Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

mavi deniz ne oldu zuzum canınmı sıkıldı ben diğer taraftan burcuyla konuşuyordum görmedim burda yazdığını tatlım nasılsın?
görüştünmü eşinle son durum ne?

burcu nerelerde kızlar

canım burcu iş yerinde pek müsait değil bu yüzden açamıyor burayı ama hepinize çok çok selamı var. inşallah akşam evden girip yazacak sizlere bilginiz olsun.
elçiye zeval olmaz...

kızlarr banada müsaade ufak ufak toparlanıp gideyim geç bile kaldım eğer fırsat bulursam iyi olursam bende açarım evden. açamazsamda kendinize şimdiden iyi bakın canlarım. yarın grş. inşallah... a.s.

hıııhhh aşkolsun siz kendi aranızda konuşa durun biz burda pinekleyelim..ha siz şimdi bizide çekiştiriyorsunuzdur şu mavi deniz ne gızık bişe bir rahat vermiyor ayyy diye...sıkıldım valla off.adamlar gitmiş bibimkiler kalmış evde eşim diyordu ne çok tabak çanak varmış evde çıkar çıkar bitmedikaydirigubbakcemile3 en sonunda biizmki adamlara başka varmı varsa getirmeyin yeter artık demiş adamlar gülmüş yok kalmadı diye:roflol: neyse gelip işten beni alacaklarmış sonra ablamlara gidecekmişiz yemek yedikten sonra gidermişiz eve aha ben buraya yazıyorum 8 buçuk bilemedin en erken 8 den önce gidemeyiz eve ben hangi ara yapacam bu işleri bilmem daha iş yaptıktan sonra banyo yapacaktım güya ölme eşşegim ölme:jeyyar: sacımı düzleştirecektim ayol ben çıldırıyorum galiba evi işini bitirdimde ne düşünüyorum..olmaz ben saçımı düzleştirmeden çıkmam zaten kaç gündür pasaklı -tatlicadiarzu-oldum..

kız sendemi çatlak yumurtasın he? ne bu alınganlık ne bu haller tavırlar klava:
kısss sen dellendinmi ne oluyor sana. sen bi eve taşında kafan rahatlasın. biz kimseyi çekiştirmiyoruz hem tımammı... kendimiz kendimize konuşuyoz sende aç msn konuşalımmm....
senin iş yerinde msn nasıl açılmıyorsa burcuda her zaman kk sayfasını açamıyor yanlış anlaşılma olmasın lütfen arkadaşlar...
isteyen herkesle özel olarakta görüşebiliriz... bizim kapımız herkeşlere açık. cicim...
hem biraz daha pasaklı gezsen ne olur sanki kime beğendireceksin kendini? seni alan almış satan satmış kuzum... kaydirigubbakcemile3

kızlarrrrr
mavi deniz senden başliim hemen valla çook yoğundum benim bi yoğunlum yoktu ama misafiler geldi hep ofise siteyi açamadım bile senağlama msn her zaman açık zaten masumum ben bu arada boşveerrr ev nede olsa yoplancak takma kafana salla gitsin kaydirigubbakcemile2
beyaz daha sabah annende değilmiydin sen sabah akşam geziyosun ne güsel yaa bebiş çıktımı gezmek isticek senden valla durduramıcanız sonra kaydirigubbakcemile3
birazdanda kocam gelicek yemek hazırlıcam bu akşamda çok kalamıcam galiba aklım sizde valla kızlar fırsat buldukça açıcam ama
bu arada sepetler ve oyun minderi çok şeker bende kesinlikle yapıcam hamile kalırsam
maviş hoşgeldin bende seni diğer topiklerden hatırlıyorum Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini

kıss burcu sen yap o sepetten vede oyun halısından bizimki yolda nasılsa geliyor bize hediye edersin. sende tecrübe edinmiş olur kendi bebişine aha güzelini yaparsın nasıl ama :roflol:

hadi sen git kocişinle mama ye güzel güzel cokacimcoook
birazdan bizde yicez kocacım hazırlıyor birşeyler....

çok doğru söylemişsin kızlar kapımız herkezciklere açık :1hug:a.s.

süper fikir hatta size hediye ederim olurda benim bebeğim olursa geri isterim kaydirigubbakcemile3:roflol:
mutfağa gidiyorum kızlar birazdan gelirim a.s.

:enbuyukkk:kimse yok bu akşam bekledim bekledim hiçbiriniz gelmedi bende kapatıyorum:a015: hepinizi öpüyorum cancağızlarım benim iyi geceler iyi uykular hatta günaydın

mavidenizim yeni evin hayırlı olsun canım

filiz yarın inşallah hayırlı haberlerle döneceksin dua edeceğim tatlım

cerenciğim senin maşallahın var canım her daim burdasın ama ne kadar sen çalışıyorda olsan bende en zor meslekle uğraşıyorum nemi? ev hanımlığı:) yani biz eskidende işimiz varken giremezdik önemli olanda bizim için devamlı girmek değil biz burcu olsun kibele olsun neşe olsun daha adını yazmadığım birçok arkadaşımla gönülden bağlıyız keşke dediğin gibi imkanımız olsa devamlı yazışsak ama herkesin geçerli sebepleri var ve biz dediğimiz gibi bizim için (özellikle eski arkadaşlarımı kastediyorum) önemli olan devamlı burda olmak değil gönülden vefayla dostluğumuza sarılmak ve inanın arkataraftada kalsak bu böyle,elimden geldiğince sizlerede katılıyorum bundan zevk alıyorum ama ben dedim ya ev hanımıyım ne işim biter ne yemeğim nede misafirim :))))buna rağmen hiç yazmasamda yazılarınızı muhakkak okuyorum tatlım

