Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ilk cümlenden anlaşılıyor ne kadar telaş yaptığın :roflol: :roflol: :roflol:

kıyamam ya, gece uykusu ne kadar önemli :)

yok bitirdim artık işlerimi eve geldim, babamlar gelene kadar dinleneceğim :)

anammm amma cümle kurmuşum :roflol:

heh dinlen şimdi uzat bacaklarınıda
gözün aydın bu arada kaydirigubbakcemile5

ablammm valla ne yalan söyliyim bende bilmiyorum nasıl olduğumu çok karışığımmm ya
doğum hikayelerini okudum içim bi garip oldu
gözün aydın babacığın geliyormuş çok koşuşturupta yorma kendini dinlen biraz

ablam sana zahmet şu adet tarihimi bi silebilirmisin listeden
ağustosu yarıladık ne zaman adet olucam belli değil

:teselli: canııııım inşallah sen de yaşayacaksın tüm bunları, sadece senin velet naz yapıyor, kız olursa zaten adını nazlı koyarsın... vakti saati gelmedi demek daha, zamanı gelip hamile kaldığın zaman sen bile şaşıracaksın :) kafaya takmamakta çok önemli bu konuda biliyorsun, Rabbim sana da yaşatacak bu güzel duyguları ve senin doğum hikayeni de okuyacağız burada :)

sağol birtanem, geliyor gelmesine de pazar günü dönecek, çünkü salı günü kardeşim geliyor İstanbul'a onu karşılayacaklar :) neyse hafta sonu da kardeşim gelecek inşallah :)

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN HAMıŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. hala bekliyoruz :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................35. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................33. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................32. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MıRAÇ}

4. Musyas....................................32. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................32. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MıRAÇ}

6. Benssenb...............................29. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (ıkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................27. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................27. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................25. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 20. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................17. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 14. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................8. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERıNE KAVUŞAN TAZE ANNELERıMıZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELıS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {ıLAYDA}
7. ıerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMıZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

aa sevtap ebrar mı koycakmış oğlunun adını
mavinin kızıyla aynı harfleri içeriyo
berra
ebrar

alt alta gelmiş isimşerde dikkatimi çekti :)))

berra
ebrar

evet benim de dikkatimi çekti :)
yok canım ilaca başladım yarın son kez içicem sonrada beklicem
önümüzdeki hafta içinde gelir heralde

ellerine sağlık ablacımmm sağol

ya senin doktor bir an önce gelse de sende gitsen şu adama

rica ederim canım :)

inşallahhhhhhhh ablam çok sağol kafaya takmıyorumda yazılanları okuyunca depreştim birden .napalım bizde mecbur beklicez sıpanın keyfini rabbim hayırlısı versin
az kalıcakmış ama olsun bir gün bile görmek bazen yetiyor insana kardeşinde geliyor çok güzell sevindim baban seni görünce nasıl şaşır şimdisüprizzzzz
berra
ebrar

bu ne dikkat anam hemen bişiler buluyon bravoalkisalkisalkis

slm kızlar ben geldim yine ay belim agrıdı valla mutfakta iş yapmaktan bende ıspanak vardı kaç gündür dolapta yıkamamıştım yıkadım dogradım buzluga attım oda ugraştırdı çamurunu götürcem diye.birde yemek yaptım biraz ugraştırıcı söylemeyeyim malum hamilelerin canı çekmesin.daha yeni çıktım mutfaktan evde de bir sürü iş beni bekliyorda yapamam artık hafta sonu komşum yardım edecek allah razı olsun raınbow diye bir makina ile halılarımı temizleyecek arkasından bende evi siler toz alırım..ablacım gözün aydın babn geliyormuş kardeşinde haftaya yanında çok sevindim valla nasılda özlemişsindir sen..

haklısın hayatım, çok normal böyle hissetmen... dediğin gibi Allah hayırlısını versin canım :)

evet az kalacak ama napalım 1 günle idare edeceğiz... hehe evet babam beni görünce bayağı şaşıracak, eminim hayal edemiyordur nasıl olduğumu :)

bekleyelim bakalım ne zaman gelicek
tecrübelerime dayanaraktan tahminimce pazartesi salı bekliyorum inşallah:Saruboceq:
evet benim de dikkatimi çekti :)

ya senin doktor bir an önce gelse de sende gitsen şu adama

rica ederim canım :)
önümüzdeki hafta aramayı düşünüyorum doktoru belki çalışmaya başlamıştır

amaaaaaan ıspanak yıkamak çok zor ya... gitmiyor kumu çamuru 20-30 defa yıkamak gerekiyor, neyse bravo sana halletmişsin :) çok yorma hayatım kendini bu arada :)

evet hayatım bu akşam babam geliyor, haftaya da kardeşim inşallah :) burnumda tütüyorlar valla :) özellikle kardeşim, 1 sene oldu görmeyeli

tecrübelerime dayanaraktan tahminimce pazartesi salı bekliyorum inşallah:Saruboceq:

önümüzdeki hafta aramayı düşünüyorum doktoru belki çalışmaya başlamıştır
hayırlısı olsun canım :)

bence de ara bakalım
selam hanmlar nasilsiniz bugun opuyorumnanaktan
hoşgeldin hayatcım, nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…