Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

evet cerencim çok işe yarıyor şallar yelekler falan valla hepinize tavsiye ederim kızlar
kızlar gücenmce üzülmece yapamyın lütfen hepinizin her konuda o güselim yorumlarınıza ihtiyacmız var bizim:1hug:

çok şükür bugun sağ salim üşümeden geç kalmadan gelebildim işe. ısınmaya süper çözümler buluyorum artık soğuk beni üretken yaptı valla kaydirigubbakcemile3 peluş yeleğim var onu petekde ısıtıp belime koyuyorum sonuç mutlu bir gevşememirmirmirmir

süper valla harika yöntem bende kat kat giyinmekten lahana döndüm benim bulunduğum yerde hiç ısınmıyor üstelik hem klime hemde ufo var daha ne olsun ama ısınmıyor işte gıcık oluyorumlülülülülülü cerencim bol bol meyva yiyorum merak etme dinleniyorumda canım sağol düşündüğün için sende dikkat et olurmu cicim :1hug:

Ceren bende susayımmı şimdi bak susarsam bi daha açmam agzımı ki bilisin tutamayıp yazarım diye girmem de o zman..saka alınmıyorum tabii ama uslup tarzında sen nasıl açamıyorsan oda açamıyor falan diye yazınca bende ister istemez kızdım.anlatabilmişimdir umarım ayy fazla yazamayacam artık bu ara heryerde bi durgunluk sıkıntı söz konusu daral geliyor banada boguluyor gibi oluyorum..bugününde çar çabuk bitmesini istiyorum yaaa neyse bugün işyerinden 7 buçuktan önce çıkamam gibi gözüküyor..

kızlarrr yani bir kahvaltı molası verdim kendime sizde bu arada yazmışsınızda yazmışsınız maşşallah...
öncelikle mavicim denizcim ne oluyor ben anlamadım ne tavrı yahu kuzum. ya ben sadece en olumlu dilde açıklama yapmaya çalıştım orda burcunun durumunu ya ben burda ne zaman açıkça bir şeyler yazsam içimden geldiği gibi mutlaka alınan birileri çıkıyor bir alınganlık bir kırılganlık seziyorum kızlar allah aşkına ben kırıcımı konuşuyorum yaa valla her konuya yorum yapmıcam artık üzülüyorum böyle olunca :KK43: sadece bana sorulanlara cevap vericem bundan sonra sustumm...

neyse burcucum ısınma yöntemin süppermiş cicim benimde 4 gündür omuzlarımda şal var tiftikten örülmüş nasıl sıcak tutuyor varya iyiki almışım :)

arifecim iyi olmana sevindim tatlım ama sen yinede meyve tüketmeye devam et birde yorulmamaya lütfen....

lotus hoş geldin balım nasılsın nerelerdesin yoksun uzun zzmandır sendemi çok yoğunsun şeker?

mavi deniz sakın bu yazdıklarımada alınma hee sana verdiğim değeri biliyorsun sakın kırılma bana. ben uyarayımda....

İyiyim cerencim...iş yoğunluğum var bu aralar malum yılbaşı geliyor!!!! daha önceki haftalarda k.k da bulunmaktan aksattığım işlerim var onları tamamlamam gerekiyor...hamilelikle ve bebek gelişimi ile ilgili yazılara okumaya dalınca zaman akıp gidiyor nasıl geçiyor anlamıyorum.haaaa bu arada ben bu hafta çok iyiyim bu mide bulantılarından...gerçekten dedikleri gibi 16 hafta da bitiyormuş.....sadece 1 sabah vukuatımız oldu...onun dışında gün içinde bulantılar olmadı...çok şükür!!!!

yav anam ne yapıyorsunuz ya kimse yazmıyor benmi çok boşum ki halbu ki burada nasıl yogunluk var yinede arada iki kelime yazamaya çalışıyorum..

geldim ben evet öğel paydosu cuma günleri böyle uzun sürüyor 11.30dan 1e kadar cumaya gidiyolar erkekler o yüzden hakkaten kimse yokmu bugun burda

İyiyim cerencim...iş yoğunluğum var bu aralar malum yılbaşı geliyor!!!! daha önceki haftalarda k.k da bulunmaktan aksattığım işlerim var onları tamamlamam gerekiyor...hamilelikle ve bebek gelişimi ile ilgili yazılara okumaya dalınca zaman akıp gidiyor nasıl geçiyor anlamıyorum.haaaa bu arada ben bu hafta çok iyiyim bu mide bulantılarından...gerçekten dedikleri gibi 16 hafta da bitiyormuş.....sadece 1 sabah vukuatımız oldu...onun dışında gün içinde bulantılar olmadı...çok şükür!!!!