Anacim ABD de ben de ev hanimiyim ama valla dedigin gibi bu islerin hicbiri hic bitmeyecegi icin, ben de pasakli bir ev hanimi oldugum icin bulasiklari falan 3 gunde bir yikiyorum. simdi bana kizacaksiniz. zaten 2 kisiyiz. misafir falan da gelmiyor. *(yarin aksam ve cmt aksam yemekli misafirim var ama bunlar istisna) tabaklari da kagit tabak kullaniyorum ama gene de catak kasik bicak tencere canima yetiyor. onceki evimizde bulasik mak vardi. ben de rahattim bir suru builasik cikarirdim. simdi kagit tabaga mahkum olduk. geciciyiz ya burada. yaza gelecez ya, esim de ses cikarmiyor bu kagit tabak olayina. ses cikarsin isterse, begenmiyorsan sen yika derim.delikafadulden

neyse yarinki monum: (4 kisilik aile misafir gelecek)
-tavuk suyuna sehriye corbasi. (pistikten sonra icine domates rendelenmis ve maydonoz dogranmis)
- biber, kabak, patlican, lahana dolmasi karisimi ve yaprak sarmasi.
- firinda tavuk patates havuc yemegi
- pilav
- kabak tatlisi.
- garnitur olarak yogurtlu soslu patlican kizartma (adi vardi unuttum)
- zaytinyagli fasulye

cumartesi gunku monum ise (3 er kisilik 2 aile misafir gelecek)
- mercimek corba
- gene firinda tavuk
- gene pilav:)
- icli kofte (dolmalarin yerine)
- zeytinyagli fasulye
- kabak tatlisi

nasil? fikirlere acigim. sonraaaa benssenbcim yarin cuma. bekliyoruz yani. eger gelmezse ne zaman test yapacaksin? menzilgulu ve ben senden ve nesemese den umutluyuz bu ay. ruyamda bile gordum. cikmasi lazim:)

saka bir yana Allah hayirli hamilelikler versin.

kibeleeee bu akşam sendeyizz kıııızzzzzz bu ne güzel yemekler böyle cokacimcoook bunalrı kaat tabağı bırak biz avcumuza koyup bile yeriz valla
bu arada günaydın herkeze hatunlarrrrr haftanın son günü güsel geçsin işallah filizinde vericeği güsel haberle sevinelim işallahhhhhh:Saruboceq:

günaydınlar kızlarrrr... günüzü aydın neşeniz bol olsun inşallah...
nasılsınız bu gün akşam pek kimse gelmemiş topiğimize neyse sağlık olsun...
olsun bizler sizlerin iyi olduğunuzu bildiğimiz sürece gelmesenizde olur :)
bensenb canım senden başlayayım evvela canımın içi ben nazımın geçtiğine inandığım için inceden sitem ediyorum sadece, istiyorumki sizlerde günde bir iki defa girin muhabbatlere eşlik edin sonuçta sizler bizlerden daha tecrübelisiniz sizin bilgilerinizden faydalanmak isteriz... ama dediğin gibi herkesin bir sebebi oluyor mutlaka... düşünüyorumda acaba bende ev hanımı olsam bu kadar yoğun olurmuyum diye... yok bee ben nasıl olsa evdeym diye paso yatarım :) yada tam tersi temizlik hastası olur çıkarım :)
kibelecim sende yoğun bir ev hanımı olduğun için aynı şeyler senin içinde geçerli tatlım. kızlar biz biliyoruzki siz eskiler birbirine sımsıkı bağlı insanlarsınız burası gerçekten sıcak bir ortam bizde geldik işte kopamıyoruz bağımlılık yaptı :)
kibele bu arada yemekleri yazmışsın canımın içi valla canım istedi bak bebişte istedi nolcek şimdi :)
sana şimdiden kolay gelsin tatlım misafir ağırlamak yorucudur
burcum sanada günaydın tatlım nasılsın? bu gün yollar açıktı galiba erkenden gelmişsin ne güzel :)
arifecim sende iyisindir inşallah bacım gribi atlatabildinmi tamamen?
mavi deniz sen nerelerdesin kızz huuuu yeni evinde ilk gecen nasıl geçti? iyimisin?
kızlarrr kimse yokmu...
bu gün cuma ve yine başlayalım dualar etmeye hanımlar...
filizden hayırlı haberler bekliyoruz inşallahhhhh....

cerencim günaydın evet yollar açıktı çok şükür buzlanma vardı ama kuru yerlerden geldim valla böyle giderse manken yürüşü öğrencem yolalrda buza basmıcam diye uğraşırken kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…