Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Kızlar merhaba nasılsınız?

ben iki gündür çok halsizim. Doktorumu aradım. Hemogram testi istedi. kan değerlerim biraz düşük çıktı. İyiydi aslında. Son günler olduğu için mi böyle oldu anlayamadım. Kan ilacını ikiye çıkardım bakalım. Bugün 5 te de randevum var. İnşaallah bir sorun yoktur.

CERENCİĞİM, maaşallah gün geçtikçe güzelleşiyor bu bebiş. Allah bağışlasın canım.

BEYAZCIĞIM, Zeynebimizi ilk defa görüyorum çoook tatlı maaşallah. Ayy opik güzel kızlardan geçilmişyor valla. İnşaallah bizim prenseslerimiz de böyle tatlı olur.

HALECİĞİM, sepet beşiğine baktım canım. Çok güzel. Güle güle kullan. Annen de çok zevkli hatunmuş.

MAVİCİĞİM hoşgeldin canım. Tatil biraz tatsız bitmiş ama sağlık olsun. bebişimiz iyi olsun yeter di mi canım.

KUMSALCIĞIM var mı gelen giden?

YENGEÇ; FİLİZ ABLA; SEVTAPP sizler nasılsınız?

ıyıyız cok sukur cnm oglusumda iyi...geçmiş olsun canım ben de cok halsızlenmıstım basım dönuyoordu dr. benden de istedi..sonucum10.4 cıktı düşükmüş kan ılaclarını benımde 2ye cıkardı..halsızlık yapıyor kansızlık gecmıs olsun cnm

efet canım hiç gitmeseler keşke :kedi: benım kız kardesım de yanımd kalmak itiyo ama calısıyo yıllık ,iznine gelıyo haftaya :eek: annem bayramdan once gelıcek artık doguma mlum bayramın haftası beklıyruz ya kucuk hanmı opuyorumnanaktan
ayhhh cok as kaldı kıslarrrr:bbo:
valla cicim annnenn nasıl dogru sölemişşş al bi kese gec balona keselen :roflol:

senın bu kısınınpoposundan bi ıssırıyımmıııı nolrrrrrrrrrrrr bacak bogumlarınıd cok severim benn opuyorumnanaktan bi ıssırıkkk :eek:

tenksss cicimmmmm valla öledir kızına cekmişşşş :roflol:

canım ya senı cok ıyı anlıyorum:gitme:hayırlısı artık ....hangi hastanede dogum yapıcan cnm annemı zıyaretıne yollarım mutlaka opuyorumnanaktan

Maşallah Beyazım meleğin çok tatlı. Rüzgarım denizim oğluşun nasıl? Kumsalım daha kan testi yaptırmadın sanırım. Sevtapım geçmiş olsun canım..Htc canım sana da geçmiş olsun. ısim isim yazamasam da hepinizi çok öpüyorum...

Maşallah Beyazım meleğin çok tatlı. Rüzgarım denizim oğluşun nasıl? Kumsalım daha kan testi yaptırmadın sanırım. Sevtapım geçmiş olsun canım..Htc canım sana da geçmiş olsun. İsim isim yazamasam da hepinizi çok öpüyorum...

saol bıtanem cok ıyıyız sımdı masallahımız var sen nasılsın canım ıyımısın?

senın bu kısınınpoposundan bi ıssırıyımmıııı nolrrrrrrrrrrrr bacak bogumlarınıd cok severim benn opuyorumnanaktan bi ıssırıkkk :eek:

:

kız ısırık mı anaaaaaaadelikafaduldendelikafaduldenbiz öpmeye kıyamıyoruz
anca koklatırımkaydirigubbakcemile3
Halecim, edit kısmından resmi siler misin güzelim :) beyaz'ın eşinin hoşuna gitmiyor çünkü canım :)
sağol ablamŞeniz

Maşallah Beyazım meleğin çok tatlı. Rüzgarım denizim oğluşun nasıl? Kumsalım daha kan testi yaptırmadın sanırım. Sevtapım geçmiş olsun canım..Htc canım sana da geçmiş olsun. İsim isim yazamasam da hepinizi çok öpüyorum...

canım benim teşekkür ederim
naıslsın tatalım?seni burda görmeyi çoook özledikkkkkopuyorumnanaktan

sağol canım. nerelerdesin? neler yapıyorsun?

birtaneeeeeeem iyiyiz biz, sen nasılsın? başladın mı işe?

canım ya senı cok ıyı anlıyorum:gitme:hayırlısı artık ....hangi hastanede dogum yapıcan cnm annemı zıyaretıne yollarım mutlaka opuyorumnanaktan

tatlım valla ona muallakta benım oktorum sskdan ama malum suan sehrın en eski hastanesi orası devlet hastanesi filan olsaymış opuyorumnanaktan doktorla arastırıas aslında hanı ssk ile anlaşmalı hastanelere benım doktorum gelebılıyomus galıba oyle olursa bı hastane bakıcas olmassa ssk benı beklerrr :kedi:
senın oglusunda tekmelr sertleşmişşş amann amnn iiii tepiklesinnn benım topiş kızımında yerı daralmıs herhalde teyzesıı bı dönüyooo ohhhohhhh kemiklri sayılcak nerdeyse opuyorumnanaktan

sağol canım. nerelerdesin? neler yapıyorsun?

İşe başaldım uğraşıyorum işte canım. Şimdi çıkmam gerek, sonra ayrıntılı dertleşiriz. Öpüyorum...

canım benim teşekkür ederim
naıslsın tatalım?seni burda görmeyi çoook özledikkkkkopuyorumnanaktan

:) ben hep buralardayım sizi takip ediyorum canım. Yazamasam da bazen..

kız ısırık mı anaaaaaaadelikafaduldendelikafaduldenbiz öpmeye kıyamıyoruz
anca koklatırımkaydirigubbakcemile3

sağol ablamŞeniz
Şeniz biz de koklarız o zaman kaydirigubbakcemile3
İyiyim Sevtapcım, koşuşturuyorum işte. Kızlar işim çıktı hepinizi çok öpüyorum...
haydaaaaaa başladı kadın koşturmacaya... yakal bakalım yakalayabilirsen artık
Biraz uzanayım kızlar. başım döndü yine. Görüşmek üzere.

dikkat et kendine tatlım, mümkün olduğunca uzan, dinlen :)

tatlım valla ona muallakta benım oktorum sskdan ama malum suan sehrın en eski hastanesi orası devlet hastanesi filan olsaymış opuyorumnanaktan doktorla arastırıas aslında hanı ssk ile anlaşmalı hastanelere benım doktorum gelebılıyomus galıba oyle olursa bı hastane bakıcas olmassa ssk benı beklerrr :kedi:
senın oglusunda tekmelr sertleşmişşş amann amnn iiii tepiklesinnn benım topiş kızımında yerı daralmıs herhalde teyzesıı bı dönüyooo ohhhohhhh kemiklri sayılcak nerdeyse opuyorumnanaktan

anladım canım ...allah hayırlısını versın su yüzyıldakı( falez)devlet hastanesımı canım orası baya eskı evet ....ayyy bende o devrelere gelıcem bakalım nasıl olucak cok merak edıyorum...evet oglusum cok hızlı tekme atıyor bura teyzesı bazen aptallasıyorumkaydirigubbakcemile3

X