kullanın inşallahh

topik kızım napsın teysesii yerim dar dıyıp dıyıp hıncını benden cıkarıyo tekmeleye tekmeleye gun gecırıyoruz opuyorumnanaktan
teşekkur ederim canım aminn inşallah guzel gunlerde kullanırız opuyorumnanaktan

Miraç iyi arife teyzesi büyyor maşallah
c.tesi doktora gidicez bakalım ne kadar büyümüş oğluşum

maşallah maşallah büyüsün paşam :nazar::nazar:
kocaman olmuştur bıcırık sen nasılsın ağrın bi şikayetin varmı burcum
odanız gelmişmiydi burcu yerleitinmi tamemen

topik kızım napsın teysesii yerim dar dıyıp dıyıp hıncını benden cıkarıyo tekmeleye tekmeleye gun gecırıyoruz opuyorumnanaktan
teşekkur ederim canım aminn inşallah guzel gunlerde kullanırız opuyorumnanaktan

kuzum benimmm maşallahh
bakarsan çok arıcan ooo tekmeleriiii
seninde az kaldı canım hayırlısyla bi avazda inşalah

maşallah maşallah büyüsün paşam :nazar::nazar:
kocaman olmuştur bıcırık sen nasılsın ağrın bi şikayetin varmı burcum
odanız gelmişmiydi burcu yerleitinmi tamemen

bende ağrılar oluyo tabi artık her hareketi canımı acıtır oldu :1rolleyes:
odamız daha gelmedi bugun aradım 4 eylülde gelicek inşallah gelsede bi yerleşsek tüm eşyalar ortada duruyor :nazar:

burcucum masallah oglusuna bızde yarın dr.gıdecegız teyzesı bakalım kac kılo,gr oldu oglusum
ozgecım dılım yandı artık yogurttu buzlukta bekletıyorum artık...:roflol:kaynanamlar bendeydı hayatım gelmıyosam bılınkı kayınvalımdemler var:roflol:
arıfecım cok sukur ıyı gıbıyız bakalım yarın dr.ne dıyecek sende cok guzelsın hayatım tsk ederım...

kuzum benimmm maşallahh
bakarsan çok arıcan ooo tekmeleriiii
seninde az kaldı canım hayırlısyla bi avazda inşalah

açıkcası öle canım bazen cok hosuma gıdıyo öyle urması oynasması bazen canım yanıyo dıye kızıyorum kaydirigubbakcemile3
kız ne avazı ben sezeryan olucammm tırstırmaaa :1no2:

X