Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

selam kızlarr yuh diyorum ya 50 küsür sayfa okudum gözlerim pörtledi valla
ama sevindim böyle olmasına ilerlesin sayfalr topiğimiz durgun olmasın
DÜNÜRÜMMM geçmiş olsun canım yaa anca okuyabildim işallah kocişin en kısa zamadna iyileşir
bu arada evlilik yıldnömünüz geliyomuş hadi bakalııım kaydirigubbakcemile3
Allah uzun ömürlerversin sağlıklı huzurlu kocişin ve kızınla işallahhh

ARİFEEEE Allah mutluluhunuzu huzurunu daim etsin minik sağlıklı bir bebekle kutlarsınız işallah seneye:Saruboceq:

SEVTAPPP canım çok sevindim ameliyat işin olmıcakmışşş işallah hiçde gerek kalmaz buna

UMMUHAN canım hayırlısı olsun üzülme biz herzaman dularımızı edicez

FİLİZ ABLA kız ne jakuzisisi bu hee hemiş hemiş kaydirigubbakcemile3
maviyle görüşücekmişsiniz ne güzel sende bizden slm verr

İERROR kızın çokmu çok şeker maşallah Allah anzarlardan saklasın sağlıklı huzurlu ömürler nasip etsin işallah:nazar:

GÖNÜLLL canım kilon gayet normal bende 8.5 kilo aldım doktora bakma sen oğluşunda arada hareketsiz demişsin anacım
büyyo bunlar yer daralıyo napsınlar yavrucaklar arda bi tepyolar arada bi sakin duruyolar dert etme sen

MUSYASSS canımmm işlerini yavaş yavaş yapp zorlama kendini

HALEE cim kasıkalrın ağrıyomuş tuvalete gidince aman dikkat iltihap falan kapma üşütme emi
ben cemre ismini çok seviyorum vallaa

NİLSU bebeğini görmüşsün galiba işallah hep güzel haberlerini duyarız
sakın gitme topikden döveriz valla peşinden gelipdeee :eek:lmaz:

NEŞEE severmisin bilmiyorum ama ilgini çekerse olasılıksız adında bi kitap var ben bayıldım tavsiye ederim

ÖZGEEE kızzzz egeli kim ben nedne bilmiyom biliyomda unuttummm hııııııııııııııııı:eek:klava:

BAHÇEM kız daha minikmişin sen yavv Allah gönlüne göre versinn işallah

İREM cicim hoşgeldin canım işten kurtulmuşun benimkiler maşllah çok iyi yerime eleman aldılar ben bi poh yapmim
süs bebek gibi oturuom iş yerinde dönüncede bakıcaz duruma artıkın
dedikodunu yapıom kı sağda solda :kedi:

HATİCE canım heycan dorukda dimi az kaldı güzel haberler alıcaz senden işallah

ENTELLİYEcimm mevlüt yapıcakmışsın Allah kabul etsin minik kuşunda tek memeye takmış anlaşılan o tatlı gelmiş annesi napsın
sen acı çekiyosun ama dediğin gibi herşeye değer herhaldee iyi bakın canım kendinizee

MENZİL kızz resimdeki senin ufaklıkmı ne kadar büyümüş maşallah yaaaa zaman çabuk geçiyorr vallaa anlamıyoruz

NURum canım kocişin gelcekmiş görmeye kavuşcaksınız az kaldı özlenmezmi ben bi gün ayrı kalamıyorum kocişten valla Allahda ayırmasın
şimdi tam misafir dönemi sizin ziyaretler bitmez minik prenses,mizinde gaz sorunu gecicekişallah

kızlaarrrr hepicğinizi öpüyorum unuttum varsa affetsin beni lütfen :kedi:

canlarım günaydın boş pc bulmuşken size ilk günaydını ben diyeyeim dedim opuyorumnanaktan
hepinize güzel bir gün olsun inşallahh
çayınız, poça böreklerinizi hazırladım masanın üstünde afiyetle yiyin şekerparelerim

canlarım günaydın boş pc bulmuşken size ilk günaydını ben diyeyeim dedim opuyorumnanaktan
çayınız, poça böreklerinizi hazırladım masanın üstünde afiyetle yiyin şekerparelerim

günaydın şekerim seninde günün güzel olsun öptüm tatlım.zemuszemus

bende memnun oldum canımzemuszemus neler konuşuluyor bakim söyle bana söz aramızdaakaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 canımm burcu benim 10 yıllık arkadaşım beni topiğe bi soktu sokuş o sokuş herkesi tanıtıp anlatırken bide irem var keşke onuda tanısan demiştiiiii :kedi:

günaydin bulcuuukkkk ayran içtik ayrı düştük anladın sen onuuuuu opuyorumnanaktan yeni bişe değil öle deyimmm :eek:

Selammmmmmm güzel anneler, anne adayları ve anne olma yolundaki herkesssszemuszemusopuyorumnanaktan
Ben bugün itibariyle evdeyimmmzemuszemuszemuszemus kafamı dinleyeceğim ohhhhhhhhhhhhhhzemuszemus bitti kurtuldum çok şükür darısı burcumaaamafoldumben o benim kaderdaşımm aynı dertten muzdariptik ben kurtuldum darısı başınaaazemuszemus
Gülçincim çok geçmiş olsun canım şimdi nasıl eşin iyi mi?:teselli: üzme kendini sakın çok ciddi bir ameliyat değil o gerçi ameliyatın ciddisi falan olmaz ama sende çiçeği burnunda bir annesin allah korusun sütün azalmasın üzüntüden:eek:lmaz:
Filiz ablammmmmmmmm naberrrr rüzgarımız nasıll?
Kumsalcımm oohh yapmışsın tatilleri ne güzel ben daha ayağımı bile suya sokamadımmafoldumben:umursamaz: kısmetse 7 sinde gideceğizopuyorumnanaktan

Beyaz zeynepimiz nasıl? Nurcumm ilaydacığımız çok tatlı Allah nazardan saklasın:nazar:
İerorde anneler kervanına katılmışş Tebriklerrrrrrrrr darısı tüm anne olmak isteyenlereyerimseniben
kimleri görüyorum nasılsın iremcim çok özledik seni işten kurtulmuşsun senin adına sevindim yaptık valla güzelim güzel bir tatil olsu şükür hadi bakalım inşalalh sende güzel bir tatil geçirirsin bol bol dinlen canım çok öpüyorum arada uğra tamammıopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
canlarım size yazmak nasıl istiyorum aklım burda kalıyo valla :KK43:
artık akşam tüm geçmişi okucam
önümüzdeki hafta patronun karısı tatile çıkıcak yine öğleden sonralrı onun pcden açabilcem zemuszemus
süper bir haber bu çok sevindimmmhihoyyythihoyyythihoyyyt
aynıyım bukadar saat uyudum tık geçmedi agrım kasıklarım şiş taş gibi oldu karnımın alt rahim tarafım cnm
canım allah şifa versin en kısa zaman daağrıların diner inşallah bilirim böbrek ağrısını
bi doktoruna arasan belki bi öneride bulunuropuyorumnanaktan
MERHABA KIZLAR BENDE 7 HAFTALIK HAMİLEYİM AMA DAHA BEBİŞİM ULTRASONDA GÖZÜKMÜYOR NEDENNİ NE OLABİLİR SİZCE BOŞ GEBELİK YOKTUR İNŞALLAH CEVAP YAZIN LÜTFENNN :nazar:fisfisfis
hoşgeldin canım inşallah boş gebelik değildir canım allah gönlüne göre versin:Saruboceq:
saol cnm benim sanada geçmiş oılsuncnm gi,t tabi ihmale gelmiyo bu haftalarda cnm bazıları amma sorunlu geçiyo hamileligin diyo napalım kim ister hasta olmak acı çekmek ya kendime kızıyom sürekli soru n çıkıyomafoldumben
canım böyle yapma senmi istedin bu şekilde olmasını kısmet allah beterinden korurusun
üzülme sen elalem konuşmaya yer arıyor torba değilki büzesin işte siz iyi olun :teselli:
kumsalıımmmmmmm naberrrrrrrrrrzemuszemus
allah şükür iyiyim canım sağol sen nasılsın neler yaptın bakalım

kızlar merhaba nasılsınız bakalım geçmişi hiç okuyamadım ama sanırım gülçincim eşin ameliyat olmuş çok çok geçmiş olsun Allah bir an önce şifasını versin inşallah
bana gelince gelen giden bir sürü kalabalık sürekli her kafadan bir ses herkes iyi niyetli ama ben yinede delirmek üzereyim gibi oğlumla birbirimize alışmaya çalışıyoruz memelerle savaşıyoruz sürekli bir göğsüme alışamadı hep diğerini istiyor oda yara oldu sürekli aynısını emdiği için canım feci yanıyor doğum beklediğimden erken olunca bir takım şeyler unutulmuş gögüs ucu için krem mesela :))) nerdeyse emzirirken ağlayacam acıdan ama herşeye uykusuzluğa yorgunluğa rağmen tabiki dünyanın en güzel duygusu işin tuhafı gün geçtikçe dahada güzelleşiyor rabbim kimseyi aratmasın nerde bekleyen isteyen varsa hepsine tez zamanda nasip etsin inşallah
bu arada doğumdan sonra ilk kontrolümüze gittik 5.gün biraz sarılık vardı üç gün sonra yine gittik biraz azalmış yarın yine gidecez sarılığa bakmak için topuktan kan alıyolar yavrum öle ağlıyorki annem duruyor yanında ben duramıyorum o ağlıyor ben ağlıyorum bu aralar evin kalabalığından giremiyorum cumartesi mevlüt yapacaz hem bebek için hem rahmetli kayınpederimim ölüm günü mevlütten sonra sanırım sakinleşir biraz bende sizlerle buluşabilirim
kendinize ii bakın
hepinizi çok seviyorum
canım hoşgeldin nasılsın tekrar tebrik ederim
entelliyecim oğluşun tek göğsünü emiyormuş benim arkadaşımında bebiş tek memeyi alıyormuş bir gün bakmış emmdeiği göğsündeki süt aşırı tuzluymuş sende bi dene istersen canım ondan almıyor olabilir.oy kıyamam çok geçmiş olsun cnaım inşallah sarılığı tamamen geçmiştir miniğimizin mevlüt okutacakmışsınız allah kabul etsin canım
bizde seni çok seviyoruz canım kendine dikkat etopuyorumnanaktan
Entelliye canim hayirli olsun, tebrik ederim tekrardan. Allah yavrunuzla beraber guzel, hayirli bir omur nasip etsin sana ve esine...

