Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Canım, eminönünde mehmetefendi kur kahveci var. Mısırçarşısının arka tarafında. Kime sorsan gösterir. Onun yakınında. Zaten sepetler falan gözüne çarpar.

Orada bu işi yapan bir dükkan var zaten. Ama dikkat et seyyar, açık değil; tamamen bu işi yapan bir dükkan.

Tamam canim cok sagolasin...

yerim senin ağzınıııı tontişimmm Şeniz amin amin aminnn Allah herkesin dualarını kabul etsinnn inşallaaaahhhhh

yengecim kıskacım oldu mu nen
içten ettim valla bak nen
olmanmiiiiiiiiiiiiiiiiii ayipsinnn alkisalkisalkis du bende sana edem allahımmmmm nilsumun mide bulantılarını tez zamanda alasın bütün çıkarttıklarının yüzü suyu hürmetine lop lop et olarak geri iade edesinnn sağlıklı bebişler doğurmasını tosuncukları nur topları olmasını nasip edesinnn amin amin aminnn

:roflol::roflol::roflol: çatlak yaaa
amiinnn amiiinnnnn diim bari bu kadar içten bi duaya :Saruboceq:
:roflol::roflol:

Selam güzellerim kaç zamandır giremiyorum kayınvalideme gitmiştim...
Kızımın düzeni bozuldu çokmoralim bozuk mememide arada istemiyor buda beni çok üzüyor ne yapacağımı şaşırdım:gitme::gitme:

canım ya bebekler mekan değiştirmekten çok etkilenirmiş düzeni değişirmiş hemen
o yüzden huursuz olmuştur kuzucuk sen üzme canını
ne zaman dönüyosun artık evinee

selam kızlar biz geldik ama kimseckler yok yine nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaa
biri gelsin lütfen çok canım sıkılıyoooooooooooo filiz ablaaaaaaaaaaaaa nerdesin hadi gelde dertleşelm nütfennnn hiiiiç iyi değilim nütfeennn mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…