Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

aynen canım bulantı ama en kötüsü ağız tadım hiç yok bizim günümüzde çalışan arkadaşlar olduğu için akşam yapılıo bende katılmıyordum böle şeyleri sevmem ama arkadaşlarla çalışma temposu içinde bazen aylarca görüşemioduk o yüzden katıldım iki haftada bir olsa görüşüp hoş beş edioruz cnm sen napıosun

canım ya benim mide bulantıları daha anca anca kaybolmaya başladı çok kötü bir durum çok iyi bilirim. yediklerine dikkat et ağır gelecek şeyler yememeye çalış yağlıdan hamur işinden falan uzak dur faydasını görürsün bir yada bir buçuk ay sonra tamamen geçecek inşallah....
gün olayıda güzelmiş keşke burda da olsa öyle birşeyde kız kıza bir araya gelse ama nerdeeee...
hadi sen hazırlan çık tatlım geç kalma size bol muhabbetler cicim...
bu arada günde şimdi börek çörek vs. vardır fazla yeme heee....

yok canım bizim gün dışarda güzel bir cafe ordabuluşuyoruz sadece bir çşit tatlı oluo moderen gün kız ii oluo hadi gelince gene bakarım neler kaynatılmış

cerencim biraz işlerim vardı, sonra biraz uzanayım dedim uyuyakalmışım, ama ben geldim bu sefer de sen yoksun sırnaşık şey. bu arada hikayeye bayıldım, gözlerim sulandı ya çoooooooook güzeldi:1rolleyes:

entelliyecim ne güzel, bunu sık sık yapabiliyor musunuz bari? İstanbul'da olsaydım benim de böyle günlerim oluyordu ama burada nerdeeeeee??? iyi eğlenceler güzelim

kızlar ben geldim çok enteresan bişi oldu iananmıcaksını burdan bana biri özel mesaj attı bi topiğe doktor sromuştum sadece okadar ama bi kere yazdım kızda bende bursadanım hangi doktora gidicen buldunmu dedi sen kız karşı komşum çıktı az önce camdan bakıştık ve birbimizi tanımıyoduk görmemişiz bile ikimizde şok olduk :1shok::1shok:

cerencim biraz işlerim vardı, sonra biraz uzanayım dedim uyuyakalmışım, ama ben geldim bu sefer de sen yoksun sırnaşık şey. bu arada hikayeye bayıldım, gözlerim sulandı ya çoooooooook güzeldi:1rolleyes:

bebiş seni uyutuyor dimi annesi banada aynı şeyi yapıyor bıcırık arada.
valla ben gitmedim aslında eşim gelmişti yemek yemeğe aşağı inmişti sayfa açıktı yani
geldiğim gibide baktım ne var ne yok diye pek hareket yok bu akşamda...
neyse kızlar herkes istirahatte sanırım benimde eşim evde onunla oturmak istiyorum yarın yazarım kendinize iyi bakın herkese iyi akşamlar bye...

hatunalr geldim baktım ama kimse yok topiğimizde bende kocişle ilgilenem acıkın öpüyorum hepinizi

Slm kızlar epeydir uğrayamıyorum çünkü günlerim o kadar yoğun ki.Yumurta takibim devam ediyor.1 tane 12mmlik folikülüm var.Yarın yeniden gidicem.Bu arada birde prolaktin yüksek çıktı ve onu düşürmek için ilaç verdi.İnşallah hakkımızda hayırlısı olur arkadaşlar.Hepinizi çooooook öptüm.

merhaba kızlar,
nasılsınız? anca fırsat buldum size yazmaya..
geç oldu ama hayırlı cumalar
bademciklerim şişmiş,boğazım ağrıyor,dudağımda uçuk çıktı:1no2:
hastayım biraz nazlanıcam dedim,eşim hastalandı,beli ağrıyor.senağlama
yarında misafirlerim gelecek bir sürü hazırlık yaptım,çok yoruldum valla,birazdan yatıcam,
ama sizemerhaba diyip kaçayım dedim,herkes kendine çokkk iyi baksına.s
öpüyorum hepinizi
bu arada burcu kız sende de ne şans varmış he:roflol::roflol:
petek hoşgeldin canım aramıza
yazıları okudum ama hepinize ayrı ayrı yazamıyorum kusuruma bakmayı
öptüm sizleri.

