Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydin canlariimmmm hepinize günaydin olsun mutlu huzurlu haftalar olsun inşallahhh opuyorumnanaktan
sağol cnm sanada günaydınhihoyyythihoyyyt
ooo hoşgeldin beyazım
şekil yapmışın yazında kaydirigubbakcemile3
nasılsın bakalım
ben iyyim Miraçda iyi çok şükür
iş yapıyoruz unutmuşum valla nasıl iş yapılır kaydirigubbakcemile3

hoşbulduk şekerim
iyiyim ne olsun cnm ya
evde hep aynı işler işte
ay evet şekilli olmuş
yanlışlıkla tıklamışımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ama güzel olmuş
arada yapam ben bunukaydirigubbakcemile3
değişik bi stil
olmuşnaniknanik

hoşbulduk şekerim
iyiyim ne olsun cnm ya
evde hep aynı işler işte
ay evet şekilli olmuş
yanlışlıkla tıklamışımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ama güzel olmuş
arada yapam ben bunukaydirigubbakcemile3
değişik bi stil
olmuşnaniknanik

:roflol:
benimde ev hayatı yaşamama 3 hafta kaldı :nazar:

günaydın kıslar,kusura bakmayın topiğe giremiyorum kısaca durumumu anlatim hak vericeksiniz bana:
çok şükür cumartesi günü bebeğimizin kalbini gördü dr atıyor kalbimiz güzel bi şekilde minnoşta 5.4 mm olmuş ve de 6+4 günlük olmuş,buraya kadar tamam,ama nerdeyse bir haftadır ben de çok hafif yok bile sayılıcak derece de kahverengi akıntı oluyodum bir damla belki,sonra ben bunu ctsi günü dra heycan arada kaynadı unuttum sölemeyi,eve geldim baktım yine var hemen dr aradım eşimle gittik,düşük tehlikesi olabilir dedi,bebeğe baktı o iyi dedi,progestan verdi,tabi biz eşimle diplerdeyiz korkudan bana 1 hafta zorunlu yatış verdi kalkma yerinden progestanı da ihmal etme dedi,hevesimiz kursağımızda kaldı yani,şimdi sabah kalktım baktım yine var biraz sonra özür dilerim ama peçeteyle sildiğim zaman kahverengi kum tanesi kadar pütür pütür bişiler var eşimi aradım dr u aradım derken yarın sabah yine gitcez,ama çok şükür kan yok kanama yok sadece belli belirsiz kahverengi leke,lütfen yardımcı olur musunuz yoksa deliricem,zaten yatmaktan başka bi çarem yok,şimdi kaçtım geldim netin başına valla görseler gebertirler beni,yardım cvp lütfen

günaydın kıslar,kusura bakmayın topiğe giremiyorum kısaca durumumu anlatim hak vericeksiniz bana:
çok şükür cumartesi günü bebeğimizin kalbini gördü dr atıyor kalbimiz güzel bi şekilde minnoşta 5.4 mm olmuş ve de 6+4 günlük olmuş,buraya kadar tamam,ama nerdeyse bir haftadır ben de çok hafif yok bile sayılıcak derece de kahverengi akıntı oluyodum bir damla belki,sonra ben bunu ctsi günü dra heycan arada kaynadı unuttum sölemeyi,eve geldim baktım yine var hemen dr aradım eşimle gittik,düşük tehlikesi olabilir dedi,bebeğe baktı o iyi dedi,progestan verdi,tabi biz eşimle diplerdeyiz korkudan bana 1 hafta zorunlu yatış verdi kalkma yerinden progestanı da ihmal etme dedi,hevesimiz kursağımızda kaldı yani,şimdi sabah kalktım baktım yine var biraz sonra özür dilerim ama peçeteyle sildiğim zaman kahverengi kum tanesi kadar pütür pütür bişiler var eşimi aradım dr u aradım derken yarın sabah yine gitcez,ama çok şükür kan yok kanama yok sadece belli belirsiz kahverengi leke,lütfen yardımcı olur musunuz yoksa deliricem,zaten yatmaktan başka bi çarem yok,şimdi kaçtım geldim netin başına valla görseler gebertirler beni,yardım cvp lütfen

günaydın canım
gözün aydın meleğinin kalp atışlarını duydun sonunda
geçmiş olsun ama panik yapma doktorunu dinle ve yat istirahat et
bu topikde öyle kahverengi lekelnmesi olan ve ilaç kullanan çok hamile arkdaşıız oldu
hepside şimdi çok iyiler maşallah

geçmiş olsun cnm
sakın endişe etme ve dr.unun dediğini yap
kalkma yataktan
bırak kalsın herşey
ebbeğinden önemli değil
burda çok arkadaşımız vardı
lekelenme değil
kanaması bile olan
şimdi bebeişler kollarında
Günaydın kızlar. Hepimize sağlıklı, huzurlu, mutlu bir hafta diliyorum...

günaydın cnmŞeniz

sağolun janlarım neyse ben kaçim kıslar uzanmam lazım giremem bu aralar kusura bakmayın yatmak zorundaymışım herşey bebeklerimşz için hepinizi öpüyorum kocaman

Günaydın kızlaaaaaaaarrrrrrr... hepinize güzel bir hafta diliyorum... bu hafta sonu topiğe çok sık uğrayamadım, misafirlerim vardı :) bayağı da bir durgunmuş topiğimiz, neyse, eee nasılsınız bakalım?

günaydınnnnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan
bu hafta burdayımmmmzemuszemus
hadi bakalım doluşun topiğeeeeeeeeeeee
nasılsın canımcım?

zeynep iyi cnm ne olsun uğraşıyoruz işte
yeni uyuttum bakalım uyanana kada burdayım
sen nasılın cnm?

günaydın günaydın
çağırdın hemen geldim bak
kıymetimi bilkaydirigubbakcemile3
naısslın cnm?
miracımız nasıl?
Zeynep'le sen nasılsınız tatlım?
günaydin canlariimmmm hepinize günaydin olsun mutlu huzurlu haftalar olsun inşallahhh opuyorumnanaktan
amiiiiiiiiin :) ne var ne yok güzelim?
merak etme canım, doktorunu dinle ve kalkma, inşallah bir şey olmayacak :)
Günaydın kızlar. Hepimize sağlıklı, huzurlu, mutlu bir hafta diliyorum...
canıııııııııııım nasılsın? amiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnn

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................35. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................33. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................32. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................32. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................32. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................29. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................27. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................27. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................25. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 20. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................17. Haftamızdayız

12. Fatos0808 ............................ 14. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................8. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

slm kızlar nasılsınız burcu ile filiz ablam buradalar ne güzel çoktandır karşılaşamıyordum..bende fazla giremedim daha dogrusu kimsecikler yok diye başka yerlerde takılıyordum .bebek odası araştırıyorum son zmanlarda hem uygun hem kullanışlı birşey..bugün doktora gidecem minigimi görmeye..

slm kızlar nasılsınız burcu ile filiz ablam buradalar ne güzel çoktandır karşılaşamıyordum..bende fazla giremedim daha dogrusu kimsecikler yok diye başka yerlerde takılıyordum .bebek odası araştırıyorum son zmanlarda hem uygun hem kullanışlı birşey..bugün doktora gidecem minigimi görmeye..

merhaba güzelim :) seni görmek ne güzel, evet bir türlü karşılaşamadık :)

ne güzel, demek bebek odalarına bakıyorsun... bulabildin mi bari uygun bir şeyler :)

aaa ne güzeeeeelllllllllllll... gelince haber ver bize hayatım, bakalım ne kadar büyümüş miniğimiz :)

X