Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydın arakadaşlar, bende bir görünüp bir kaçanlardanım sanırım....muhabbetinize bayılıyorum cerencim ama herzaman katılamıyorum maalesef ...eskileri okuyayım dönerim aranıza.....

saolasın burcucum....iyiyim çok şükür......ev iş arası gidip geliyoruz....malum hayat telaşı...sizler nasılsınız bakalım???

bizde aynı durumdayız ev iş koşturmaca derken geçiyor günler bu arada hayata renk olsun diyede burda takılıyoruz :enbuyukkk:

Slm kızlar nasılsınız? Cerencim ben msnyi açamıyorum yasak dedim ama sistemden kapalı yani yasak olup biz girsek neyse diyecem komple kapalı oldugunu için hiç açılmıyor benim bilg programı bile yok yeni alınınca bilg.kurulmadı zaten..kk da yasak ama açıldıgı için ben kaçak göcek giriyorum ne şartlarda buraya girip yazıyorum biliyormusunuz?neyse cerencim niye çıkıştın isteyen gelir muhabbetimize katılır sen nasıl msn yi açamıyorsan burcuda kk yı açamıyor diye..aman ne oluyor kuzum böyle tamam tamam bişe demedim sustum..
Bensenb ne oldu kırmızılar gelmedi galiba ne zaman test yapacaksın bakalım..bak bize haber ver bari test yapınca lütfen merakta bırakma..
Kibele ben de gelebilirmiyim misafirlige...kolay gelsin cnm kendini fazla yormadan yap ayy ben misafire gidene kadar diken üstünde oluyorum şunu yap bunu yap yetişecekmi yemekler yetermi elimin ayarıda yok sonra bir sürü kalıyor?yada son dakika azıcık daha pilav yapıyorum küçük tavada..
Evi sormuşsunuz hemen yazayım..dün gittigimde ev karma karışıktı yinede buna da şükür önce yatak odasını topladık yatagın üstüne yıgmışlar hep dolaptakileri kayınvalidemde düzgünce inceleyerek yapar işi baştan savma yapmaz o yüzden vakit geçirdik biraz yatak odası dolapları bazayı yerleri sildik yerleştirdik çıktık..sonra salonun tozuydu yerleştirmesiydi halısını sermeydi falan derken zaten baktık ki saat 12 olmuş..mutfak hala öyle duruyor ben işteyken annem yapacak sagolsun çok karışık hala ev banyoda bir sürü eşya var nereye yerleştirecem bilmiyorum öbür evde plastik dolap vardı onun içine allah ne verdiyse diziyordum ama burada dolap yok lavabonun altından başka bakalım bir çözüm yolu bulmalıyım..sabaha karşı sürekli uyandım kızlar tuhaf geldi bana..ama hiç rüya görmedim yada ben hatırlamıyorum..ilk kaldıgın yerde gördügünüz rüya çıkar derler annemde dua edip yatmış bir sürü balık gördüm çeşit çeşit dedi.. Bende böyle işte...

günaydın cerencim iyiyim kuşum atlattım sayılır gribi sen nasılsın bebiş nasıl
burcum sen nasılsın
mavideniz nasılsın canım yerleşebildinmi evine fazla yorma kendini cicim
lotusss hoşgeldin canım nasılsın ne zamandır gözükmüyodun
filizcim canım hayırlı haberlerini bekliyoruz bizi unutma olurmu
kibele nasılsın cicim anlaşılan bikaç gün yoğunsun kolaygelsin canım
nurcum menzilgülü beyaz .yasemink htc80 entelliye ve adını sayamadığım arkadaşlar szler nasılsınız

O kalpler msj sayına göre artar ..ama nekadara artıyordu unuttum

hee baktılar bu kız durdurak bilmeden yazıyor kalp verelim buna dediler demekki kaydirigubbakcemile3 evin yerleşmesinde çoğu gitmiş azı kalmış. rüya belki görmüşsündür hatırlamıyorsundur hayır olsun diyelim biz yinede

günaydın cerencim iyiyim kuşum atlattım sayılır gribi sen nasılsın bebiş nasıl
burcum sen nasılsın
mavideniz nasılsın canım yerleşebildinmi evine fazla yorma kendini cicim
lotusss hoşgeldin canım nasılsın ne zamandır gözükmüyodun
filizcim canım hayırlı haberlerini bekliyoruz bizi unutma olurmu
kibele nasılsın cicim anlaşılan bikaç gün yoğunsun kolaygelsin canım
nurcum menzilgülü beyaz .yasemink htc80 entelliye ve adını sayamadığım arkadaşlar szler nasılsınız

tşkr ederim arifecim iyiyim....bugün patronum yok rahat rahat yazıyorum....burdaki paylaşımlar dostluklar çok güzel......mümkün olduğunca katılmaya çalışıyorum.

iyiyim elma şekerim sen nasılsın üşüdünmü bugün yine kaydirigubbakcemile5

çok şükür bugun sağ salim üşümeden geç kalmadan gelebildim işe. ısınmaya süper çözümler buluyorum artık soğuk beni üretken yaptı valla kaydirigubbakcemile3 peluş yeleğim var onu petekde ısıtıp belime koyuyorum sonuç mutlu bir gevşememirmirmirmir

Olmazmı ya bende son zamanlarda deli gibi yazmaya başladım nerde denk gelirsem atlıyorum olaylara bazen diyorum sanane kızım kapa çeneni diye ama yok tutamıyorum kendimi..

Olmazmı ya bende son zamanlarda deli gibi yazmaya başladım nerde denk gelirsem atlıyorum olaylara bazen diyorum sanane kızım kapa çeneni diye ama yok tutamıyorum kendimi.

valla bende öyle atıl dabi ne tutcan.
yanımda bi adam var misafir çocuk varmı dedi kötükedihüso:eek:klava:

kızlarrr yani bir kahvaltı molası verdim kendime sizde bu arada yazmışsınızda yazmışsınız maşşallah...
öncelikle mavicim denizcim ne oluyor ben anlamadım ne tavrı yahu kuzum. ya ben sadece en olumlu dilde açıklama yapmaya çalıştım orda burcunun durumunu ya ben burda ne zaman açıkça bir şeyler yazsam içimden geldiği gibi mutlaka alınan birileri çıkıyor bir alınganlık bir kırılganlık seziyorum kızlar allah aşkına ben kırıcımı konuşuyorum yaa valla her konuya yorum yapmıcam artık üzülüyorum böyle olunca :KK43: sadece bana sorulanlara cevap vericem bundan sonra sustumm...

neyse burcucum ısınma yöntemin süppermiş cicim benimde 4 gündür omuzlarımda şal var tiftikten örülmüş nasıl sıcak tutuyor varya iyiki almışım :)

arifecim iyi olmana sevindim tatlım ama sen yinede meyve tüketmeye devam et birde yorulmamaya lütfen....

lotus hoş geldin balım nasılsın nerelerdesin yoksun uzun zzmandır sendemi çok yoğunsun şeker?

mavi deniz sakın bu yazdıklarımada alınma hee sana verdiğim değeri biliyorsun sakın kırılma bana. ben uyarayımda....

X