Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

tatlım muradına ermişsin darısı benim ve tüm bekleyenlere inşallah
ben bu ay adet olmak istiyorum artık 15 gündür test yapıyorum yok ama olmadığı içinde hala içimde bi umut var o yüzden adet bi olsun herşeyi oluruna bırakıcam yinede saol tavsiylerin için canım:1hug:

süpersin tatlım eyvallah sağolasın,Rabbim ne muradın varsa versin ama önce bebişini kucağına versin sağsalim rüzgarımızı inşallah amin amin amin

bu arada ben biraz çıkıyorum midem başladı yine hep,inizi koccaman öptüm gelirim yine midem biraz düzelsin
hadi git dinlen canım :) geçecek bu günler :)
süpersin tatlım eyvallah sağolasın,Rabbim ne muradın varsa versin ama önce bebişini kucağına versin sağsalim rüzgarımızı inşallah amin amin amin
rica ederim :) amiiiiiiiiiiiiin cümlemiz inşallah :)

tamam jnm yükleye basıyom hepsini yapıyomda sonra internet yok diyo yüklemiyo salak şey deli etti benihihoyyyt
resimleri küçültmen gerek bunun için

hoşgeldin canım aramıza daha yolun başındasın anlaşılan umarım kısa bi yol olur senin için sağlıkla gelir bebişin
slm canolar nasilsiniz biz iyiyiz oglumla bugün kontrolmüz vardi hersey normal 1640 gr olmus bizim pasa.gecmise pek bakmadim varmi bir yenilik???????
maşallah oğlumuzaa büyümüş annesi

ohoooo panayır falan mı kurdunuz orada? kaydirigubbakcemile3

valla öyle oldu birden hepsini görünce delikafadulden böyle oldum
neyseki gittiler

beni unuttuuunnn benim için ilk etapta taa farklı bişe isticektinnn :mymeka:

hoşgeldin canımmm Rabbim sanada hayırlı zamanda gönlünden geçeni nasip etsin inşallah :Saruboceq:

slm canolar nasilsiniz biz iyiyiz oglumla bugün kontrolmüz vardi hersey normal 1640 gr olmus bizim pasa.gecmise pek bakmadim varmi bir yenilik???????
hoşgeldin canimmmm maşallahhh oğluşuna maşallahhh

yengecim kıskacım jnm benim herşeyim,Rabbim sana da tüm bekarlarımıza da kadir kıymet bilen,vefalı,vicdanlı,sadık,doğru düzgün,adam gibi adam gençlerimize de dört dörtlük bayanlar nasip etsin inşallah hayırlıysla,
40 gün 40 gece düğünün ola,ağanın oğluna gelin giden inşallah
baş tacı olan,
sıcak sudan soğuk suya elin değmeye
çifter çifter toplam 4 tane çocuğun ola inşallahkaydirigubbakcemile2
düğününe gelmek nasip olur,herşey gönlünce olur inşallah amin amin amin

:roflol::roflol::roflol: çatlak yaaa
amiinnn amiiinnnnn diim bari bu kadar içten bi duaya :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…