al benden de o kadar yıl sonu malum işlr yoğunlaşıyor. sağlık olsun şükür ki işimiz var...
hımm bende fazla takıldım buralara dediğin doğru canım kk da gezmekten zaman nasıl geçiyor anlamıyor insan. şu elimdeki işlerim bir bitsede oohh deyip rahat bir nefes alsam...
bulantıların geçti demek benimde geçti biliyormusun aman diyimde dilimi ısırayım. bu aralar maşşallah çok iyiyim. her ne kadar korku ile yemek yesemde yediklerim en azından bende kalıyor :)

aizin bebişin cinsiyeti belli oldumu ? gamyoncuiremsu

al benden de o kadar yıl sonu malum işlr yoğunlaşıyor. sağlık olsun şükür ki işimiz var...
hımm bende fazla takıldım buralara dediğin doğru canım kk da gezmekten zaman nasıl geçiyor anlamıyor insan. şu elimdeki işlerim bir bitsede oohh deyip rahat bir nefes alsam...
bulantıların geçti demek benimde geçti biliyormusun aman diyimde dilimi ısırayım. bu aralar maşşallah çok iyiyim. her ne kadar korku ile yemek yesemde yediklerim en azından bende kalıyor :)

aizin bebişin cinsiyeti belli oldumu ? gamyoncuiremsu

senin bulantılarınında geçtiğine sevindim. artık bizimde bebeğinde iyi beslenmesi gerekiyor...zaten çok çabuk acıkır oldum.ben ki yemekle pek arası olmayan birisiyim ama sürekli midem kazınıyor ne yesem diye düşünüyorum...

biz salı günü dr gidiyoruz...dr cinsiyetini söyleyeceğim demişti....pozisyon müsaitse öğreniriz inş.....heyecan ile bekliyorum salıyı....cinsiyetten çok bebeğimi görmek istiyorum aslında......sağlıklımı? iyimi diye? hareketlerini merak ediyorum....hayırlısı bakalım....ben henüz kendisini hissedemiyorum çünkü!!!!! senin kontrol ne zaman?

kızlar bir saattir ancak okudum yazılanları nasılsınız bakalım herkesin keyfi yerindedir umarım hepinize öncelikle hayırlı cumalar
filizcim merakla seni bekliyorum lütfen gel güzel haberi ver bize artık rahatlayalım dimi beklemek yoruyo insanı
kibele ne kız bu yemekler midem kötü olduğu helde şöle bi iç geçirdim yapcam bende yiycem misafirlerinle güzel zamanlar geçir cnım ben misafir ağarlarken korkunç yoruluyorum .
bensenbb kırmızlar ne durumda gelmemiştir inşallah hadi güzel bi haberde senden bekliyoruz inşallah
arife cnm iyileşmişsin ceren mide bulantıların azalmış bende 14 haftaya kadar bekleyecekmiyim ama daha 5 hafta varya :KK43:
burcu kız sen anlatmışsın ya peluşu ısıtıp beline koyuyosun sanki benim belim sıcacık oldu benim iş yerimde haddinden fazla sıcak oluo dışarı çıkıyoz öğlen yemeğe dışarı çıkıyoruz dışarısı buzz içerisi çok sıcak hasta oluyoruz bende bi şeyler söleyip mutfakta yemeği tercih ediyorum daha sağlıklı oluo
kızlar ne bu yok msn yok kk bırakın bunları herkesin iş yerinde durumlar farklı ben akşam 5 e kadar kesinlikle kk yı açamıyorum yasak ayrıcada müşterilerden fırsat bulup girmem mümkün değil zaten her zaman aşırı yoğun 5 ten sonrada ancak girip çaktırmadan okuyabiliyorum p.tesi işe başlayınca akşam 8 den sonra ve hafta sonları buralarda olacağım sadece

lotuscum salı günü bizede bildir mutlaka bebişin durumunu merakle bekliyo olucaz burda
nurcum hoşgeldin nasılsın bakalım
entelliyecim bi soğuk bi sıcak hasta ediyor insanı dediğin gibi hiç çıkmamak lazım aman dikkat et kendine canım
filizi merakla bekliyorum bende işallah süper haberler verir bize hepbirlikte güsel bi sevinç yaşarız

kızlar bebeğin duruşu doğruysa kaçıncı haftada cinsiyetini öğrenebiliriz

entelliye benim dr' um ben 13. hafta da iken gittiğimde kesin belli olmayacağı için bakmadı bile.....16 hafta belli olur o zaman bakarız dedi....çünkü yanılma payı yüksek oluyor o haftalarda.....bana da mantıklı geldi...kız diye heveslenip erkek olduğunu öğrenen ya da tam tersi olanları okudum k.k da.....hayırlısı olsun arkadaşım....

lotuscum salı günü bizede bildir mutlaka bebişin durumunu merakle bekliyo olucaz burda
entelliyecim bi soğuk bi sıcak hasta ediyor insanı dediğin gibi hiç çıkmamak lazım aman dikkat et kendine canım
filizi merakla bekliyorum bende işallah süper haberler verir bize hepbirlikte güsel bi sevinç yaşarız

iyiyim canım iki ayaım bir pabuçta şimdi birazdan doktora gidecez ikili testimiz çıktı onu gösterecez akşamda eşimin yeni iş yerinde yemek var ona gidecez kıyafet almamız lazım ona gezecez iş yoğun yani ben çıkmadan filiz gelir inş meraktan çatlarım değilse

salı akşam iş çıkışı saat 17:00 da randevumuz ertesi gün size yazarım burcu teyzesiiiii:ecrin_bebek: allahım sana da kısmet etsin....sen de bizimle paylaş.....

X