Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bende iyiyim şükür canım sıkılıyoda bugun geldim öylee :nazar: ceren napio uykudamı

iyi ettin canımcım arada gel değişiklik olur kızz:):)

ceren tabiikide uyuyor minnoşum yoksa benim burda ne işim var :):):)

dünürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr noldu kıı neye dertlendin

valla dünür ne sen sor ne ben söyliyim bir söyle bin işit derler ya bir açarsam ağzımı sabah olur valla anlat anlat bitmez o yü<den boşver kız dünür kafa dağıtmak için geldim yanınıza buna çok ihtiycım var çünkü :)
sen nasılsın gülüm damadım nasıl?

iyi ettin canımcım arada gel değişiklik olur kızz:):)

ceren tabiikide uyuyor minnoşum yoksa benim burda ne işim var :):):)

valla dünür ne sen sor ne ben söyliyim bir söyle bin işit derler ya bir açarsam ağzımı sabah olur valla anlat anlat bitmez o yü<den boşver kız dünür kafa dağıtmak için geldim yanınıza buna çok ihtiycım var çünkü :)
sen nasılsın gülüm damadım nasıl?

anammm pek dertlisin sen be dünür nettiler sana böyle
bak daha erken geleydin topiğe iyi dertleşirdik

ahhh canım başladımı sık sık çişe gitmeler
gerçi sen ztiii sidikli idi demi kaydirigubbakcemile3

he valla başladım Miraç idrar torbamla oynuyo başka oyuncak bulamadı kaydirigubbakcemile3
bilgisayarım uyarı verip duruyo yaa ansızın kaybolursam bilinki pc mortingen kaydirigubbakcemile3

anammm pek dertlisin sen be dünür nettiler sana böyle
bak daha erken geleydin topiğe iyi dertleşirdik

daha erken derken ???
canım benim ben çocuklu bir karıyım öyle canımın istediği gibi değil cerenin keyfine göre hareke edebiliyorum .
en azından şimdilik :):)

boşver be dünür topluma açık yerler buralar şimdi dertleşmeyelim bir ara grş. belkimmmm

bütün gün sandalye tepesindeyim die akşamları uzun oturmayı tercih edip pek girmiodum nete kuşumm ama bugun nedense çıkasım yokkk benneyaptımki sen nieee bunalımsın bakemmmm kaydirigubbakcemile gell bakimmm buraya kafanıdağıtcas burcuylaaa

he valla başladım Miraç idrar torbamla oynuyo başka oyuncak bulamadı kaydirigubbakcemile3
bilgisayarım uyarı verip duruyo yaa ansızın kaybolursam bilinki pc mortingen kaydirigubbakcemile3

vahh gülüm bunlar daha iyi günlerin geceleri en tatlı uykudan çişe kalkacaksın gideceksin helaya iki damla çiş uyuz olacaksın :):):)

ne olduu kıı pc ye bozdunmu :):)

daha erken derken ???
canım benim ben çocuklu bir karıyım öyle canımın istediği gibi değil cerenin keyfine göre hareke edebiliyorum .
en azından şimdilik :):)

boşver be dünür topluma açık yerler buralar şimdi dertleşmeyelim bir ara grş. belkimmmm

ben bayadır topikdeyimde ondan dedi,m daha erken
sen bilirsin dünür öyle yırtınca kendini canım sıkılıo die el atam dedim durumakaydirigubbakcemile3

bütün gün sandalye tepesindeyim die akşamları uzun oturmayı tercih edip pek girmiodum nete kuşumm ama bugun nedense çıkasım yokkk benneyaptımki sen nieee bunalımsın bakemmmm kaydirigubbakcemile gell bakimmm buraya kafanıdağıtcas burcuylaaa

ooyy kuzum sende haklısın valla bütün gün pc başı olunca daral geliyor insana akşamalrıda başka şeylerin başında olmak gerekiyor :):):)

kız benim kafam darmadağın zaten nasıl toparlıcam bilemiyorum allah bana yardım etsin :KK43:

ooyy kuzum sende haklısın valla bütün gün pc başı olunca daral geliyor insana akşamalrıda başka şeylerin başında olmak gerekiyor :):):)

kız benim kafam darmadağın zaten nasıl toparlıcam bilemiyorum allah bana yardım etsin :KK43:

amin canımcım aminn derdin neyse dermanıda vardır elbet üzülme:1hug:

aminnn canımm sıkma canınıııı herşeyin bi olur yanı vardır :1hug:

kızlar ben kaçıyorum birazdan kocişim gelicek
iyi akşamlar mutlu huzurlu sağlıklı bir gece olsun opuyorumnanaktan

en tatlı uykumu kuzum o ne ben onu unutalı çok oldudamafoldumben

oyyy gülüm kıyamam sana ben sabret birtanem sabret geçicek bu günler doğumdan sonra 1.5 2 ay daha çekersin sonra herbir şey düzene girer allahın izini ile balım...

amin canımcım aminn derdin neyse dermanıda vardır elbet üzülme:1hug:

muhakkak gülüm allah dermansız dertler vermesin....

aminnn canımm sıkma canınıııı herşeyin bi olur yanı vardır :1hug:

sağol birtanem olur yanını buldurucaz artıkın :KK43:

iyi geceler kızlarr öpüorum sizi renkli rüyalar opuyorumnanaktan

iyi geceler canımcım

kızlar ben kaçıyorum birazdan kocişim gelicek
iyi akşamlar mutlu huzurlu sağlıklı bir gece olsun opuyorumnanaktan

sanada iyi geceler dünür inşallah rahat uyursun :)

selam kızlar biz geldik ama kimseckler yok yine nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaa
biri gelsin lütfen çok canım sıkılıyoooooooooooo filiz ablaaaaaaaaaaaaa nerdesin hadi gelde dertleşelm nütfennnn hiiiiç iyi değilim nütfeennn mafoldumben
sağol bacım şimdi hatırladım
sen nasılsın gülüm iyimisin sen aşamları pek gelmezdin buralara hayırmı???
bende gidiyim bari biraz daha kafamı dağıtayım :):)

herkeşlere iyi geceler cancağızlarım mucxxxxxx

canııııımmmmmmmm, hay allah yaaa... her zaman gelirim gelirim, dün gece ortanca görümcemin düğünü yüzünden gelemedim, babamlar geldi İstanbul'dan, gece 2.00 ye kadar onlarla beraberdik, eve gelir gelmezde yattım... bugün de burada olamayacağım ama yarın sabah onları yolcu edeceğim, dilediğin kadar (daha doğrusu Ceren izin verdiği sürece) konuşabiliriz tatlım... çok merak ettim şimdi, sen resmen çileden çıkmışsın yoksa böyle gelmezdin buraya... neyse bir ara telefon edeceğim sana, kıyamam yaaa :teselli: Şeniz

kızlar nasılsınız bakalım? birazdan kahvaltı için babamlarla buluşacağım, o yüzden yarına kadar gelemem artık buraya :) haaaa bu arada yengeç'cim kardeşim haftaya geliyor inşallah, daha Amerika'da :KK43: kendinize dikkat edin, hepinizi çok öpüyorum :)

X