Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bağlantı gitti yazamadım 21.haftamız bitio yarın inş ama bnm hala uyumaya devam en başından beri bu böle gece 10-11 dediimmi ayakta uyuyom valla eşim yalnız oturuo garibim bnm yüzümden :kedi:annemde iyi uyu sen bebiş doğunca görcem ben seni dio kaydirigubbakcemile2
annen çok haklı bence :)
sağol canım...
babamız kimseye vermiyor kızını
zamanı gelince sorarız valla veriyor mu vermiyor mu? seni nasıl aldı babası? kaydirigubbakcemile3
selam kızlar giremiyodum siteye annemdeyim istde doktora gidip geliyodum 1800gr olmuş sezertyan olcaz ekimin başı kızlar herşey güsel gidiyo
maşallaaaaaahhhhhhhhhhhh :nazar: :nazar: :nazar: ne güzel :nazar:

kızlar hepiniz hamilesiniz ...
göğüslerinize kremi doğumdan öne başlayın birde göğüs ucunuz yoksa drunuzla görüşüp çıkartmanın yolarını bulun değilse inanılmaz zor oluyor

cnm böbrek taşım büyümüş 5mm olmuş saglı sollu tam ortasında var 4er tane ama buzkopan die bi ilaç verdiagrı olursa içiçcem şükür ameliyat etmek ten vazgeçti idare edersin doguma kadar canının yakmayalım dedi

geçmiş olsun hayatım, biraz daha dişini sıkman gerekiyor anlaşılan :)

kızlar hepiniz hamilesiniz ...
göğüslerinize kremi doğumdan öne başlayın birde göğüs ucunuz yoksa drunuzla görüşüp çıkartmanın yolarını bulun değilse inanılmaz zor oluyor

hmmm... ne kremi bu hayatım? normal çatlak önleyici kullandığımız yağlar mı yoksa başka bir şey mi?

selam kızlar giremiyodum siteye annemdeyim istde doktora gidip geliyodum 1800gr olmuş sezertyan olcaz ekimin başı kızlar herşey güsel gidiyo

musyass canım hosgeldinnn sendemi arkadasım sezeryann :kedi: Hadi yannıs diilim desene kaydirigubbakcemile2
kuşummm 1800 mü olmusss maşallahhh bır an once buyusun inşaallahhhhkaydirigubbakcemile3

kısss uzulsemmı sevınsemmı bılemedımkafamçokkarıştı ne guzel hareket edıyor ıste dıyecegım sen uyuyamıyorsun aman halecım prensesın hareket etsınde sen uyuma yeterkinaniknanik

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yaww bosver dönsün dursun yoksa gecen gunku gıbı tırstırrır bizi kaydirigubbakcemile
o kıprassın yeterkii ben uyumasamda olurr senağlamamirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

cnm böbrek taşım büyümüş 5mm olmuş saglı sollu tam ortasında var 4er tane ama buzkopan die bi ilaç verdiagrı olursa içiçcem şükür ameliyat etmek ten vazgeçti idare edersin doguma kadar canının yakmayalım dedi

cok sükür canım allah hepımızı koruyor ....dıkkat et canım kendıne bol bol dınlen canım benım gecmıs olsun

allahım yerim seni ben tatlılığa bakın ne kadar masum uyuyo :nazar::nazar::nazar:güzel allahım nazarlardan korusun maşallah canım cok tatlı a.s.
sağol canım allah sizlerede o günleri göstersin inş
annen çok haklı bence :)

zamanı gelince sorarız valla veriyor mu vermiyor mu? seni nasıl aldı babası? kaydirigubbakcemile3

maşallaaaaaahhhhhhhhhhhh :nazar: :nazar: :nazar: ne güzel :nazar:
onun üstüne hiç basmıyor ablacım...
o farklıymış onun gibi olamazmış
nurcumm ilaydamız çok tatlı maşallah allah nazarlardan korurusn nasılsda büyümüş ya

teşekürler teyzesi

onun üstüne hiç basmıyor ablacım...
o farklıymış onun gibi olamazmış

:roflol: valla bizimkinin oğlan olması benim işime geliyor, yoksa babasıyla çok arada kalırdım, kıskanç adamın teki, göz açtırmazdı valla kız olsaydı, senin eşinden farklı da davranmazdı eminim kaydirigubbakcemile3

X