Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

sağol gülçincim inş. görürüm hep oğluşumu kucağıma alıcağım günü hayal ediorum..................

inşallah cnım hepiniz vakti gelince alacaksınız yavrularınızı kucağınıza allahın izini ile....

Allah iyiliğini versin emikaydirigubbakcemile3babası gibi hekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yavrum yerim ben onu
çok şeker olmuş maşallah kuzuma maşallah
evet cnm ya denk gelemişyorıuz hiç
özledim seni
zeynebimde iyi ne yapsın uyuttumn
uyanmak üzere
acıktı ağlar birazdan
pcde varsa koyarım cnm bakarım
eşim çekmişti sanırım
cnms en göğüs pompası almışmıydın?

hee yaa aynı babası bende saç olduğuna göre olsa olsa babasına benzer :):)
evet evet koy resimlerini çok merak ediyorum zeynebin son hallini
evet canım aldım bebedorun manuel olanını ama kendi görevi için kullanmadım yani süt sağmadım bende göğüs ucu yoktu ceren ilk zamanlar ememiyordu bu yüzden pompayla göğüs ucu çıkarttım bunun için kullandım hayırdır pompamı almayı düşünüyorsun?
bu arada kıı bişi sorucam sana göbeğinde siyah çizgi kayboldumu?

merhaba arkadaslar....
hepınıze mutlu hayırlı günler dılerım...
nasılsın bızler cok ıyıyız cok sukur..
gecmısı az okudum ...
GÜLÇİNCİM masallah minigine cok güzel
ALLAH nazarlardan korusun ...
HİLALCİM hosgeldın ...senı boyle herzaman aramızda gorelım
HALECİM misafirlerin halen sendemi?
SUNWASYgecmıs olsun canım mutlaka dr.gıtmelısın...düşük riski..erken dogum riski oldugunu duymustum...

mehaba sevtapcım nasılsın canım dediğim gibi kendi evimde değilim intrnt sınırlı ve uzak odada o yüzden herzaman giremiorum elimden geldiğince gelmeye çalışıcam

merhaba arkadaslar....
gecmısı az okudum ...
SUNWASYgecmıs olsun canım mutlaka dr.gıtmelısın...düşük riski..erken dogum riski oldugunu duymustum...

merhaba canım hoşgeldin nasılsın oğluşun nasıl

merhaba arkadaslar....
gecmısı az okudum ...

sağol canım rabbim nazarlardan korusun hepimizin yavrusunu

iyiyim çok şükür canım benim nasıl ollalım hep bişeylerin peşinden
koşturuyoruz allah iyilik versin canım hastalık göstermesin büyümüşsünüzde annesi:nazar:

hoşgeldin beyazcım nasılsın canım zeynep nasıl

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq:

iyi olunda koşturun yeterki gülüm benim

zeynep kalktı ben onunla ilgileneyim sonra görürüşüz

canım hadi bak zeynebe ama yine gel emi gülüm

inşallah cnım hepiniz vakti gelince alacaksınız yavrularınızı kucağınıza allahın izini ile....

evet canım aldım bebedorun manuel olanını ama kendi görevi için kullanmadım yani süt sağmadım bende göğüs ucu yoktu ceren ilk zamanlar ememiyordu bu yüzden pompayla göğüs ucu çıkarttım bunun için kullandım hayırdır pompamı almayı düşünüyorsun?

aminnnnnnnnnnnnnn inş........:Saruboceq:

sevtapcımm canımmm misfirler annem ve babamm malum artık2 ayda bır gelıyolar2 hafta daha burdalar salı gunu kardesımde gelıcekkkzemuszemus ayın 16 sında yolcular nasipse :kedi:

sen nasılsın kuşummm oğluşun nasılll opuyorumnanaktan

ne güzel gitmelerini hiç istemezsin simdi:gitme:ayyy canım ya ıyı cok sevındım bol bol hasret gıder ...benım anacım dogumda gelecek artık...gecen ay burdaydı kız kardesım hafta sonu olucak yanımda artık doguma kadar...hamıleyken ınsan daha bır cok aıleye ıstek duyuyor..bizde cok iyiyiz teyzesi..tekmeleri kuvvetlendi masallah ...cok hosuma gıdıopuyorumnanaktanyor...kızımız nasıl ıyımı?annesı cok sıcak orası yaa annem sahuna gorevı yapıyor dıyor klımasız odakaydirigubbakcemile3

sağol ablacım çok sağol duaların için çok mutlu oldum zaten akşamına hareketlendi gene bide sabah tuvalete kalkınca uyanıo bööle kuşun kanatçırpması gibi zaten hafif hafif daha.
ne güzel, hissedebiliyorsun artık :)
ablacım dün çok yoğundum arayamadım ama bugun aricam size haber veririm.. burcunun patron kadın izne çıkcaktı burcuda onun pcden girerim diodu kadın götürüomuş pc yii nasıl sinir olduk anlatam kötükedihüso
hay allah yaaa sinir kötükedihüso
haberleri bekliyoruz canım
bu arada herkese merhaba.ben yavaş yavaş isim düşünüorm ama riskim tamamen bitince size söölicem oylama yapıcam inş.
hadi bakalım, bekliyoruz :)
ablacım kızlar biraz etkilendiama en son dün daha iyilerdi yani artık en azından mamalarını yiyebiliyorlar şükür..kayınpederim eşimde daha iyi şükür tekrarlamadı dünden bu yana ama sersemligi tabiki devam ediyor sanırım serum almaları rahatlattı..benimde sancım geçti şükür..bel agırısı artık geçtim normaldir malum karın iyice büyümeye başladıgı için olurda.ama sol bacagımda dizden ayagıma kadar agrı oluyor gün içerisinde sürekli olmasada fena agıryor doktoruma soracam p.tesi günü randevum var zaten...
neyse çok geçmiş olsun canım... kramp şeklinde mi oluyor bacağındaki ağrı? bakalım ne diyecek doktorun
guneydın sekerlerrra.s.
ya ıdrar da yanma hıssı duyan we bunun ıcın bıse yapan warmı aranızda
idrar yolu enfeksiyonu olabilir canım, beklemeden doktorunu ara ve söyle sana hemen bir ilaç verir, Allah korusun düşük ya da erken doğum rsikine sebep oluyor bu meret
evet bende seviniyorum sizin aranıza gelebildiğim için ama eskisi gibi olmuyor malesef fazla duramıyorum ve buda beni üzüyor mafoldumben
napalım bebekli hatunsun artık sen, mazeretin büyük :)
kızlar şuanki hali yeni çektim ve sizle paylaşıyorum

