Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kan testi falan yaptırmadı doktor kan testinde ne çıkıyor peki normalde neye göre karar veriyolar

kan testi falan yaptırmadı doktor kan testinde ne çıkıyor peki normalde neye göre karar veriyolar

valla doktor 31 inde yine bakcak tekrar çıkmazsa ondan sonraki cumada bakcak ama inşallah bu cuma görürüz boş gebelik olabilir yada geç döllenmedir dedi bakalım görcez bu cuma kan testi ne için yapıyolar

valla doktor 31 inde yine bakcak tekrar çıkmazsa ondan sonraki cumada bakcak ama inşallah bu cuma görürüz boş gebelik olabilir yada geç döllenmedir dedi bakalım görcez bu cuma kan testi ne için yapıyolar

kan test kanda gebelik varm yokmu dıye bakılır cnaım sen nasl anladın hamle oldguunu ıdrar testıylemiCADIARZU yanı sabret canım bak 31inde gel demiş doktor inşallah keseyi görürsün canım:Saruboceq:

öle canım gdcem yarn olmazsa yok be canm skma cann herkesnki bir gecmiyo hamilelik bu herkeste ayn şey olsaydii sengözlerimebaksanab

hamileliğim için gittim ultrasonda baktılar gebeliğe hamile olduğumada onlar karar verdi kan testi yapmadılar yani

hamileliğim için gittim ultrasonda baktılar gebeliğe hamile olduğumada onlar karar verdi kan testi yapmadılar yani

hımm anladım canım ama dediğim gibi herkeste farklı olabılır benım 4 haftada kanda belli oldu sonra usgde 8 haftada kalp atıslarını duyduk kan testi kesin belli eder aslında hani deger dusukse ve yukselıp gerı dusuyorsa bos gebeliktir tabi usgde daha net bılgıye ulasılır ama sen bıde test ıste ıstersen gerc 31ine ne kaldı ama a.s.

bende memnun oldum canımzemuszemus neler konuşuluyor bakim söyle bana söz aramızdaakaydirigubbakcemile3

gülçinnnnnnnnnnnnnnnnnn canımmmmm nasılsınnnnnnnnnnopuyorumnanaktan

senin 7 haftalıkken kese gözüküyormuydu benim bu hafta 8 haftalık olcak bak sende 8 haftalıkken kalp atışlarını duymuşsun benim için dua edin bebeğim orda olsun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlaar biz geldik nasılsınız
biz fazla duramıcaz malesef malum minik bir kızım ve yeni ameliyat olmuş bir eşim var
çok uzun duramıcam bir göz atayım dedim sizlere
nasılsınız hanımlaaaaaaarrrrrrrrr

eşim iyi ablam bu sabah taburcu oldu şuan evde nefes almakta zorlanıyor doğal oalrak ama ne yapalım sabır geçicek bu günler allah kimseye vermesin ne diyim eşimin bu hali beni çok üzüyor mafoldumben

sen nasılsın ablacım geldimi jakuzi???

İşte ierror'un kızı, Cemre'miz kızlaaaaaaaaaaaarrrrrrr... Allah analı babalı büyütsün inşallah, Allah nazarlardan saklasın, maşallaaaaaaaaaahhhhh

maşallah sübhanallah
rabbim sağlık sıhhat hayırlı ömür versin inşallah
allahım analı babalı büyütsün kuzucuğumuzu :Saruboceq:

canımm zeytinyağı ve kimyon iyi geldi demek arada yap baride rahatlasın yavrucak
sağol canımcım eşiminde selamı var sana ve eşine iletirsin tatlım
cerenimiz iyiş teyzesi şuan uyuyor günen günede büyüyor kuzum
evet gördüm son fotoyu ve diyorum aynı ahmettt....

bende memnun oldum canımzemuszemus neler konuşuluyor bakim söyle bana söz aramızdaakaydirigubbakcemile3

gülçinnnnnnnnnnnnnnnnnn canımmmmm nasılsınnnnnnnnnnopuyorumnanaktan

canımmmmmmmmmmmm iyiyim kankiiiiiiiimmmmmmmmm sen nasılsın balım

kızlar merhaba nasılsınız bakalım geçmişi hiç okuyamadım ama sanırım gülçincim eşin ameliyat olmuş çok çok geçmiş olsun Allah bir an önce şifasını versin inşallah
bana gelince gelen giden bir sürü kalabalık sürekli her kafadan bir ses herkes iyi niyetli ama ben yinede delirmek üzereyim gibi oğlumla birbirimize alışmaya çalışıyoruz memelerle savaşıyoruz sürekli bir göğsüme alışamadı hep diğerini istiyor oda yara oldu sürekli aynısını emdiği için canım feci yanıyor doğum beklediğimden erken olunca bir takım şeyler unutulmuş gögüs ucu için krem mesela :))) nerdeyse emzirirken ağlayacam acıdan ama herşeye uykusuzluğa yorgunluğa rağmen tabiki dünyanın en güzel duygusu işin tuhafı gün geçtikçe dahada güzelleşiyor rabbim kimseyi aratmasın nerde bekleyen isteyen varsa hepsine tez zamanda nasip etsin inşallah
bu arada doğumdan sonra ilk kontrolümüze gittik 5.gün biraz sarılık vardı üç gün sonra yine gittik biraz azalmış yarın yine gidecez sarılığa bakmak için topuktan kan alıyolar yavrum öle ağlıyorki annem duruyor yanında ben duramıyorum o ağlıyor ben ağlıyorum bu aralar evin kalabalığından giremiyorum cumartesi mevlüt yapacaz hem bebek için hem rahmetli kayınpederimim ölüm günü mevlütten sonra sanırım sakinleşir biraz bende sizlerle buluşabilirim
kendinize ii bakın
hepinizi çok seviyorum

canım mbenim gözün aydın allah adıyla analı bablı büyütsün...

Entelliye canim hayirli olsun, tebrik ederim tekrardan. Allah yavrunuzla beraber guzel, hayirli bir omur nasip etsin sana ve esine...

O topuktan kan alma olayini hic sorma bizdende kac defa elindi ve ben her defasinda yavrum aglarken olup dirildim. Neyseki sariligimiz geriledi cok sukur.

canım mbenim gözün aydın allah adıyla analı bablı büyütsün...
çok teşekkür ederim canım
saol canım hepimizin yavrularını bizlere bağaşlasın hayırlı evlat etsin rabbim inşallah
ahhh sorma ağlamaktan canım çıktı onun canı acıdıkça bizim düşüor ama yavaş yavaş inşallah atlatırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…