Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

alıntı yapmayın kızlar birazdan silicem
gülçin bak bu son hali değil ama 1,5 aylık falan burda zeynep
son resimleri yüklememeişiz pcye benim cepte var bi ara bakarız onlarada

of ablacım ya gün geçtikçe azalıyor bilmiyorum ne yapsam denemediğim şey kalmadı
zeynep hiç doymuyor artık büyüyorda yetmiyor tabi
bide göğsümün birinde kitle gibi şişilk oluyor geceleri ağrı yapıyor
süt birikiyor diye düşündüğm
bu yüzdende istedim pompayı bakalım inş iyibişey bulurum

anladım canım, inşallah kolayca bir çözüme ulaştırabilirsin, belki Gülçin'in bildiği bir yöntem vardır... ne zor işler bunlar yaaa... ek mama vermeye başladın mı?

sağolcnm gülçin yine göremeden gitmiş sanırım
neyse başka zaman tekrar koyarız onun için
az daha kalsın da silerim birazdan resimleri
babamız kıskanç ya kızar beyzadekaydirigubbakcemile3
tatlım albümüne koysana, sadece arkadaş olarak eklediklerin görebilir, bir kaç gün durur, sonra silersin :) sen bilirsin yine de :)
ek gıdaya başlamadım ama doğduğundan beri mama veriyorum zaten ablam doymuyor çünkü
kıyamam yavru kuşuma, senin de için gidiyordur tabii gerektiği kadar anne sütü alamadığı için

sağolcnm gülçin yine göremeden gitmiş sanırım
neyse başka zaman tekrar koyarız onun için
az daha kalsın da silerim birazdan resimleri
babamız kıskanç ya kızar beyzadekaydirigubbakcemile3

bukadar guzel kızı var tabı kıskanccak hayatım allah kem gözlerden korusun sil tabi ....naazar degmesın

Kızlar merhaba nasılsınız?

ben iki gündür çok halsizim. Doktorumu aradım. Hemogram testi istedi. kan değerlerim biraz düşük çıktı. ıyiydi aslında. Son günler olduğu için mi böyle oldu anlayamadım. Kan ilacını ikiye çıkardım bakalım. Bugün 5 te de randevum var. ınşaallah bir sorun yoktur.

CERENCıĞıM, maaşallah gün geçtikçe güzelleşiyor bu bebiş. Allah bağışlasın canım.

BEYAZCIĞIM, Zeynebimizi ilk defa görüyorum çoook tatlı maaşallah. Ayy opik güzel kızlardan geçilmişyor valla. ınşaallah bizim prenseslerimiz de böyle tatlı olur.

HALECıĞıM, sepet beşiğine baktım canım. Çok güzel. Güle güle kullan. Annen de çok zevkli hatunmuş.

MAVıCıĞıM hoşgeldin canım. Tatil biraz tatsız bitmiş ama sağlık olsun. bebişimiz iyi olsun yeter di mi canım.

KUMSALCIĞIM var mı gelen giden?

YENGEÇ; FıLıZ ABLA; SEVTAPP sizler nasılsınız?

amiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşallah canım :Saruboceq: o kadar uzak geliyor ki bana :)

oyyyyyyy esneyen resmi de çok güzeeeeeelllllllll... ne kadar büyümüş, maşallah :)

[QUorda resimde 1,5 aylık ablam
şimdi nerdeyse 3 aylık olacak şimdiki halini görsen yavrum daha şirin oldu
ben cepten çektim bir sürü resim
ama sim karta şifre koymuştum bir türlü hatırlamaıyorum o yüzden pcye atamadım resimleri
OTE=RuzgarDeniz;8338140]tatlım albümüne koysana, sadece arkadaş olarak eklediklerin görebilir, bir kaç gün durur, sonra silersin :) sen bilirsin yine de :)

kıyamam yavru kuşuma, senin de için gidiyordur tabii gerektiği kadar anne sütü alamadığı için[/QUOTE]

evet ablacım ama ne yapayım çok şükürki kilosu yerinde
kof şişmanlığıda yok
ne yapalım aç kalacağına diyorum bazen
sağlıklı olsunda
ben elimden geleni yapıyorum hatta fazlasını
kendim için olsa yapmama ama ne yaparsın işte annelik başka bişey miş

geçmiş olsun cnm
son aylrda normal tabi düşebilir dikkatli olmalısın
sağol cnm benim
senin meleğinde çok güzel olacak eminim çirkin bebek yok ki hiç:lepi:
bukadar guzel kızı var tabı kıskanccak hayatım allah kem gözlerden korusun sil tabi ....naazar degmesın

he tabi kirpi bile yavrusunu pamuk yavrum diye severmişkaydirigubbakcemile3

canım geçmiş olsun... vücudunun kana daha çok ihtiyacı var anlaşılan, merak etme kötü bir şey çıkmaz :) git bakalım miniğini gör bugün :)

yavru kuşlarımız çok tatlı değil mi Haticeciğim, Allah nazarlardan saklasın inşallah :)

ben iyiyim hayatım, bir yaramazlık yok çok şükür :)

evet ablacım ama ne yapayım çok şükürki kilosu yerinde
kof şişmanlığıda yok
ne yapalım aç kalacağına diyorum bazen
sağlıklı olsunda
ben elimden geleni yapıyorum hatta fazlasını
kendim için olsa yapmama ama ne yaparsın işte annelik başka bişey miş[/QUOTE]

kolay anne olunmuyor derlerdi, doğruymuş gerçekten :)

efet canım hiç gitmeseler keşke :kedi: benım kız kardesım de yanımd kalmak itiyo ama calısıyo yıllık ,iznine gelıyo haftaya annem bayramdan once gelıcek artık doguma mlum bayramın haftası beklıyruz ya kucuk hanmı opuyorumnanaktan
ayhhh cok as kaldı kıslarrrr:bbo:
valla cicim annnenn nasıl dogru sölemişşş al bi kese gec balona keselen :roflol:

senın bu kısınınpoposundan bi ıssırıyımmıııı nolrrrrrrrrrrrr bacak bogumlarınıd cok severim benn opuyorumnanaktan bi ıssırıkkk
HALECıĞıM, sepet beşiğine baktım canım. Çok güzel. Güle güle kullan. Annen de çok zevkli hatunmuş.

tenksss cicimmmmm valla öledir kızına cekmişşşş :roflol:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…