Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

o işiyle evli olanlardan dedin ya canım

hımm yok cicim efli diil ama eflilik yolunda tecrübe kazanıyo o şuaralar opuyorumnanaktan

canımmm ay benm kızkardesımde senden annem onu da vermıyo benı uzaga verdıya kuzum onu kımseye vermicekkkkaydirigubbakcemile

sende iç güveysi getr cicimmm anneınde gönlü olur hemmm:teytey:

puzzle yaptı hayatı 1 ayımda basladım 5 ayımda bıttı eşimle beraber yaptık 5000 salona astık ondan sıkıldım...el işi yapmayı hiiiiçççç sevmem ....benım yaslı teyze elınde olsa bızde yatacakkaydirigubbakcemile3bebgıme güncem yazıyorum cok komık oluyor emınım aglusum hep okudukca gulerkaydirigubbakcemile3habıre kanal degıstıryorum number 1 ızlıyorum bıraz oynuyorum ama yıne aynı ben bı dusa gıreyım yaaa ıyı olu herhalde halecımmm

Selammmmmmm güzel anneler, anne adayları ve anne olma yolundaki herkesssszemuszemusopuyorumnanaktan
Ben bugün itibariyle evdeyimmmzemuszemuszemuszemus kafamı dinleyeceğim ohhhhhhhhhhhhhhzemuszemus bitti kurtuldum çok şükür darısı burcumaaamafoldumben o benim kaderdaşımm aynı dertten muzdariptik ben kurtuldum darısı başınaaazemuszemus

Gülçincim çok geçmiş olsun canım şimdi nasıl eşin iyi mi?:teselli: üzme kendini sakın çok ciddi bir ameliyat değil o gerçi ameliyatın ciddisi falan olmaz ama sende çiçeği burnunda bir annesin allah korusun sütün azalmasın üzüntüdenlmaz:
Filiz ablammmmmmmmm naberrrr rüzgarımız nasıll?
Kumsalcımm oohh yapmışsın tatilleri ne güzel ben daha ayağımı bile suya sokamadımmafoldumben:umursamaz: kısmetse 7 sinde gideceğizopuyorumnanaktan

Beyaz zeynepimiz nasıl? Nurcumm ilaydacığımız çok tatlı Allah nazardan saklasın
İerorde anneler kervanına katılmışş Tebriklerrrrrrrrr darısı tüm anne olmak isteyenlereyerimseniben

olsun ks teyze yardım ederd sana cocuk buyuturkende tecrube cicimmkaydirigubbakcemile3 ayhh bende gunluk tutuyorum cücüğüme büyüyünce oda okuyup okuyup güler opuyorumnanaktan hadi sen git aklan paklan süslenn birassskaydirigubbakcemile5

evt canım bu gidişle öle olcak heralde kaydirigubbakcemile3 yaa ananem bi teyzemi avusturyaya bi teyzemi ankara gelin etmiş annem en küçük seni burdan davulcuda olsa zurnacıda olsa vercem demiş annem kapısı komşusu babamla sevmişler birbirlerini evlenmişler ama büyük konuşmamak lazım işte hayatta 20 senedir bursadayız annem ananem annemi dibinede verse kaderde gurbete çıkmak varmış bende 1 tek kızım onun için ben artık anneme bıraktım gibi bişey yani napayım..

merhaba canım hoşgeldin ben seni burcudan duymuştum tanıştığıma memnun oldum zemuszemus

öyle canm ya herseyn hayırlısı :kedi: napıcaksn kaderde varsa gurbet gıdıyo ınsan ha kmse ıstemez aslında aılesnden uzaga ama işte hc bısey bellkiolmuyo :1no2:
hayrlısı nerdeyse nezamansa ozaman versın Allahım :Saruboceq:

yaptım nen tehdit ettin ya bi daha anlatmam diye ben de korkudan yaptımdelikafadulden

amin bitanemm tabikii canım ben herşeyin bilincindeyim ve gerçekten inanıyorum ki kaderde ne varsa o onun için hayırlısı herşeyin opuyorumnanaktan

saol cnm benim nasıl geçti doktor kontrolün keseyi kalp atışınıgördünmü cnmopuyorumnanaktan

he valla bak aklıma geldi yine,saf kadın hiçbişi göstermedi:'evett burda şüpheli bişi var dedi,ondan sonra şunu ye bunu yeme,ağır kaldırma yat otur kalk marş dedidelikafadulden
ben de ben şimdi neyim gebe miyim değil miyim dedim ölesin dedi ben de içimden hadi nen:dance: dedim,yarın kendi druma koşup sarılcam senden vazgeçemem diye,koşa koşa hem de:dance:

vereliniortak:içelim: aferimm cicimmm

neysem ben bi pilav yapim geliom
hade git koş yap pilavını bak ben gitcem birasdan :gitme:

:roflol::roflol: hatırlatmayın diorum şunaaaa hatırlatmayın getirmeyin aklına kızaa mukayyet olamıyoruz soraa yaaa kaydirigubbakcemile3

hade git koş yap pilavını bak ben gitcem birasdan :gitme:

:roflol::roflol: hatırlatmayın diorum şunaaaa hatırlatmayın getirmeyin aklına kızaa mukayyet olamıyoruz soraa yaaa kaydirigubbakcemile3

yengeç sen bence var ya bu sene sonunda başını bağlarsın gibi geliyo bana,söz,nişan sonra hoooooopppp balayı,sonradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:CüvCüv: bu şekilde buraya transfer olursundelikafadulden

yengeç sen bence var ya bu sene sonunda başını bağlarsın gibi geliyo bana,söz,nişan sonra hoooooopppp balayı,sonradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:CüvCüv: bu şekilde buraya transfer olursundelikafadulden
kızzz parti yaparız burdaa :sm_cool::sm_cool: kına gecesi kızlar gecesiii kaydirigubbakcemile3 yaşasın topik kardeşliğiiii :içelim::içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…