Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydıııııııııııııın, nurcum habere çok sevindim, inşallah sonuna kadar her şey yolunda gider ve sağlıkla kavuşursun bebeğine inşallah :)

cerencim kolay gelsin canım. hafta sonu çalışmak gerçekten çok zor, seni anlıyorum güzelim, saat kaça kadar iş yerindesin?

Slm kızlar nasılsınız?beyazcım gebelikte rüya daha sık görülürmüş bende okumuştum bir yerde fazla takma kafana.ceren yazı çok güzel daha önce okumuştum bir yerde...burcu sanslısın valla hem kk dan hem komşun iyi arkadaşlıkta kurabilirsiniz belki ne kadardır komşulugunuz var ?nur fazla yorma kendini..filiz iş buldunmu kendine neyle ugraşacaksın kitap örgü vs..kibele lütfen fazla yorma kendini artık normal zamandaki gibi hareket edemezsin belinin agrısınıda fazla umursamamazlık yapma agrıdıgın da dinlen lütfen..entelliye ne güzel günmüş o keşke benimde öyle bir imkanım olsada yapabilsem arkadaşlarım var bir kaçtane ama onlarda çalışıyor ve böyle toplanacaklarını sanmıyorum evli arkadaşlar c.teside çalışıyorlar..digeride ögrenci bir yandan çalışıyor zor yanii...neyse kızlar bende çalışıyorum ama başım agrıyor biraz..

denizcim okunmayı bekleyen bir kitabım vardı ona başladım. geçmiş olsun canım, baş ağrısı çok kötüdür, ilaç içtin mi?

Filizcim geçmişi okudum ama burada pek cvp yok diye başka topiklerede bakıyordum..agrı kesici içtim ama kendimi yorgun ve uykusuz hisediyorum..hafiften üşümeyede başladım umarım hastada olmam.burnum sık sık tıkanmaya başladı bu ara..karnım da sancılar başladı biraz sanırım kırmızılar yolda...kitaba başlamakla iyi yapmışsın cicim en iyisi öyle kendini kaptırırsın kitaba ve unutursun geçici süreligine bazı şeyleri..

günaydın balım. evet hafta sonu yani cumartesi çalışmak biraz zor geliyor tek bir pazar günü yetmiyor malesef. şimdi bir şekilde idare edicezde bebek olunca bakalım nasıl olucak. cumartesi günleride tam gün yani 5'e kadar çalışıyorum canım
sen nasılsın bu arada?

mavi deniz geçmiş olsun güzelim dikkat et kendine. regl olma vaktin geldiyse sıcak tutmaya çalış ayaklarını çok sancı çekmemek için...

bu arada hikayeyi beğendiğinize sevindim kızlarrr....

Günaydın canım napayım evim çok kötü durumdaydı bende biraz temizledim akşam üstüde deneme sınavım var...
uyuyamamamın nedeni ise bel ağrılarım yatakta daha çok artıyor bende kalktım yanından kalkınca eşimde kalktı beraberce temizledik..
Sen nasılsın bakalım napıyor ufaklık

Mavi denizcim çok geçiş olsun canım sende kendine et tamam mı bak hasta olmuşun...
filizcim hangi kitabı okuyorsun ben tam bi kitap kurduyum ama elimde kitabım kalmadı yeni kitap almam lazım

canım ya bel ağrının sebebi ne acaba umarım ciddi bir durum yoktur. :Saruboceq: yoksa zor olur hamilelikte senin için....
eşinin ev işlerinde yardımcı olması ne kadar güzel benimkide sağolsun herşeyi yapar allah razı olsun onlardan rabbim eksikliklerini göstermesin bizlere...
biz iyiyiz teyzesi nasıl olalım biraz büyüdük heralde bulantılar geçti şımarıklık bitti galiba olgunluk safhasına geliyoruz yavaş yavaş kaydirigubbakcemile3
bu sıralar iyiyim çok şükür şikayetim yok eskisi gibi aman olmasında.

canım ayaklarını sıcak tut, grip olmak üzeresin sanırım, bol miktarda mandalina portakal tüketmeye çalış

bu patronların hiç acıması yok ya, nöbet sistemi falan yok mu ofisinizde? gerçi şimdi yıl sonu işler daha da yoğundur ama işler biraz hafifleyince de mi herkes hafta sonu gelmek zorunda? ben iyiyim hayatım sağol :)

sınavında başarılar canım, bebişin kopya verir sana merak etme :1rolleyes: bu arada bel ve sırt ağrıları bende de var nurcum, sabaha karşı başlıyor ve erkenden kalkıyorum ben de, hatta bu sabah kendimi biraz daha uyuyayım diye zorladım ama nafile

Canım dün görüştük doktorumuzla magnezyum kullanıyorum şimdi doktorum fizik tedviye sevk edeyim dedi ama magnezyumum bittikten sonra karar vereceğim artık... Aman geçsin bulantıların canım bizde iki gündür iyiyiz canım ya ilaçta almıyoruz biraz yanmamız falan var ama takmamaya çalışıyorum

Mavi denizcim çok geçiş olsun canım sende kendine et tamam mı bak hasta olmuşun...
filizcim hangi kitabı okuyorsun ben tam bi kitap kurduyum ama elimde kitabım kalmadı yeni kitap almam lazım

nurcum Erol Mütercimler'in "Onlar Bizim İçin Öldüler - Bu Vatan Böyle Kurtuldu" isimli kitabını okuyorum şu an, son zamanlarda tarih kitaplarına sardım

Filizcim bende daha öncede vardı ablamda romatizma var bütün tetkikleri falan yaptırdık Allaha şükür romatizma çıkmadı ama bel fıtığından şüphelenmişti dr yazın ama ben acaba hamile olabilr miyim diye mr'a girmedim hamileliktede iyice arttı bazen dynamıyorum oturup ağlıyorum benim korkum karın ileriki aylarda daha kötü olacak ağırlaştıkça allah yardımcımız olsun

Sagolun kızlar..dikkat etmeye çalışıyorum malum evde yeni ısınmaya başladı boş ev hiç ısı görmemiş haliyle yavaş yavaş oluyor..bende kitap kurduyum elimde okunmayı bekleyen 3 yada 4 tane kitap var ama hala kendimi kitalara bakmaktan ve almaktan geri duramıyorum..ben genelde roman ama polisiye gerilim tarih romanlarını sevmiyorum hayatımızdan olan kitapları daha çok seviyorum...siz ne kitaplar okuyorsunuz..?

ee peki hamilelikte fizik tedavi tehlikeli değilmi? benim bildiğim fizik tedavide vücuda azıcıkta olsa belli aralıklarla elektrik veriyorlar. neyse doktorun git dediyse vardır elbet bir bildiği... ara sıra bende de yanma oluyor ama yediklerimden kaynaklanıyor henüz bebeğin yapacağı mide yanmaları ekşimeleri başlamadı ama sırada onlar var biliyorum

ayyy canım ya deme inşallah bel fıtığı değildir. ben çekiyorum valla daha şimdiden ara ara bacaklarım çekmeye başladı basamıyorum üstüne bu kadarla kalsın diye yalvarıyorum allaha umarım sizlerde fıtık falan yoktur...

Nurcum korkma ve moralini bozma fizik tedavi seni rahatlatır en azından doguma kadar birde zamanla karnının büyüdükçe belde agrı olabilir ama bu gebeliktende olur ..dua edin inş rahat geçirirsiniz ilerki zamanlarınızıda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…