O topuktan kan alma olayini hic sorma bizdende kac defa elindi ve ben her defasinda yavrum aglarken olup dirildim. Neyseki sariligimiz geriledi cok sukur.

menzilgülü hoşgeldin canım nasılsın maşallah tahamız ne kadar büyümüş:nazar::nazar:

günaydın kızlar nasılsınız hepinize güzel bir diliyorum
burcum çok sağol canım teşekkür ederiim inşallah dediğin gibi
seneye bi bıcırığımız olur :Saruboceq::Saruboceq:

günaydın bitanem nasılsın ellerine sağlık canım hepsi çok güzel olmuş canımm arkadaşım
günaydin canlarııım hepinize huzurlu bir gün diliorummm opuyorumnanaktan

günaydınn canımmm benimm nasılsın opuyorumnanaktan

Herkeseeee günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Hımm demek öyle yengecçimzemuszemus ben ağustosun 7 sine kadar evdeyim o zamana kada daha sık gelmeye çalışacağım görüşürüz bol bol:kedi:

Kumsallll tatil nasıldı?nerdeydiniz tatilde:eek:

Herkeseeee günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Hımm demek öyle yengecçimzemuszemus ben ağustosun 7 sine kadar evdeyim o zamana kada daha sık gelmeye çalışacağım görüşürüz bol bol:kedi:

Kumsallll tatil nasıldı?nerdeydiniz tatilde:eek:

günaydın canım nasılsın
süpeeerrrrrrrrrrr diyebilirim çok güzel geçti canım izmir eski foçaya gittik harika bir yerdi çok beyendik albümde birkaç resim var bak istersen sen nereye gidiceksin canım

günaydın canım nasılsın
süpeeerrrrrrrrrrr diyebilirim çok güzel geçti canım izmir eski foçaya gittik harika bir yerdi çok beyendik albümde birkaç resim var bak istersen sen nereye gidiceksin canım

bomba gibiyim canım kuş gibi özgür hissediyorum kendimiopuyorumnanaktan

biz bodruma gideceğiz canım 7 sinden 16 sına kadar opuyorumnanaktan

bomba gibiyim canım kuş gibi özgür hissediyorum kendimiopuyorumnanaktan

biz bodruma gideceğiz canım 7 sinden 16 sına kadar opuyorumnanaktan

iyi olmana sevindim canım
çok güzel demek bodruma gidicen tadını çıkar hayatım
hiç bişi düşünme sakın inşallah çok güzel bir tatil geçirirsinopuyorumnanaktan

günaydın canım iyiyiz sen nasılsın ağrın falan yoktur inşallah

h.b cnm benim biliyonu benim geçme kbilmeyen diş agrım var bütün gece niye gezdim evin içinde hala agrıyo karanfil yagı sürdüm biraz geçti ama internetten baktım kasılmaları başlatırmış bebegim bi huzursuz oldu geceden sabaha kadar tekme attı bende korkudan uyauyamadım bidaha kullanmıcam cnm korku bana yetti:çok üzgünüm:bu arada gece bide böbregim tutu yine şu 32.haftam glesede kontrole gitsem yaaa

h.b cnm benim biliyonu benim geçme kbilmeyen diş agrım var bütün gece niye gezdim evin içinde hala agrıyo karanfil yagı sürdüm biraz geçti ama internetten baktım kasılmaları başlatırmış bebegim bi huzursuz oldu geceden sabaha kadar tekme attı bende korkudan uyauyamadım bidaha kullanmıcam cnm korku bana yetti:çok üzgünüm:bu arada gece bide böbregim tutu yine şu 32.haftam glesede kontrole gitsem yaaa

çok geçmiş olsun canım aman dikkatli ol araştırmadan kullanma o tarz yağları allah korusun böbreğinde ne rahatsızlığın var canım senin

X