Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım niye randevu alamıyosun sıramı kalmamıs CADIARZU
ayhh o şeker yüklemesii böğğğğ şkerli suu böğğğğ aç karnına hele böğğğğğ-tatlicadiarzu-
burda dış hatlar bozuk tafix bağlatmaya çalışıom meşgul diolar ama az önc e oldu çok şükğr 8-45e randevumu aldımkaydirigubbakcemile5

karpuzum iyi moral verion bakıomda kaydirigubbakcemile3 kız korkutmasana beni aa çok güzelde de mis gibi de limonla limonata gibi oluyo de
aslında korkuyorum ya bn meyve çok yiyorum pirinç ekmek falan çok yerim inş çıkmaz şeker :Saruboceq: du edin benm için
şeker yüklemesi kaçıncı haftada yapılıo?benim de yaklaşıo galiba
valla tam bilmiom ki cnm bnde eşim anca izin alabildi o yüzden yarın gidioz biz bilen arkadaşlar yardımcı olcaktır sana :kedi:
bugün hareketleri de yavaş oğlumun yatmama alıştı galiba....hadi öpüyorum hepinizi allah a emanet olun

sende cnm kendine ve bebişe ii bak zemuszemus

çok pis marol veririm şakkıdı
yok şekerim sen hiç korkma inşallah yuksek cıkmaz :icecream:
tadına gelince sana yalan sölimde sonra o suyun her yudumunda bana ve anneme sevgılerını yolla dimiii:roflol:
tımam o kadarda fena diil ama şeker sonucta bayıyooo yanında sadece ve sadece su ıcebılıyosun bol bolll sankim seker kavonozuna su dökmüşsün gibidelikafadulden
hayır ben bı cay bardagına 5 seker atan bırı olarak bunu soluyosam sen dusun seker sevıyesınııı böğğğğğğğğğğğ:roflol::roflol:

off yandım desene bn tatlı şeker falan da sevmem çaya bile tek yada yarım atarım -tatlicadiarzu-

anlaşıldı tıkıcaz burnumuzu hoooooooop diee bi kerede yutacazz :1ninca:kafamçokkarıştı

off yandım desene bn tatlı şeker falan da sevmem çaya bile tek yada yarım atarım -tatlicadiarzu-

anlaşıldı tıkıcaz burnumuzu hoooooooop diee bi kerede yutacazz :1ninca:kafamçokkarıştı

:roflol::roflol:bi keredemiiiii :roflol::roflol: kuzum bu 50 grlık sekerrr ben yarım litre suya karıstırdım yanında içecek olarakda su kullandım yaklasık 1 litre :roflol::roflol:
ama sen dıosanki ben 50 gr ı cay bardagında erıtır ıcerımmm yürüüüü beee koçumm benimmmmmm sengözlerimebaksanab delikafaduldendelikafadulden

anam napiim bnm mide dayanmaz başka türlü içemem biraz limon sıkıcam içine hemen dikicem yavaş yavaş içemeye kalkarsam dayanamam tatlıyla hiç aram yok ki girneye gidicem sabah 7 de 1 saatlik yol kıbrısın sıcağında bi de o tatlı suu eiiii kabus gibi yaa :gitme:

canımcım haklısın sıcak mıcak ama ıcıne sanırım limona ızın vermezler ac karnına yapıcaksın ve hıc bısey yemıceksın yoksa sonucun yanlıs cıkar valla bıdaaa yaptırırlar ıskencedende beter olur :1hug:

"HAMİLELİK

miden bulansın istersin. bebek içerde iyi işaretidir. karnın bir an önce belirsin istersin. 'şişko değilim aslında' işaretidir. ağlak bir kadınsan ağlamaya devam edersin. değilsen gerçekten ağlarsın. hormonların tıkır tıkır çalıştığı işaretidir. doktorlar hisli etli canlı kanlı olsun istersin. bekleyemediğinin işaretidir. prensese iki kala ilgisi beklersen, işi iyi kavramışsın demektir. gerek yok yapma. çünkü beklemezsen iyi niyetli ve sakin olduğuna işarettir. altıncı aydan sonra gerçek şişme başlar. içerdekinin büyüdüğüne işarettir. kendinle yalnız kaldığında iki kişi olduğundan eminsen hamileliğe alıştığına işarettir. sanki bir ömür boyu zaten yan yatıyormuş gibi hissediyorsan inceden anne oluyorsuna işarettir. her dakika iç çamaşır kontrolü yapıyorsan ve kesinlikle kan görmekten ilk kez bu kadar korkuyorsan sona yaklaştığına işarettir. aynada kendini çok güzel ama onu daha güzel buluyorsan tamamlandığına işarettir. 'hadi artık çıksın' dediğin dokuzuncu ayda acıdan korkmuyor ama onun canını kendinden daha çok düşünüyorsan artık bu yolda hep yalnız olduğuna işarettir. hamilelik bitmek bilmeyen bir kayıp korkusunun başlangıcı, şuursuz mutluluğun karnı şişirme işaretidir sadece. gerisi o kucaktayken başlar ve kimbilir ne zamana kadar sürer. artık çok eminim bir anne tek başına hamile kalır ve hep içerdekini kolluyormuş gibi tek başına hamileymiş gibi bitirir bitmeyen annelik mesaisini."

alıntıdır...çok ağlamıştım bunu ilk okuduğumda , yeni öğrenmiştim bebişimi ...

ben geldimmmmmmmmmmmmmmm!ne küçüğü kıs ay kendimi küçük hissettim iyi oldu:)
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

herkes gitmiş ben de bi süre giremedim sorun vardı galiba kimse gelmez şimdi gideyim bari ben de
yok kısss ben burda bekçilik yapıorum yaaa turkbayragi keyfim gelio galiba benimmmm

şuuu dediklerinden varyaaa bişe anladıysam arap olayımm -tatlicadiarzu- ama inşallahhh değerlerin ii çıkar gülümmmm Şeniz

off yarin doktora gtmem lazım şeker yüklemesi için rabdevu alamıom delircem şimdi arabamız arızalandı eşim ztn zar zor iizn alıo :çok üzgünüm:
:1hug::1hug:

canım niye randevu alamıyosun sıramı kalmamıs CADIARZU
ayhh o şeker yüklemesii böğğğğ şkerli suu böğğğğ aç karnına hele böğğğğğ-tatlicadiarzu-
kısss korkutma nen kızı hayatcım burcu evde yapmıştı sonra kan vermeye gitti sonra o sonuçları doktoruna götürdü maşallah pek rahattı olsa anlatsaa korkma yaneee vereliniortak

bugün hareketleri de yavaş oğlumun yatmama alıştı galiba....hadi öpüyorum hepinizi allah a emanet olun
hoşçakal şekeeeeerrrr yerimseniben

ayy cnm hayırlısıyla atlatayımda şu şeker işinide 6 .ayımız bugün bitti bu arada büyüdük teyzeleri artık :lepi:kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile5 çok güzel bi yazıymışşş teşekkurlerrr kaydirigubbakcemile2

gemlik zeytinim benimmm senın keyfının yerıne gelmesi için napsakk acepp amuda kalkimmiiikaydirigubbakcemile2 gerçi biras zor olur ama kafası iyi balina ya dönerimmm zemuszemus

hem ne varmıs sonuclarımda kıs normalide yazıyooo benım sonucumdaaa yerimseniben

bende evde yaptım cicimm orda iki saatt işkence cekemesdimmm-tatlicadiarzu-

aa ama herkes limonla içiyomuş:1shok:

alalala valla sen yıne sor canım ben bilmem bana bısı koyma dediler eger öyleyse cok üzülürümmm:roflol:

bilmem yaptran arkadaşlar hep öle yapmşlar burda ki arkadaşımada doktr demiş limonla iç die :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…