:nazar: :nazar: :nazar:
yer kaplamasın diye resimleri sildim ama muhteşem resimler, maşallah, Allah nazarlardan saklasın canım :nazar: :nazar: :nazar:
günaydın canım nasılsın

günaydın abla nasılsın aminnnnn

günaydın cerencim nasılsın canım buguün baya yoğunsun sende kolay gelsin canım

günaydın mavicim nasılsın bebişin nasıl
nasılsın Arife'cim? geldi mi kırmızılar?

GÜLCİNCİM aminnn:Saruboceq:
ARİFECİM saol canım cok sukur ıyıyız tekmeler kuvvetlendizemuszemus
HİLALCIM canım benım ya bızde ıyıyız bu sıkıntılarından dolayı hıc panık atagın tetıklemıyor demı?bende safra kesemde ıntıhap cıktı ılac kullanıyorum amelıyet dogumdan 6 ay sonra olucak...

sağol filiz ablaaa seninde gelin adayın sayılır iyi baksaydın resimlere belkim rüzgarda görüyordur :)

bayağı bir alıcı gözle baktım yaneeee.... hehehe... maşallah maşallah maşallah... aklım çıkıyor nazar değecek diye, dur tahtaya da vurayım :nazar: :nazar: :nazar: Rüzgar'da görmez olur mu? kaydirigubbakcemile3

ne güzel, hissedebiliyorsun artık :)

hay allah yaaa sinir kötükedihüso
haberleri bekliyoruz canım

hadi bakalım, bekliyoruz :)

neyse çok geçmiş olsun canım... kramp şeklinde mi oluyor bacağındaki ağrı? bakalım ne diyecek doktorun

idrar yolu enfeksiyonu olabilir canım, beklemeden doktorunu ara ve söyle sana hemen bir ilaç verir, Allah korusun düşük ya da erken doğum rsikine sebep oluyor bu meret

napalım bebekli hatunsun artık sen, mazeretin büyük :)

yer kaplamasın diye resimleri sildim ama muhteşem resimler, maşallah, Allah nazarlardan saklasın canım :nazar: :nazar: :nazar:

nasılsın Arife'cim? geldi mi kırmızılar?

iyiyim çok şükür ablacım yok gelmedi daha cumartesi inşallah doktora gidicem o zamana kadar gelmezse ya kan tahlili yaptırıcam yada muayne olucam
ama galiba nu seferde bebiş yok ne karnım da şişlik var ne de başka bişi
sadece yumurtamda iki taraftada batmalar ve sızı oluyor kesin çatlamamış yumurta var
çatlamaya çalışıyor kendince :nazar:

cnm sütüm baya azaldı pompa almayı düşünüyorum nasıl bişey alsam iyi olur diye sorayım dedim
bide sen netten hangi sitelerden alışveriş yapıyordunyaz bakalım özelden
yok güzelim ya çizgim hala benimle
alıştım kız ben onakaydirigubbakcemile3
gitmeyecek gibi duruyorkaydirigubbakcemile3
o da beni sevdikaydirigubbakcemile3

arifecim iyiiym cnm sen naıslsın?hala görmedin dimi kırmızı kart hadi bakalım:lepi:

GÜLCİNCİM aminnn:Saruboceq:
ARİFECİM saol canım cok sukur ıyıyız tekmeler kuvvetlendizemuszemus
HİLALCIM canım benım ya bızde ıyıyız bu sıkıntılarından dolayı hıc panık atagın tetıklemıyor demı?bende safra kesemde ıntıhap cıktı ılac kullanıyorum amelıyet dogumdan 6 ay sonra olucak...

oh oh maşallah oğluşumuza :nazar:

iyiyim çok şükür ablacım yok gelmedi daha cumartesi inşallah doktora gidicem o zamana kadar gelmezse ya kan tahlili yaptırıcam yada muayne olucam
ama galiba nu seferde bebiş yok ne karnım da şişlik var ne de başka bişi
sadece yumurtamda iki taraftada batmalar ve sızı oluyor kesin çatlamamış yumurta var
çatlamaya çalışıyor kendince :nazar:

hayırlısı ne ise o olsun birtanem, hep öyle dua et... biliyorum çok istiyorsun ama Rabbim hayırlı ve sağlıklı olanı versin canımcım :)

ablammmmmmmmmmm nasılsın?

birtaneeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmm iyiyim canımmmmmmmmm, Zeynep'imin haberlerini okuyorum ama senden de resimler bekliyoruz, bak Gülçin bize Ceren'in gün gün büyümesini ne güzel takip ettiriyor, Nur'da koyuyor resimler, bizler de en azından nasıl büyüdüklerini görüyoruz minnoşlarımızın :) hayatım niye sütün azaldı ki?

X