Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

lotuss nur çok sağolu inşallah o günleri görürüm kızlar ya aklıma bi şey takıldı benim doktorum beni 13+4 olduğum gün yani ocağın 28 inde çağırdı ikili test için geç olmuyormu neden göz önüne almadıki acaba

evet canım ya artık beslenmelere dikkat etmek lazım. bu güne kadar bulantı ve istifra yüzünden doğru dürüst bir şey yiyemedim yediklerimde ziyan oldu bundan sonra boğaz çalışıcak galiba :)
demir hapı kan hapı kullanıyormusun? onlar çok iştah açıyor. gerçi artık iki canlıyız bu yüzdende iştah açık olur tatlım....

vaay salı günü öğreneceksiniz demek cinsiyeti hadi bakalım bizede yaz mutlaka merak ettim... biz bir ay sonra öğrenicez nasipse... ben her seferinde ultrasonda bebişi görüyorum inan o kadar hareketli ve kıpır kıpır ki inanasım gelmiyor dediğin gibi çünkü bende hiç bir şey hissetmiyorum. doktor normal olduğunu söylüyor ama resmen içimde bıcır bıcır hiç sakin durmuyor her seferinde hareketli görüyorum maşşallah... eşimde dalga geçiyor bize el sallıyor ben burdayım diyor diye.... hadi bakalım sende görürsün hareketlerini inşallah cicim...

kızlaaaaaaar, ben geldim ama yolun yarısında doktorumun sekreteri arayıp randevuyu pazartesiye erteledi :jeyyar: çünkü acil bir ameliyata girmesi gerekmiş :çok üzgünüm: akşama kadar da sürecekmiş :1no2: neyse yarı yoldan geri döndük. eh her işte bir hayır vardır diye düşündüm ama pazartesi nasıl gelecek?CADIARZU

ayyy filzicim ya bende seni bekliyorum deli gibi ama neyse dediğin doğru herşeyde bi hayır vardır cnm takmamaya çalış

filizzz hoş geldin balım nasılsın?
sakın aklına kötü bir şey getirme tatlım, pazartesi erken bir zaman he çok uzun değil. yine sayma günleri tımammı.
vardır bunda da bir hayır belki yine göremeyecktin kalp atışını ve pazartesi çağıracaktı daha çok stres olacaktın pazartesi inşallah pıt pıt göreceksin cicim
sen nasılsın iyimisin?

filizcim hayırlısı olsun üzülme her işte bir hayır vardır böyle düşün..örgü falan al eline ne bileyim başka hobin varmı sürekli onlarla meşgul ol hafta sonu eşinle çık dolaş vakit geçir dışarda...gel bana yardım et bak nasıl zaman geçer anlamazsın şaka bir yana iş yaptırmam kii...valla dün saate baktıgımda 11 buçugu geçiyordu hadi bırakalım sonra yaparız vs falan derken yattıgımda saat 1'i buldu..hemen de yatamadım sanıırm farklı yerde uyumanın sıkıntısı idi bir an..

entelliye pişt kıss nereye gidiyon
bu halinle birde misafirmi ağırlıyorsun şartmı yahu
erteleseydin ya yorulucaksın birde mide
allah yardımcın olsun neyse kendine dikkat et tatlım fazla yorma kendini dinlene dinlene iş yap ok...

ayyy filzicim ya bende seni bekliyorum deli gibi ama neyse dediğin doğru herşeyde bi hayır vardır cnm takmamaya çalış

taksam da takmasam da sonuç aynı, o yüzden önümüzdeki 2 günü iyi değerlendirip kafamı uzaklaştıracağım bu konudan. :1rolleyes: sen nasılsın güzelim?

ben de aynı şüyü düşündüm canımcım. belki bugün de göremeyecektim ve böyle bir engel çıktı. o yüzden üzülmedim gerçekten yerimseniben sen nasılsın, sıkıntın yok inşallah?

canım çok doğru, bir şeylerle uğraşacağım artık, hatta evde oturmayı bile düşünmüyorum hihoyyyt, keşke yakın olsam da yardım edebğilsem valla, allah yardımcın olsun güzelim. kendi evinize mi çıkıyorsunuz? yani bir daha taşınma derdiniz olmayacak değil mi diye soruyorum

lotuscum güsel duan için çok sağol :1hug:
filizcim kızların dediği gibi hayır olsun p.tesi duyarız bizde ufaklığın kalp atışlarını dert etme sakın
entelliye kız hakkat ne misafiri böyle yorma kendini emi cicim
nurcum ben bayılırım öyle yemeklere böyle herkez eşiyle şıkır şıkır i:dance:yi eğlenceler sizede canımcım
mavi deniz valla yanı yerlerde olsaymışık hep bir elden bi günde yerleştirrdik evini zamanı anlamazdık valla
ceren cicim sen napıyosun yoğunmusun

evet canımın içi sabahta demiştim ya cuma günü hareketli bir gün benim için. gelen giden bitmedi ama ben bittim
sen nasılsın şeker senin yoğunluk ne alemde?
hadi yine iyisin yarın yatacaksın birde beni düşün

canım benim üzülme demiyorum zaten üzülecek bir şey yok çünkü hihoyyyt
ben iyiyim çok şükür her gün daha iyiye gidiyorum umarım önümdeki 6 ay böyle geçer cicim... mide bulantısız kusmasız :sm_cool:

bende yoğunum valla bugun arada açıyorum bakıyorum yazmaya zaman olmuyor cuma işleri malum evet yarın yatıcam çok şükür pazar erken kalkıcam günüm var uzak yere gidicez anca kızlarla toplaşır gideriz yarın anca uyyaiblirim geç saate kadar

cerencim gerçektende 4-5 haftalık bir yanılma payı olabiliyor muymuş?

Ayy burasıda çok yogun malum ödeme günü bana da yansıyor bu yogunluk tlf mu dersin gelen evraklarmı dersin beynim döndü tlf da millete laf anlatmaktan dilim damagım kurudu beynim uyuşmaya başladı yaaa

hmm anladım, benim adetim düzenliydi, 28 - 29 en geç 30 gün de bir oluyordum. bu arada geçmişi de okuyorum da onun için sordum.. hehehe. beni soran iyi dileklerini yollayan tüm arkadaşlara kucak dolusu sevgiler ve öpücükler, sağolun arkadaşlar

arifecim nasıl unuturum, sağol birtanem, hayırlı haberler pazartesiye kaldı inşallah

filizcim canım hayırlı haberlerini bekliyoruz bizi unutma olurmu

filizcim merakla seni bekliyorum lütfen gel güzel haberi ver bize artık rahatlayalım dimi beklemek yoruyo insanı

filizi merakla bekliyorum bende işallah süper haberler verir bize hepbirlikte güsel bi sevinç yaşarız

canım arkadaşlarım benim, hepinizi çok ama çok seviyorum. bana öyle büyük moral verdinizki yazılarınızla, herşeyin yolunda gideceğine inancım bir kat daha arttı. halay çekmeyi pazartesi 6.00 dan sonraya bırakıyorum çünkü randevum 4.30'da hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…