Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

cicim hos geldinnnn nasılsınız bugun ana oğulll ii uyudunusmuuukötükedihüso

hepimizin ortak derdi sanırım, hadi ben daha 24. haftadayım, sizin haftalara gelince ne olacak acaba? zombi olacağım kesin
kaçtım kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
güle güle tatlım :gitme: :gitme: :gitme:

hoşbuldum canım...
inş canım hiç geçmeyecek gibi sanki zaman

hoşgeldin canım nasılsın maşallah oğluna ne güzel hissediyorsun
aminnn canım allah razı olsunopuyorumnanaktan
kaçtım kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

yine gellll burcum doyamadık sana:gitme:

hosbulduk hayatımmmm ıyıyız cok sukur uyuduk uyuduk masallah bıze rahatsız etmıyor 2 gundur kızımız nasılmıs bakalımzemuszemus

maşşallahhhhhhhhhhh diyelimm sizeee:asigim: siz bizim yermisede uyuyun mirmirmirmir
benim bücürügümm halaaa uyumadı teysesiiii kıpırr kıpırrrrr kıpırrrr uyusada bende uyusam dıye vakit kolluyorummmsenağlama

Nur yesinlerrr o güzelliğiiiiiiiiiiiiiiiii Allammm ne tatlı bişeyyy o öyleeeeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Allahım sağlıklı uzun ömür nasip etsinnnnn:Saruboceq:

NURCUM masallah güzeller güzeli kızana sahıbı yoksa ogluma isteyeyım kısssopuyorumnanaktan ALLAH kaderini güzel yazsın masallah

günaydın canım, kaç haftalıksın? ilk üç ayda çok normal uyuman :)
bağlantı gitti yazamadım 21.haftamız bitio yarın inş ama bnm hala uyumaya devam en başından beri bu böle gece 10-11 dediimmi ayakta uyuyom valla eşim yalnız oturuo garibim bnm yüzümden :kedi:annemde iyi uyu sen bebiş doğunca görcem ben seni dio kaydirigubbakcemile2

selam kızlar giremiyodum siteye annemdeyim istde doktora gidip geliyodum 1800gr olmuş sezertyan olcaz ekimin başı kızlar herşey güsel gidiyo

kısss uzulsemmı sevınsemmı bılemedımkafamçokkarıştı ne guzel hareket edıyor ıste dıyecegım sen uyuyamıyorsun aman halecım prensesın hareket etsınde sen uyuma yeterkinaniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…