Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kıyamam :) ama napacaksın? kendimiz istedik kaydirigubbakcemile3
napcan abla saglikli olsunlarda önemli degil.
günaydın güzeller iyi haftalar dilerim filiz ablamda burdaymış nasılsın ablacım gülçin nerelerde ya odamı giremiyor yaramaz cerenden vakit kalmıyordur bulcuk,gönül,sevtap merhaba kızlar

hosgeldin canim bizler iyiyiz cok sükür sen nasilsin

günaydın güzeller iyi haftalar dilerim filiz ablamda burdaymış nasılsın ablacım gülçin nerelerde ya odamı giremiyor yaramaz cerenden vakit kalmıyordur bulcuk,gönül,sevtap merhaba kızlar
canıııııııııııııımmmmmmmmm hoşgeldin :1hug: nasılsın? özledik seni :)
merhaba güzeller güzeli annecikler nasılsınız bizler cok ıyıyız cok sukur
mavideniz,filiz ablacım cok guzel resımlerınız masallah sızlere ....:nazar:
burcucum miracın odası cok güzelmiş..bızde cuma c.tesi bagdaydık bıraz kafam dagılır dıe gıttık bızım orda oldugumuzu ogrenın ce kaynanam da geldı yesıllık doga hersey guzeldı ama ıste su kaynanada olmasa neyse alısacagım artık onunla yasamaya fisfisfis
merhaba canımcım :) sağol :)
burcu cnm renk seçenegi var pembe mavi yeşil lila ben lila düşünmüştüm ama bakalım ya yeşil ya lila düşünüyordum zaten sizinkide uygunmuş bizimki 1.492 sanırım..baktıgım o odada sallanıyor büyüyebiliyor zaten ilk tercihimiz buydu..
seninkinin fiyatı da çok uygun gerçekten...

çigdem merhaba bana dememişsin ama ben üstüme alındım..ablacım odayı gördünmü..valla bende hep 20 leri gördüm o kadar çok para vermek te istemiyordum ama hep öyle sonra bunu gördüm bir tane daha var ama oda küçük gibi ve fiyatıda 600 küsürdü..
ya evet 2000'leri görünce bayağı bir moralim bozulmuştu, çok küçük bir şey de istemiyorum ama bebek odası da küçük aslında, tam olarak nasıl bir şey olsun karar veremedim daha, seninkini gördüm çok güzel ama acaba odaya sığar mı diye düşündürdü beni
napcan abla saglikli olsunlarda önemli degil.

hosgeldin canim bizler iyiyiz cok sükür sen nasilsin
kesinlikle öyle, önemli olan sağlıklı olmaları :)

sevtapcım ne haber nasılsın?

ıyıdır sekerım resımlerınıze bakamıyordum...ekledım oyuzden hayatım sen nasılsın ...bebek odasını onumuzdekı ay dusunuyoruz....cocuk odası alıcam yanındada besık olıcam oyle daha mantıklı geldı burda allahtan cılek mobılya var..mahrumıyet bolgesındeyım vala:1shok:

çigdem merhaba bana dememişsin ama ben üstüme alındım..ablacım odayı gördünmü..valla bende hep 20 leri gördüm o kadar çok para vermek te istemiyordum ama hep öyle sonra bunu gördüm bir tane daha var ama oda küçük gibi ve fiyatıda 600 küsürdü..

ya tatlım aşağıdaki ismlerde grdüklerimi yazdım sen gözükmüyordun yoksa neden merhaba demiyeyim nasılsın iyimisin ne var ne yok tatlım

ablacım ölçülerine bak odanın birde evdeki odaya bak..bizim odada çok büyük degil ama sıgar diye düşündük gözle farkediliyor ama elimize ölçü alıpta bir bakmak gerekiyor..

