Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

:1shok: cicim senin yasda küçükmüşşş az sık dişini bi kaç sene sositososito

nası yawwwww:1shok: gercı ben ozaman kullandım bı daha kullanmadım ama iyide canım düşük bu aylarda olmaskii olsa olsa erken dogum olur:uhm:

cnm internetten yaz bak hamilelikte alınmaması gereke n bitkiler evet erken dogum tetikçisi karanfil neyse ben uzanıyım düştüm düşecem çok halsizim iiyileşiyim biraz gelirimmm

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

amanııııınn pek küçükmüşün kuzummm hem evlilikte erken davranmışın hemde bebek için çok erken düşünceye girmişin ascık kocanla sefaa sürseydin:teselli:

öylede napıyım canım istiyoo insan işte sevince evleniyoo ve eşinden bi parçasının olmasını istiyoo bakem hayırlısıysa olsun kader kısmet

cnm internetten yaz bak hamilelikte alınmaması gereke n bitkiler evet erken dogum tetikçisi karanfil neyse ben uzanıyım düştüm düşecem çok halsizim iiyileşiyim biraz gelirimmm

tmm cnm git dinlen sen :nazar: bende bakmstm yenıcek ve yenmcek yceklerden tut bıtklere flanda ama karanfıle hc dıkkat etmemsım demekki şakkıdı

:1shok: cicim senin yasda küçükmüşşş az sık dişini bi kaç sene sositososito

nası yawwwww:1shok: gercı ben ozaman kullandım bı daha kullanmadım ama iyide canım düşük bu aylarda olmaskii olsa olsa erken dogum olur:uhm:

bakalım canım zaman ne gösterecek istiyoz ama olmuyoo bakalım ne kadar sürecek o zamana kadar evliliğin tadını çıkarmış oluruz herhalde

öylede napıyım canım istiyoo insan işte sevince evleniyoo ve eşinden bi parçasının olmasını istiyoo bakem hayırlısıysa olsun kader kısmet

kss sennkı canda bzımkı patlıcanmı :dilcikar: bende erken evlendim 22 yasında evlendim ama erken oldugu ıcın cocuk bari gec olsun dedım 4 sene gecti sımdı bile erken oldugunu dusunuyodumda bakma olmayınca tırstım :CüvCüv:
bisde istiyos kocişimizden bi parça ama once kocişinin tadnı cıkart :roflol::roflol:

kızlaaaarrrr yine bennnn eşim makarna ve kızartma istedi onları yapıyorummmmm sızler ne yapıyosunuz bakımmm ya valla bı iş yapıyorum hemen oturuyorum elımde suyla dolasıyorum hemen yoruluyorum cok halsızım karsımda yaslı bır teyze oturuyor o geldı az lafladık bızım zamanımızda yorulmak neyde bılmezdık dedı durdu ....offf kızlarrrr ayyyy ben cok sıkılıyorummm offf daraldım ayollll.....benım bıseyler yapamam lazım az süsleneyım barı belkı ıyı gelır ılık dusamı gırsem ayyyy bılmıyorum....kafamçokkarıştı

kss sennkı canda bzımkı patlıcanmı :dilcikar: bende erken evlendim 22 yasında evlendim ama erken oldugu ıcın cocuk bari gec olsun dedım 4 sene gecti sımdı bile erken oldugunu dusunuyodumda bakma olmayınca tırstım :CüvCüv:
bisde istiyos kocişimizden bi parça ama once kocişinin tadnı cıkart :roflol::roflol:

ay canım ben sana bişi demedim ki kız bu benim düşüncem zaten bebiş istiyosan kocandan biparça da istiyon demektir güzelim

kızlaaaarrrr yine bennnn eşim makarna ve kızartma istedi onları yapıyorummmmm sızler ne yapıyosunuz bakımmm ya valla bı iş yapıyorum hemen oturuyorum elımde suyla dolasıyorum hemen yoruluyorum cok halsızım karsımda yaslı bır teyze oturuyor o geldı az lafladık bızım zamanımızda yorulmak neyde bılmezdık dedı durdu ....offf kızlarrrr ayyyy ben cok sıkılıyorummm offf daraldım ayollll.....benım bıseyler yapamam lazım az süsleneyım barı belkı ıyı gelır ılık dusamı gırsem ayyyy bılmıyorum....kafamçokkarıştı

hahahahahaha yaslı teyze bendede var kssne cok bensıyosskafamçokkarıştı ama benımkı gelmyo en son 4 aylıkken geldı hıc gostermyon ded dedı gıttıızemuszemuskıs bak canın sıklmasın bslerle ugras valla benıım elımın altında neler var sayimm...
1 adet kızımın battanıyesıı cok guzel bı model stersen verırım b adet pul işi ödemiş ipeğine boncuk işliyorum 1 adet kitap baba ve piç elif safak kı uykum kacarsa aksamları daha cok okuyorum kzmn oda susunude yenı btırdm bde ben normalde 2000-3000 lik puzzle yapan manyaklardanım su aralar kzım ıcın 250 lık fılan yaptm malum göbişten eglemıyom ugras bul cicim yoksa sıyırırıs yannz evdeeelaelaelaelaelae

aşk evliliği canım sen
ben taa evli değilim bi tanemmm kaydirigubbakcemile3

kolay gelsin cancanımmm bugun bi haller oldu sana hade bakem yıkan şöle kızartma yaptın sinmiştir :1rolleyes: sonra giyin süslen püslen kocanı bekle:jeyyar:

oonunkı hayatla evlilik cicim işiyle evli olanlardan o :roflol::roflol:
heee aynen gülümmm işten güçten korkudan fırsat yok kaydirigubbakcemile3

ben taa evli değilim bi tanemmm kaydirigubbakcemile3

kolay gelsin cancanımmm bugun bi haller oldu sana hade bakem yıkan şöle kızartma yaptın sinmiştir :1rolleyes: sonra giyin süslen püslen kocanı bekle:jeyyar:

heee aynen gülümmm işten güçten korkudan fırsat yok kaydirigubbakcemile3

pardon canım pot kırdım ben

neyi değiştireyim cicim annamadım ben yaaa-tatlicadiarzu-
:roflol::roflol:

kuşum ben sana bulimmiiii :kahve:
kızzz anam beni dizi dibinden ayırmıyo ki artık şey diom allahım annemin gönlüne göre ver :Saruboceq: biz bursanın ilçesinde oturuoruz bursa yarım saat mesela ordan bi kısmet çıkıo annem benneyaptımki:çok üzgünüm: böleee bende kıyamıom kendimi feda ediorum hayırlısı artık ne diyim fisfisfis

X