Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hoşgeldiniz filiz abla ve mavicim
nasılsınız
ben iyyim şu anda Miraç hıçkırıyo bugun midem bi tuhaf durumda zaten

ya yazdıklarım gitmiş sinir oldum..burcu oda güzel güle güle kullanın kaç para bu..bizimde begendigimiz bu.ama tam kesin degil ..Belis Doğa Büyüyebilen Bebek Odası

sizinkide çok güzel mavi bende yeşil istedim ama benim duvarlarım yeşil odada yeşil olunca çok boğcaktı
bu takım 1,200
yerim ben o miniği :) kıyamam :)

süpeeeeeeeerrrrrrrrrr... çok güzel bir takım, büyüyen ve sallanan cinsinden mi bu? fiyatı ne kadar güzelim?
sağol ablacım evet sallanıyo ve büyyo 1,200 tl
slm kizlar nasilsiniz biz iyiyizde bu gece hic uyuyamadim oglusum cok toplandi beni rahatsiz etdi

slm canım ay benimde aynen öyle oluyor yaa uyku muyku yok artık bizee

fiyatı çok uygunmuş, 2000 TL'leri gördükten sonra ucuz geldi valla :)

günaydın güzeller iyi haftalar dilerim filiz ablamda burdaymış nasılsın ablacım gülçin nerelerde ya odamı giremiyor yaramaz cerenden vakit kalmıyordur bulcuk,gönül,sevtap merhaba kızlar

merhaba güzeller güzeli annecikler nasılsınız bizler cok ıyıyız cok sukur
mavideniz,filiz ablacım cok guzel resımlerınız masallah sızlere ....
burcucum miracın odası cok güzelmiş..bızde cuma c.tesi bagdaydık bıraz kafam dagılır dıe gıttık bızım orda oldugumuzu ogrenın ce kaynanam da geldı yesıllık doga hersey guzeldı ama ıste su kaynanada olmasa neyse alısacagım artık onunla yasamaya fisfisfis

burcu cnm renk seçenegi var pembe mavi yeşil lila ben lila düşünmüştüm ama bakalım ya yeşil ya lila düşünüyordum zaten sizinkide uygunmuş bizimki 1.492 sanırım..baktıgım o odada sallanıyor büyüyebiliyor zaten ilk tercihimiz buydu..

sorma dogumdasim ya kabus oldu ya uyku neyse saglik olsun.
yavas yavas sikiliyorum yaaa

erkek , 25 , Yurtdışı

Bana bekaretini vermemekte direten kız arkadaşımla tartışma halindeyiz. Tartışma çok alevleniyor ve ona ''Artık yeter, sana sahip olmak istiyorum!'' diye bağırıyorum. Bağırmamla birlikte de, o gün yediğim kuru fasulye etkisini gösteriyor ve gayet seslice gaz çıkartıyorum. Gazdan hemen sonra kız arkadaşım bana mağmalardan mağma beğendirecek bir cevap veriyor: ''Ulan sen daha kıçına sahip olamıyorsun, bana nasıl sahip olacaksın?'' kaydirigubbakcemile3

Erkek , 38 , ıstanbul

Karımla alışveriş merkezinde dolaşırken birden önümüzden inanılmaz güzel bir kadın geçti. Nasıl oldu ben de anlamadım ama ilk defa bir kadına bu derece kilitlendim. Bu durumun farkında olan karımın şu sözleri ile kendime geldim. "Bakma faslın bittiyse kavgaya geçeceğim!"naniknanik

Kadın , 29 , ızmir

Kızdırmak için anneme "Göğüslerin sarkmış" diyen babama annemin cevabı gecikmedi: "Benim sarkan göğüslerimi kaldırmak için özel sütyenler var ama senin sarkıp da kaldıramadığın yerin için henüz bir don icat edilmedi!" Kusura bakma babacığım ama hak ettin. :))

çigdem merhaba bana dememişsin ama ben üstüme alındım..ablacım odayı gördünmü..valla bende hep 20 leri gördüm o kadar çok para vermek te istemiyordum ama hep öyle sonra bunu gördüm bir tane daha var ama oda küçük gibi ve fiyatıda 600 küsürdü..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…