ya evet 2000'leri görünce bayağı bir moralim bozulmuştu, çok küçük bir şey de istemiyorum ama bebek odası da küçük aslında, tam olarak nasıl bir şey olsun karar veremedim daha, seninkini gördüm çok güzel ama acaba odaya sığar mı diye düşündürdü beni

kesinlikle öyle, önemli olan sağlıklı olmaları :)

dogru ablacim dogru saglik cok önemli
senin oglusun nasil varmi bir yaramazli

valla sevtapcım resimleri ekledikten sonra herkes teklif göndermeye başladı daha önce kimse takmıyordu bi an bozuldum valla...çilekte pahalı degilmi hayatım ben bakmadım bile oralara fiyatları nasıl bilmiyorum..bebek odasınıda bizde önümüzdeki ay düşünbüyoruz aslınd agezecektik daha ne var ne yok diye ramazanda sıkıntı olur diye malum eşim oruç olcak bayram geçsin hemen alalım diyordum ama internetten sipariş verirsek zaten eylül bitimini beklemeyiz.son ana kalsın istemem eşyaları yıkama ütüleme olayıda var malum oda havalanacak o ara içine örtüde diktircem çünkü..çigdemcim önemli degil güzelim.ne olsun ugraşıyoruz işte günler geçiyor böylece evdeyim bende çalışmıyorum..bazen sıkılıyorum ..

ablacım ölçülerine bak odanın birde evdeki odaya bak..bizim odada çok büyük degil ama sıgar diye düşündük gözle farkediliyor ama elimize ölçü alıpta bir bakmak gerekiyor..

kesinlikle ölçmem gerekiyor, çünkü oda gerçekten küçük, muhetemelen sığar ama harekte alanı daralır herhalde şifonyer olursa

dogru ablacim dogru saglik cok önemli
senin oglusun nasil varmi bir yaramazli
çok şükür iyiyiz hayatım, bir yaramazlık yok :)
valla sevtapcım resimleri ekledikten sonra herkes teklif göndermeye başladı daha önce kimse takmıyordu bi an bozuldum valla...çilekte pahalı degilmi hayatım ben bakmadım bile oralara fiyatları nasıl bilmiyorum..bebek odasınıda bizde önümüzdeki ay düşünbüyoruz aslınd agezecektik daha ne var ne yok diye ramazanda sıkıntı olur diye malum eşim oruç olcak bayram geçsin hemen alalım diyordum ama internetten sipariş verirsek zaten eylül bitimini beklemeyiz.son ana kalsın istemem eşyaları yıkama ütüleme olayıda var malum oda havalanacak o ara içine örtüde diktircem çünkü..çigdemcim önemli degil güzelim.ne olsun ugraşıyoruz işte günler geçiyor böylece evdeyim bende çalışmıyorum..bazen sıkılıyorum ..
aaaaaaa ne teklifiymiş bakiim? kaydirigubbakcemile3

biz de ekim gibi falan düşünüyoruz oda takımını, bakalım artık :)

çalışsan bir türlü çalışmasan bir türlü değil mi? aslında çalışmayı tercih ederdim, evde oturmaktan bunaldım artık :KK43:

canim bende bakmak istiyorum resimlerine ama bakamiyorum:sinifsinif:

hımm dur ya bende tırstım evin en küçük odası koyacagımız yer gerçi oturma odası aynı gibi ama şimdide o odada 2 kapılı gardolap sifonyer kitaplık var oda geniş bayagı biraz boşluk var tabii.

evet bırazz yuksek fıyatları kredı karına taksıt olucak hayatım ...fıınans banka baskası yaapmıyo taksıt...evet ya hıc sorma hayatım utuler yıkanacak bır suru sey allah yardımcuımız olsun ...bebişin odasını gecen ay boyattım hayatım ...sureklı havandırıyorum allahtan oda gunes alıyor ferah oda kucuk ama hayırlısı artık

arkadaşlık teklifi ablacım arkadaşım olmayanlar göremiyor ya herkes teklif göndermeye başladı ama senin sayende geliyor bu teklifler bak bilmiş ol..

hımm dur ya bende tırstım evin en küçük odası koyacagımız yer gerçi oturma odası aynı gibi ama şimdide o odada 2 kapılı gardolap sifonyer kitaplık var oda geniş bayagı biraz boşluk var tabii.

gardolap, şifonyer ve kitaplık sığıyorsa takım da sığar bence çünkü, onlardan daha fazla yer kaplamaz herhalde değil mi? sen yine de bir ölç ama

arkadaşlık teklifi ablacım arkadaşım olmayanlar göremiyor ya herkes teklif göndermeye başladı ama senin sayende geliyor bu teklifler bak bilmiş ol..

kısss nıye oyle dıosun yerım senı ben arkadas olarak ekledım sanıyordum senı senın profılıne bakınca goremıyordum hayatım artık bıde teklıf yolllım dedım :)ben pek anlamıyorum daha kk seceneklerınden :)hepımızın ayrı ayrı yerlerı var ıcımızde opuyorumnanaktan

X