Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

"HAMİLELİK

miden bulansın istersin. bebek içerde iyi işaretidir. karnın bir an önce belirsin istersin. 'şişko değilim aslında' işaretidir. ağlak bir kadınsan ağlamaya devam edersin. değilsen gerçekten ağlarsın. hormonların tıkır tıkır çalıştığı işaretidir. doktorlar hisli etli canlı kanlı olsun istersin. bekleyemediğinin işaretidir. prensese iki kala ilgisi beklersen, işi iyi kavramışsın demektir. gerek yok yapma. çünkü beklemezsen iyi niyetli ve sakin olduğuna işarettir. altıncı aydan sonra gerçek şişme başlar. içerdekinin büyüdüğüne işarettir. kendinle yalnız kaldığında iki kişi olduğundan eminsen hamileliğe alıştığına işarettir. sanki bir ömür boyu zaten yan yatıyormuş gibi hissediyorsan inceden anne oluyorsuna işarettir. her dakika iç çamaşır kontrolü yapıyorsan ve kesinlikle kan görmekten ilk kez bu kadar korkuyorsan sona yaklaştığına işarettir. aynada kendini çok güzel ama onu daha güzel buluyorsan tamamlandığına işarettir. 'hadi artık çıksın' dediğin dokuzuncu ayda acıdan korkmuyor ama onun canını kendinden daha çok düşünüyorsan artık bu yolda hep yalnız olduğuna işarettir. hamilelik bitmek bilmeyen bir kayıp korkusunun başlangıcı, şuursuz mutluluğun karnı şişirme işaretidir sadece. gerisi o kucaktayken başlar ve kimbilir ne zamana kadar sürer. artık çok eminim bir anne tek başına hamile kalır ve hep içerdekini kolluyormuş gibi tek başına hamileymiş gibi bitirir bitmeyen annelik mesaisini."

alıntıdır...çok ağlamıştım bunu ilk okuduğumda , yeni öğrenmiştim bebişimi ...
çoookkk güselmiş yaaa çok beğendimmmm senağlamasenağlama

çok şükür hamileyim kızlar allah tüm isteyenlere versin............

ayyyyyyyyyy canım gercektenmiiiiiiopuyorumnanaktan çok sevindimmmm kaydirigubbakcemile2

kızlar yarım saat sizinleyim
özet geçin bakim bana herkes iyimi varmı değişik bişi

bişi yok bugunluk özcümmm
hayat yarın seker yuklemesı yaptırcakmıs ona moral verıyodum kaydirigubbakcemile3
benım demir sonuclarım cıktı ama öz anlamadı sonucları yorumlayamadı yarın doktora gosterıces artık:kedi:
demir baglama kapasitesin,n ne oldugunu bılıyosan hemen anlat yoksa hıc anlatma kaydirigubbakcemile3
benım kızın sepeti ve sekerleri bitti album yaptım bı ara bakarsın kaydirigubbakcemile5
şimdilik bu kaaa.. ha bıde benım dişim yüzümden basım agrıyo sımdı dus yaptım bıraz uyuyabılırım opuyorumnanaktan

:roflol::roflol:bi keredemiiiii :roflol::roflol: kuzum bu 50 grlık sekerrr ben yarım litre suya karıstırdım yanında içecek olarakda su kullandım yaklasık 1 litre :roflol::roflol:
ama sen dıosanki ben 50 gr ı cay bardagında erıtır ıcerımmm yürüüüü beee koçumm benimmmmmm sengözlerimebaksanab delikafaduldendelikafadulden

ben 50 gr mı çay bardağında içtim :lepi::lepi:

ayyyyyyyyyy canım gercektenmiiiiiiopuyorumnanaktan çok sevindimmmm kaydirigubbakcemile2

bişi yok bugunluk özcümmm
hayat yarın seker yuklemesı yaptırcakmıs ona moral verıyodum kaydirigubbakcemile3
benım demir sonuclarım cıktı ama öz anlamadı sonucları yorumlayamadı yarın doktora gosterıces artık:kedi:
demir baglama kapasitesin,n ne oldugunu bılıyosan hemen anlat yoksa hıc anlatma kaydirigubbakcemile3
benım kızın sepeti ve sekerleri bitti album yaptım bı ara bakarsın kaydirigubbakcemile5
şimdilik bu kaaa.. ha bıde benım dişim yüzümden basım agrıyo sımdı dus yaptım bıraz uyuyabılırım opuyorumnanaktan

albüme hemen bakıyorummm
hiç yorum yapmim anlamam :kedi: ama dua edebilirim güzel bi sonuç çıksın diye :Saruboceq:
ayy ayy diş ağrısı felaket bi çözümüde yok meretin uyu cnaım dinlen
gözün aydın allah hayırlısyla kucağına almayı nasip etsn

hoşgeldn cnm ama herkesler dağıldı:1ninca:
he valal dağılmış millet:sm_confused:

kaçarmıyım bulcuk hasretle bekliyorum

bundan sonra hergün topiktesin asıl görevvin bu kaydirigubbakcemile

gemlik zeytinim benimmm senın keyfının yerıne gelmesi için napsakk acepp amuda kalkimmiiikaydirigubbakcemile2 gerçi biras zor olur ama kafası iyi balina ya dönerimmm zemuszemus

hem ne varmıs sonuclarımda kıs normalide yazıyooo benım sonucumdaaa yerimseniben

bende evde yaptım cicimm orda iki saatt işkence cekemesdimmm-tatlicadiarzu-
senin gemlik zeytinimmm diyen dilleriniiii yirim yirimmm Şeniz

çok şükür hamileyim kızlar allah tüm isteyenlere versin............
aayyyy canımm yaaa çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallahh tüm bekleyenlere nasip etsin tez zamandaaaa zemuszemus ama burayı boşlamak yok heeee kaydirigubbakcemile

gözün aydın canım
bende ub kız kendini listeye ekletti kaçtı diye düşünüyodum
:lepi::lepi:

ben 50 gr mı çay bardağında içtim :lepi::lepi:
yeawruuummmm beeeeee neeennn ne kurtulur sendenn bi tek kaçaaaannn :eek: kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yeawruuummmm beeeeee neeennn ne kurtulur sendenn bi tek kaçaaaannn :eek: kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile onuda yakalarım kı benn nereye kaçıomuşşşkaydirigubbakcemile3
götür kuşum götürr yarasınnnn bal şeker olsunnn tosun gibi olsun oğluşun inşallahhhhhhh opuyorumnanaktan

amiin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan

slmmmm gacılar nasılsınız bakalım....
halecım sekerler cok guzel olmus ellerıne saglık ıcım yanıyor seker denılınce acayıp kazık attılar bana:roflol:

halecım sekerler cok guzel olmus ellerıne saglık ıcım yanıyor seker denılınce acayıp kazık attılar bana:roflol:

iyyiz bacım be sen nasılsın
he valla yedin kazığı otur şimdi :roflol::roflol::roflol:
sen onları vermeyede kıyamssın bakmalık bunlar diye not yaz üstüne sepetin

kıs nerdesin sennnnn :mymeka: kac gundur ses yok seda yokkkmirmirmirmir
gittimi kaynanan cicim rahata kavusabıldınmınaniknanik

teşekuur ederim canım benım yapmaya calıstım işte öle bişiler :eek:noldu şekercimi kazıkladı anacım seniii:roflol:

X