kız nerdesiniz nazar değdi topiğimize vahhhh vahhhh ben geldim günden aldım kocişten bilgisayarı ama siz yoksunuz filizcim iki haftada bir cuma günleri buluşuyoruz sen burdaymışsın canım şimdi gördüm nasılsın iimisin
beyazcım çok geçmiş olsun sanada eşinede cnm yorma artık kendini yat dinlen cnm
kızlar bu akşam kocişlerin akşamı desenize ohhh beyler yaşadı

kızlar ya bide size bişey sormak istiyorum,benim bebeğim kız olacak
ya sizde biliyorsunuz,ama akşam rüyamda bir oğlum olmuştu,hep kucağımda tutuyordum,adı bile vardı gökhan diye,aklıma takıldı,aklımdan çıkmıyo hiç,acaba rüyalar tersine mi çıkar?yada hep bebği düşündüğüm için mi böyle rüyalar görüyorum.. Allah iyiliğimi versin emi :))

çok ilginç ama hep derler ya tersi çıkar die belki doğrudur sağlıkla hayırla gelsin annesi biraz kafana takıyosan o yüzden giriyodur rüyana

benssenb nerdesin yahu?

benim de bu aksma simafirim gelecek ya, koptu vallaha belim. dun aksam da hic uyuyamadim. hep uyku uyaniklik arasinda gidip geldim. sacma sacma ruyalar, takrarlayan kelimeler. yorgun kalktim. zaten fazla ayakta durunca belim agriyor. gebelikle alakasi oldugunu sanmiyorum. ikide bir girip bakiyorum ki siteye benssenb ten haber var mi diye.

şansın da bu kadarı valla, ne güzel kaydirigubbakcemile5

bebiş seni uyutuyor dimi annesi banada aynı şeyi yapıyor bıcırık arada.

galiba cerencim, yoksa hiç huyum değildir öyle uzanıp uyuyakalmak yerimseniben

Canım hayırlısı olsun, yazın bende de prolaktin yüksek çıkmıştı bir ara ama doktorumun verdiği ilaçla bir ayda düştü, merak etme canım a.s

hem sana hem de eşine geçmiş olsun. valla naz yapmak gibisi yok canım, ama bugünler sayılı tabii ki, hamileliğin tadını çıkar, doğumdan sonra biraz zor olacak nazlanmak, ama senin şanssızlığın olmuş eşin rahatsızlanmış, neyse önünde uzun bir zaman var güzelim yerimseniben

canım iyiyim,akşam bayağı bir uyumuşum şimdi uyku muyku yok, ben de buraya bir uğrayayım dedim ama bu sefer de kimse yok, neyse napalım, yarın görüşürüz yerimseniben

beyazcım hamileyken sık rüya görmek çok normalmiş, bunu internette dolaşırken okumuştum, özellikle hamileliğin 3. trimestre'nde rüya görmek artıyormuş. Daha da görmeğe devam edebilirsin canım, gördüğün rüyaları hiçbir şeye yorma. Aklın fikrin bebeğinde çünkü canımcım :ecrin_bebek:

kızlar günaydın nasılsınız bugünde ben erkenciyim uyuyamadım kalkıp temizlik yaptım bende dün doktora gittik herşey çok güzelmiş çok mutlu olup geldik

günaydın kızlarrr... bir cumartesi tatil gününde ben iş yerindeyim
benim gibi bu günde çalışan arkadaşlara kolay gelsin. nasılsınız?
bu günde sakin buralar çoğumuz tatilde olunca böyle oluyor :)
nurcum bebeğin iyiymiş bak ne güzel haberler bunlar. inşallah dahada iyi olucak herşey. sen neden temizlik yapıyorsun kuzum hemde bu kadar erkenden kalkıp işinmi yok?
yorma kendini fazla dinlen yalnız değilsin....

eee kızlarrr kimseler gelmeyecekmi bu gün buralara...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…