Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hmss ben pek lara taraflarını blmyorum gerci b cok yern blmyorum ben meltemde oturuyorum canım bende antalyaya alsamadm halaa sefemedm bi türlüümafoldumben

hoşbulduk canım iyiyim sen nasılsın

iidir canm nasl olsun ölee bebişler bis yuvarlanp gdyoruz sen neler yapyosun hamişmisin kaydirigubbakcemile5

yok canım hamile değilim nerdeeee keşke olsam

siz bu gidişle beni eklemezsiniz zaten ben biliyorum sizler istemiyosunuz benisenağlama

kaçıp gidicemi haberdar etmicemi sanıyosunuz sositososito

ama kovsanızda ben gitmem bu topictenşakkıdı

burası ilaç gibi geldi banahihoyyyt

ikinci olarakta ben deizmire hiç gitmedim ama hep bi sempatim var nedense izmire karşı,eğer imkan olsa gider yaşarım valla orda,antalya izmir,güzel yerler ama ben en çok denize kıyısı olan küçücük bi kasabada yaşamak istemişimdir hep

yok canım hamile değilim nerdeeee keşke olsam

inşallah cnaımmm aminnn biran once Allah sanada ve steyen ehrkese nasip eder inşallahhhha.s.

psikolojisi simdiden bozuk nilsucumkaydirigubbakcemile3 cicim ben ekledmseni işte kabul etki profllermz goresın sende stedgn herkes ekleyeblırsn kafamçokkarıştı

aynen bende hep kucuk bı denız kasabasnda yasamak istemsımdıır urlayı focayı cesme çiftlikköyü filan bilsen işte öyle yerlerde yaşamakkk ahhhhhh ahhhhhsenağlama

piki şekerim döfme dersen döfmem of yaa sıkıldım yaa patlycam vallaaa
bende çok sıkıldım ve eve gitmek istiorum artık mafoldumben

mrb canım hoşgeldin

sen istanbulun neresindensin nilsu şarkı sözü gibi oldu nen buuu zemuszemus kız sen istanbulun neresindensin kaydirigubbakcemile3

inşallah canım hepimize aminnnnnnnn

pendik cnm aydos tepedeyim kuşbakışı bakıyom istanbula zemuszemus

benım topiş kzım bugun ılk oyuncagı olan mesanemle oynuyomus ayaklarıyla ezmeye calısyo anlasıldı opuyorumnanaktan kafamız yukarda ayaklarımz asagıda oldugundan herhalde fazla tepiklemiyomusuz dönüyoz bakalm yavastan opuyorumnanaktan

:teytey:nasıl eklicem ki ben seni bilmiyomki nen,bu arada ben cuma döndüm antalyadan ordaydım iki hafta:smiley-cool:

pendik cnm aydos tepedeyim kuşbakışı bakıyom istanbula zemuszemus
istanbulu bilmem ki benneyaptımki genel olarak ancak

delüüü yaaaaa kaydirigubbakcemile3 tepin kızımmm tepin sen annenin mesanesini ez işesin altına hade bebeğimmm yerimseniben

istanbulu bilmem ki benneyaptımki genel olarak ancak

delüüü yaaaaa kaydirigubbakcemile3 tepin kızımmm tepin sen annenin mesanesini ez işesin altına hade bebeğimmm yerimseniben

anadolu yakasındayız,kartal pendik tuzla gebze vs vs vs bu tarafta kadıköy tarafında yanilaelaelaelaelae

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…