Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

inşallah tatlım,Rabbim gönlünüze göre versin,tez zamanda alırsınız o güzel haberi inşallah,ama en önemlisi herşeyden önce kafayı boşaltıp o işi ev ödevi gibi yapmamamk ve kendini fazla dinlememek çünkü bu söylediklerim ciddi zararlar veriyo karşılıklı ben yaşadım bunları,relax ol sadece relaxsositososito

saol hayatım inşallah allah herkezin gönlüne göre versin çok haklsın artık bi ödev gibi oldu ilişkimiz aklımız sürekli orda nerdeyse psikolojikmen bütün hamilelik belirtilerini gösteriyorum ama çıkmıyor sonuç negatif sabırlı olmaktan başka çare yok

selam hanmlar nasilsiniz bugun opuyorumnanaktan
hoşgeldin canım nasılsın iyiyiz çok şükür
hayırlısı olsun canım :)

bence de ara bakalım

hoşgeldin hayatcım, nasılsın?
arıcam arıcam bende ona göre plan yaparım
merhaba hanımlara.s.
bu başlığı okuyum dedim ama gücüm yetmedi
bende aranıza katılabilirmiyim evlilik haızrlığından tanır belki arkadaşlar beni
10 aylık evliyim artık bizde bebek istiyoruz 1 aydır korunmuyoruz ama henüz bişey yok adetim bugun itibarıyla tam 15 gün gecikti ama kaçıncı test bebek yok kan testi bile yaptırdım artık doktora gitmeyi düşünüyorum sanırım psikolojik çok istediğimizden dolayı bu hale geldiksenağlama
neyse hamiş bayanları yeni doğum yapanları çok tebrik ediyorum
inşallah o listede bi gün bende olurum :Saruboceq:
hoşgeldin elacım iyiyz sen nasılsın
seni çok iyi anlıyorum canım inşallah meleğin annesini çok bekletmeden hayırlısıyla gelir
kafaya takma başka şeylerle meşgul olmaya çalış allah gönlüne göre versin inşallah
jnm bu mübarek günde dileğim sen ve tüm hasret çekenlere bize yaşattığı bu güzel duyguları inşallah tez zamanda sizlere de nasip etsin inşallah,inşallah jnm eli ayağı düz,sağlıklı şifalı,kazasız belasız,aklı fikri yerinde,vefalı hayırlı merhametli,topluma insanlığa yaralı duyarlı uzun ömürlü hayırlı evlatlarınızın haberini tez zaman alırsınız inşallah amin amin amin
canımmmmmm benim allahrazı olsun aminnnnnnnnnnnnnnnn inşallah
dilerim sende sağlıkla yavrunu kucaklarsın:Saruboceq:
slm canolar nasilsiniz biz iyiyiz oglumla bugün kontrolmüz vardi hersey normal 1640 gr olmus bizim pasa.gecmise pek bakmadim varmi bir yenilik???????

hoşgeldin canım nasılsın maşllah oğluna:nazar:

merhaba hanımlara.s.
bu başlığı okuyum dedim ama gücüm yetmedi
bende aranıza katılabilirmiyim evlilik haızrlığından tanır belki arkadaşlar beni
10 aylık evliyim artık bizde bebek istiyoruz 1 aydır korunmuyoruz ama henüz bişey yok adetim bugun itibarıyla tam 15 gün gecikti ama kaçıncı test bebek yok kan testi bile yaptırdım artık doktora gitmeyi düşünüyorum sanırım psikolojik çok istediğimizden dolayı bu hale geldiksenağlama
neyse hamiş bayanları yeni doğum yapanları çok tebrik ediyorum
inşallah o listede bi gün bende olurum :Saruboceq:

hosgeldin canim aramiza allah gönlüne göre versin insallah.suna inan bebgin yice ekmek icecegi su nezaman olursa ozaman gelir sen oluruna birak allah büyükk

arıcam arıcam bende ona göre plan yaparım

seni çok iyi anlıyorum canım inşallah meleğin annesini çok bekletmeden hayırlısıyla gelir
kafaya takma başka şeylerle meşgul olmaya çalış allah gönlüne göre versin inşallah

canımmmmmm benim allahrazı olsun aminnnnnnnnnnnnnnnn inşallah
dilerim sende sağlıkla yavrunu kucaklarsın:Saruboceq:

hoşgeldin canım nasılsın maşllah oğluna:nazar:

