Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

nilsu kız cicim ne o yannızlık moduna girmişin biz neyiz anacım :mymeka: artık yanlız deelsin orda bakk opuyorumnanaktan

cnm özelime nasıl bakcam açtım bişi göremiyorum profil arkadaş ekleme mesajdan çok anlamıyorum jnm ya yardımcı olursan sevirim

sayfanın sağ üst köşesinde, hoşgeldiniz yazan yerin altında özel mesaj diye bir yer var, oraya mesaj geldiğinde mesaj sayısını yazar, üzerine tıkla ve mesaja gidersin böylece

biz geldik tekrar
kızızmla bi yandan oynuyoruz bi yandan size bakayım dedim
bana nasıl gülücükler atıyo konuşuyorum cevap veriyo kimbilir neler diyo da ben anlamıyorum
arifecim dün geldik cnm biz evdeyiz şimdi
5 gün olmuş cnm idrarda çıkmayabilir hamile olsan bile
biz hastanede 1 hafta geçmediyse bakmıyorduk idrarda kanda öneriyorduk cnm hastalara
hatta bazen 10 günde bile çıkmayabiliyor cnm
bhcgnin yükselmesine bağlı kimi insanda başta çok hızlı yükselmeyebiliyor cnm moralini bozma sakın
ablacım naıslsın?herşey yolunda dimi ?oğluşumuz nasıl üzmüyo dimi seni
annesi gibi uslusur kesin o
burcuuuuunapıyon kız sen?patronlar gitmiş sen oturmuşssun ya yakalanırsan ne olcak he:eek:lmaz:
bu halinle stres yaşıyon bide
şaka bi yana iyi misisn cnm?miracımız nasıl?

ay yerim ben onu kız derya bizde öyle olacaz mı hiç büyümeyecek gibi geliyorbana bizim için bol bol kokla kuzunu

ya kızlar Hilal'den hala haber yok değil mi? inşallah kötü bir şey olmamıştır, böyle zamanlarda çok kızıyorum ya, insan bir haber verir, böyle merakta bırakılmaz, inşallah bebeği iyidir

hayat günaydın cicim ohh ne güzel uykunu almışınıdırrr

nurcum hoşgeldin canım
büyücek tabi annesii kocaman genç kız bile olcak ağzımız açık bakcaz bu kadar çabukmu geçti zaman diyee :))

geçmişi okudum da kumsalcım üzülme tatlım herşeyin başı sabır inş rabbim sanada nasip eder anneliği zamanı vardır belki daha stres yapma cnm doktorunu aksatma

sen daha şimdidien çözmüşsün bebişini :)))) işi biliyosun
günümün üztünden 5 gün geçti gelen giden yok hala test yaptım negetif
bakalım hayırlısı artık.

vala çözdüm anlıyoruma rtık bıcırıgın dilini kaydirigubbakcemile3

kızlar günaydınn nasılsınız herksin derfrdi sanırım uyku benimde öylee ayakta uyyorum sankii

burççççççç cicimm naber yaaa ösledim fallaa naberr kuşum sendei uykusuzssunnn :teselli::1hug:

selam kızlar günaydın daha yeni kalktım amma çok uyuyorm bu ara ya:)

gunaydınn hayattt a.s. uyu işteeee bak uykusuzluktan perşin olan bunca ınsan varkenn seni kıskanamak mumkun diillll:teselli:mirmirmirmirmirmirmirmir

akıllım benim bütün geçmişim ailem çevem herşey orda

ahh be guzelimmm o dediklerinin aynısıda bende İzmir icin gecerli dogdugum oyun oynadıgım buyudugu sokaklar tum arkadasları tum akrabalarımsenağlama aa elden gelen bişey varmıı cicim söle olsada yapsakkk:teselli::1hug:

burççççççç cicimm naber yaaa ösledim fallaa naberr kuşum sendei uykusuzssunnn :teselli::1hug:

opuyorumnanaktan iyyim cicim yaa bende ösledim
ya geceleri dönmekten uyyamıyorumki karnım çok geriliyo ne tarafa yatarsam canım acıyo bi doğuram üstünden araba geçmiş kurbağa gibi pörtleyerek yüzükoyun yacam uyucam

ya geceleri dönmekten uyyamıyorumki karnım çok geriliyo ne tarafa yatarsam canım acıyo bi doğuram üstünden araba geçmiş kurbağa gibi pörtleyerek yüzükoyun yacam uyucam
:roflol: :roflol: :roflol:
yemek saati gelmiş kızlarrr toplantı her an bitebilir ve ben çıkabilirim bilginiz olsun
bitmesin şunların toplantısı yaaaaaaaa :eek:lmaz:

merhaba arkadaslar nasılsınızzz?biz cok iyiyiz cok sükür buara oglusum daha cok hareket edıyor teyzelerii teyzeleri demişken masallah nekadar cok bebişlerimizin teyzoşları varkaydirigubbakcemile3 arifecim allah ım hakkında hayırlısı versin insallah:Saruboceq:

ayhh aynennnnn dönemiyoss zatenn sağa sola yataktaamafoldumben ya benı kızda gecelerı cok hareket ettıgı ıcın uyuyamııyorum karnı bende gergınlıkten acıyo yaaa :sinifsinif:valla bende yüz üstü uyuaya hasret kaldım valla bı fırtlasın topişim yuzustu 1 hafta uyucam ama dıkısler uyutmaz bu sefer :sinifsinif: Allamm en kısa zaanda uyku nasip et bizeeeemirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir:Saruboceq:

hayırlısı olsun birtanem, dualarımız seninle biliyorsun, inşallah en kısa zamanda kavuşacaksın yavruna... haaaaa bu arada sizin kuşlar nasıl? ne zamandır soracağım soracağım unutuyorum
amin ablam biliyorum allah hepinizden razı olsun çok iyi bir görsen abla öyle şeyler yapıyorki bayılıyorum ona ama çok hınzır bişi oda olmasa evde ses olmıcak hee
tatlım,inşallah Rabbim sana da tüm isteyenlerede tez zamanda eli ayağı düz,sağlıklı şifalı,kazasız belasız,vefalı merhametli vicdanlı,topluma insanlığa yararlı duyarlı,uzun ömürlü hayırlı evlatlar nasip eder inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
amin canım sağol allah razı olsun inşallah sende sağlıkla kucaklarsın yavrunu
selam kızlar günaydın daha yeni kalktım amma çok uyuyorm bu ara ya:)
günaydın canım hoşgeldin
geçmişi okudum da kumsalcım üzülme tatlım herşeyin başı sabır inş rabbim sanada nasip eder anneliği zamanı vardır belki daha stres yapma cnm doktorunu aksatma

canım çok sağol elinde olmadan üzülüyor insan şimdi daha iyiyim çok şükür
amin canım inşallah çok teşekkür ederim tamam aksatmıcam

merhaba arkadaslar nasılsınızzz?biz cok iyiyiz cok sükür buara oglusum daha cok hareket edıyor teyzelerii teyzeleri demişken masallah nekadar cok bebişlerimizin teyzoşları varkaydirigubbakcemile3 arifecim allah ım hakkında hayırlısı versin insallah:Saruboceq:

hoşgeldin canım, ne güzel bol bol hissediyorsun oğluşunu :)

X