Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

biz geldik tekrar
kızızmla bi yandan oynuyoruz bi yandan size bakayım dedim
bana nasıl gülücükler atıyo konuşuyorum cevap veriyo kimbilir neler diyo da ben anlamıyorum
arifecim dün geldik cnm biz evdeyiz şimdi
5 gün olmuş cnm idrarda çıkmayabilir hamile olsan bile
biz hastanede 1 hafta geçmediyse bakmıyorduk idrarda kanda öneriyorduk cnm hastalara
hatta bazen 10 günde bile çıkmayabiliyor cnm
bhcgnin yükselmesine bağlı kimi insanda başta çok hızlı yükselmeyebiliyor cnm moralini bozma sakın
ablacım naıslsın?herşey yolunda dimi ?oğluşumuz nasıl üzmüyo dimi seni
annesi gibi uslusur kesin o
burcuuuuunapıyon kız sen?patronlar gitmiş sen oturmuşssun ya yakalanırsan ne olcak he:eek:lmaz:
bu halinle stres yaşıyon bide
şaka bi yana iyi misisn cnm?miracımız nasıl?

kızlar günaydınn nasılsınız herksin derfrdi sanırım uyku benimde öylee ayakta uyyorum sankii

arifecimm filiz ablaya katılıyorum önce eşinle sonrada doktorla konuş bakalım neler olucak
günaydın canım nasılsın miraç nasıl öyle yapıcam canım inşallah güzel şeyler olur
evet ablacım patronlar p.tesi toplantısında bende bi pc buldum ve oturdum başına kaydirigubbakcemile3

oohh süper çok iyi yapmışsın canım

biz geldik tekrar
bana nasıl gülücükler atıyo konuşuyorum cevap veriyo kimbilir neler diyo da ben anlamıyorum
biz hastanede 1 hafta geçmediyse bakmıyorduk idrarda kanda öneriyorduk cnm hastalara
bhcgnin yükselmesine bağlı kimi insanda başta çok hızlı yükselmeyebiliyor cnm moralini bozma sakın
burcuuuuunapıyon kız sen?patronlar gitmiş sen oturmuşssun ya yakalanırsan ne olcak he:eek:lmaz:

ayy yerim ben o minik prensesi gülücükler atmaya başladı iyice ne güzel yaa maşallahh
he valla boş pc bulunca yerleşiyorum ama patronlar biliyo demiştim onalra neresini boş görürsem oturrum diye kaydirigubbakcemile3
iyyiz oğlumla çok şükür büyyoruz artık öyle tekmeler atıyo ki ödüm patlıyo sanki karnım yırtılcakda dışarı çıkcakmış gibi :1shok:

süper :)

iyiyim hayatım sağol, Rüzgar da iyi maşallah :) sırt ağrılarım biraz arttı, sanırım normaldir :)

sende ne var ne yok? Meriç hala çok hareketli mi?

evet sırt ağrıları bendede varr son bi kaç gündür bel ağrım var hatta
Miraç hareketlere tam gaz devam ediyorr :emir_bebek:

günaydın canım nasılsın miraç nasıl öyle yapıcam canım inşallah güzel şeyler olur

oohh süper çok iyi yapmışsın canım

iyyiz canım çok şükür
güzel şeyler olucak ben inanıyorumm

biz geldik tekrar

oyyy yerim ben o kuzucuğu ya... annesine gülücükler atıp konuşuyor ha? ayyy ne kadar harika bir duygudur bu :) darısı başımıza inşallah :) Zeynep'i öp bizim için annesi

Arife'cim beyaza katılıyorum, sabah ben de bunu anlatmaya çalıştım ama anlatamadım, beyaz ne güzel açıkladı :)

iyiyim hayatım sağol, şimdilik herşey yolunda çok şükür... oğluşum hiç üzmüyor teyzesi, maşallahı var, inşallah sakin bir bebek olacak :)

biz geldik tekrar

maşallah yavruma büyümüşte annesine gülüyomuş çok güzel ya :nazar::nazar:
tatiliniz güzel geçmiştir inşallah
beyazcım sağol canım benim inşallah meleğim gelmiştir
şimdi karnımda ağrı var bakalım ne olucak ona göre yapıcaz artık bişiler

oyyy yerim ben o kuzucuğu ya... annesine gülücükler atıp konuşuyor ha? ayyy ne kadar harika bir duygudur bu :) darısı başımıza inşallah :) Zeynep'i öp bizim için annesi

Arife'cim beyaza katılıyorum, sabah ben de bunu anlatmaya çalıştım ama anlatamadım, beyaz ne güzel açıkladı :)

iyiyim hayatım sağol, şimdilik herşey yolunda çok şükür... oğluşum hiç üzmüyor teyzesi, maşallahı var, inşallah sakin bir bebek olacak :)

anladım ablam şuanlık beklemedeyimmm inşallah hiç bişiye gerek kalmaz :Saruboceq:

gunaydın canımcımmm valla işte uykusuzluktan anca bukadar ıyıyım mafoldumben öle canı yavastan yavastan yapıyoru işleri ben yatınca kucuk hanım hareketlenıyo oyuzden hareket etmeye calısıyorumki oda bıraz uyusun diyeee ne catlak bı anne olucam yawfff:kedi:

senın adet noldu geldımı bu arada:ecrin_bebek:

:1shok: mahfediyooo yawww

kıss haileliğinde antalyada olcakmıs :tomato: kıss sen delimisin yaa taam herkes memeleketinde olmak ıster bende İzmirde annemin yanında olak ısterdım ama canım gülüm balım bu sehırde hamilelik cok zor kuzummmm -tatlicadiarzu-

akıllım benim bütün geçmişim ailem çevem herşey orda

inşallah hayatım, annelikte olması gereken temel şey sabırdır... sen de bir anne adayısın artık ve sabırlı olmalısın :) internetten hafta hafta takip edebilirsin mesela bebeğini, eminim yapıyorsundur gerçi bunu, bebek ya da çocuk gelişim kitapları alıp okuyarak zamanını değerlendirebilirsin :) hadi gel bir öpiim seni Şeniz :1hug:

hafta hafta gebelik takibi nasıl oluyo cnm acaba benim baktığım şeyler mi bu arada ben de seni kocaman öpüyorum yanaklarından bebişini deopuyorumnanaktanŞeniz

anladım ablam şuanlık beklemedeyimmm inşallah hiç bişiye gerek kalmaz :Saruboceq:

hayırlısı olsun birtanem, dualarımız seninle biliyorsun, inşallah en kısa zamanda kavuşacaksın yavruna... haaaaa bu arada sizin kuşlar nasıl? ne zamandır soracağım soracağım unutuyorum

sen daha şimdidien çözmüşsün bebişini :)))) işi biliyosun
günümün üztünden 5 gün geçti gelen giden yok hala test yaptım negetif
bakalım hayırlısı artık.

tatlım,inşallah Rabbim sana da tüm isteyenlerede tez zamanda eli ayağı düz,sağlıklı şifalı,kazasız belasız,vefalı merhametli vicdanlı,topluma insanlığa yararlı duyarlı,uzun ömürlü hayırlı evlatlar nasip eder inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

biz geldik tekrar

kırkbinkere yavrumuza maşşallah,Allah bağışlasn inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

cnm özelime nasıl bakcam açtım bişi göremiyorum profil arkadaş ekleme mesajdan çok anlamıyorum jnm ya yardımcı olursan sevirim

X