hosbulduk arifecim iyiyim hayatim biraz uykusuzum ama cok sükür.
evet masallah oglumaaaa

saol hayatım inşallah allah herkezin gönlüne göre versin çok haklsın artık bi ödev gibi oldu ilişkimiz aklımız sürekli orda nerdeyse psikolojikmen bütün hamilelik belirtilerini gösteriyorum ama çıkmıyor sonuç negatif sabırlı olmaktan başka çare yok

kendi ağzınla söylüyorsun canım, "ilişkimiz ödev gibi oldu, aklımız devamlı orada" diye... hata burada işte :) böyle olduğu sürece olmaz, bir de düzenli olarak (olması gerektiği günlerde, yani yumurtlama ihtimalinin yüksek olduğu günlerde) ilişkiye girip en az 20-30 dakika kalkmadan yatmak gerekiyor, hergün değil gün aşırı olması gerekiyor, falan filan yani.... en önemlisi de bunu bebek için değil kendiniz için yapmanız :)

valla jnm ben de senin gibi yaptım avcumu yaladım çok afedersin ama öle,kendimi yedim bitirdim,eşimi de tabi,ne zaman kafayı boşalttım gittim tatile o zaman oldu hem de o ay bebek bile düşünmedim yoktu aklımda tek avantaj o ay korunma yoktu düşünmememize rağmen yaaaaaaaa,iki sene az mı sen gel de bana sor düşünme tatlım rahat ol herşey oluruna varır de geç,evet dile kolay ve de davulun sesi uzaktan hoş gelirde diyebilirsin yazdıklarımama ama başka çaren yok jnm

bnde ıyıyım cnmcım saolasın opuyorumnanaktan

slm canolar nasilsiniz biz iyiyiz oglumla bugün kontrolmüz vardi hersey normal 1640 gr olmus bizim pasa.gecmise pek bakmadim varmi bir yenilik???????
maşallal oğluna sağlıkla doğar inşyerimseniben
inşallah hayatcım allah herkeze nasip eder inşallah çok uzun senelerdir beraberiz eşimle artık çook istiyoruz düşünmemeye çalışsamda aklım hep ordakaydirigubbakcemile3 hayırlısı artık canım senin ne kadarlık bebeğin allah sağa salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
bnm 23 haftalık oldu kızım olcak nasip olursa teyzesi amin cnm hepimize allah sağlıklı hayırşı evlatlar nasip etsin darısı sana inş a.s.

bnde ıyıyım cnmcım saolasın opuyorumnanaktan

maşallal oğluna sağlıkla doğar inşyerimseniben

bnm 23 haftalık oldu kızım olcak nasip olursa teyzesi amin cnm hepimize allah sağlıklı hayırşı evlatlar nasip etsin darısı sana inş a.s.

insallah canim allah razi olsun

ay canım allah razı olsun inşallah

hosgeldin canim aramiza allah gönlüne göre versin insallah.suna inan bebgin yice ekmek icecegi su nezaman olursa ozaman gelir sen oluruna birak allah büyükk

[HOŞBULDUK CANIM AMİN İNŞALLAH

kendi ağzınla söylüyorsun canım, "ilişkimiz ödev gibi oldu, aklımız devamlı orada" diye... hata burada işte :) böyle olduğu sürece olmaz, bir de düzenli olarak (olması gerektiği günlerde, yani yumurtlama ihtimalinin yüksek olduğu günlerde) ilişkiye girip en az 20-30 dakika kalkmadan yatmak gerekiyor, hergün değil gün aşırı olması gerekiyor, falan filan yani.... en önemlisi de bunu bebek için değil kendiniz için yapmanız :)

aynen öyle çok doğru söylüyosun hayatım ama insanın ister istemez aklına geliyor düşünmeden edemiyoruz acaba oldumu bu kez diye :eek:
hakkımızda hayırlısı olsun artık

aynen öyle çok doğru söylüyosun hayatım ama insanın ister istemez aklına geliyor düşünmeden edemiyoruz acaba oldumu bu kez diye :eek:
hakkımızda hayırlısı olsun artık

seni çok iyi anlıyorum :) neredeyse hepimiz aynı yollardan geçtik, tedaviler, kürler, uğraştık uğraştık... aramızda hala uğraşan arkadaşlarımız var, sabır gerekiyor bunun için :) Allah yardımcın olsun canım :)

X