Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hayatım ya klımada fayda etmıyordur allah kolaylık versin yerimseniben

etmiyo canımm benm ya kaynvaldeler burdak bi cok yerli antalyalı gb yaylaya ckyolar korkutelınde evlerı yaz tum yaz ordalar ohh diyorum oraya gdnce ne guzel b serinliktir orasıııgamyoncuiremsu

antalyanın her yerı aynıdır hayatım kayınvalıdenler denıze gırmeden serınleyemezler:roflol:

sekerler ben cıkıyorum camasırları asacagım yemek yapacagım yıne gelırım cooookkk opuyorum sızlerı guzel annecıkler ve adaylarıopuyorumnanaktan

benimde bi belalım var egeli bir sen bir ben birde ege deyip duruyo bana :uhm: :kedi::kedi: ama o kız olarak düşünmüyo erkek olarak düşünüyo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar ben biraz uzanıyorum, yemekten sonra rehavet çöktü, sonra görüşürüz :)
görüşürüz ablacımmm iyi uykular sana opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
antalyanın her yerı aynıdır hayatım kayınvalıdenler denıze gırmeden serınleyemezler:roflol:

yok cicim kaynvaldem girmez denize aman orda olsunlarda bana yeterr:içelim:
sekerler ben cıkıyorum camasırları asacagım yemek yapacagım yıne gelırım cooookkk opuyorum sızlerı guzel annecıkler ve adaylarıopuyorumnanaktan

tamamdr cicim sen bak işine bende yemek yapyorum bi yandan zatii cokacimcoook

benimde bi belalım var egeli bir sen bir bende birde ege deyip duruyo bana :uhm: :kedi::kedi: ama o kız olarak düşünmüyo erkek olarak düşünüyo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:tamm kuşum ege demem bundan sonra ege ege ege ege ege ege ege -tatlicadiarzu-

klava:döfim ben egeyiiikötükedihüso

kaydirigubbakcemile2yok kıs valla artık olmaz güselima am emin ol sonra ben yine kendime dert etcek bişiler bulurum,cnm ben de Allahın izniyle kalp atışlarını biduyim yavrumun ondan sonra açıklim diyorum,übinevi de artık açıklamak zorundayım en kısa zamanda yoksa pöfür pöfür sigara içicekler yanımda ve de koştur dur,aman yavaş diyemezsinki açıklamadan:enbuyukkk:

hadi bakalm kalp atslarınıda duyda inşallahh stres yapmazsn bundan sonra herayn kendnce stresı oluyo canım benım lkbasta dusukten korkuyosun sonrada erken dogumdan agrların sıkntlarn oldugundada normal karsla hersyı hamlelık bu vucud zor kabul edyo cunku:ecrin_bebek: sen stres yaparsan bebegide etkılersn dedm ya tadın ckartmaya bakk kaydirigubbakcemile5

sağol şekerim valla sizleri görmedim ama dünyama girmeye başladınız valla,insanın bişileri paylaşarak an be an yaşaması gerçekten güzelmiş janlarım öptüm hepinizi tek tek yanaktan,ama önce bebişleri:1hug:

bz merkezdeyız cicimde sevtap antalyalı ama tokata gelin gitmiş o neresnden blmyom opuyorumnanaktan

o garibimide tokata götürmüşler ha beni de kocişim hiç sevmediğim şehir istanbula geitrid,ama Allah iin verirse ilerleyen zamanlarda tekrar antalyada yaşamayı istiyorum,bu arada biz de muratpaşa belediyesi lara-güzeloba

selam hosgeldim bahcemmmhihoyyyt naslsn

olsun sekerim du arkadaslk lstesıne eklersek senı ozaman bzlerıde gormus olursun albümlerimizden şakkıdı demek sende antalyadan gelin gittin bende buraya gelin geldim İzmirden off İzmir didim yine senağlamasenağlama

hoşbulduk canım iyiyim sen nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…