Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

tedavı görüyomusun bahcemcimyerimseniben

a.s kısss burcuuu nerdesin kısım sennn naniknanik yogun işkadnları siziiiisüprizzzzz

yok canımtedavi görmüyorum çünkü ben daha 4 aylık evliyim 3 aydır istiyoz bebiş şuan doktara gitsek 6 ay sonra gel diyecek o yüzden gitmiyoruz canım

kızlar 1 saat önce yedim üstüne bir de meyve ama şimdi hiçbişi yememiş gibiyim gidim de yine yiyim nolcak benim sonum,şu an boyum 1111111111.66-67 kg 52 sizce nolurum ben,neyse acıktım ben dönerim yine kuzular

selam kızlar biraz agrımız var ondan geç girdik siteyee nasılsınız bakalım sizlerrr

geçmiş olsun canım hayrdır iimisin şimdiiopuyorumnanaktan

:teytey:nasıl eklicem ki ben seni bilmiyomki nen,bu arada ben cuma döndüm antalyadan ordaydım iki hafta:smiley-cool:

ayhhh nilsuuu bak simdi dikkatlice dinle bi daha anlatmam ona göre :mymeka:

isimlerimizin uzerne basp proflillerini görüntüle ordan ortalarda arkadaslk diye menü var hakkmda filanda yazıyo böle ordan bas arkadaslıga sonrada solda hemen arkadaslk teklif et var okişşşşş kaydirigubbakcemile

selam kızlar biraz agrımız var ondan geç girdik siteyee nasılsınız bakalım sizlerrr
Geçmiş olsun canım hoşgeldinnn ağır geçio senin gebelik allah yardımcın olsun :teselli:

bende iyiyim canım hayat nasıl gidiyooo
çalışmaca koşturmaca kaydirigubbakcemile en güzeliii burasııı amaaa kaydirigubbakcemile3

anadolu yakasındayız,kartal pendik tuzla gebze vs vs vs bu tarafta kadıköy tarafında yanilaelaelaelaelae
kız o kadar biliom heraldeeee tepeyi bilmiorum kaydirigubbakcemile3

geçmiş olsun canım hayrdır iimisin şimdiiopuyorumnanaktan

saolcnm benimmmm yokya halsizim uykum çok var sürekli yatmak istiyom başım agrıyo dişim geceden beri durmuyo acaibim:bbo:

ayhhh nilsuuu bak simdi dikkatlice dinle bi daha anlatmam ona göre :mymeka:

isimlerimizin uzerne basp proflillerini görüntüle ordan ortalarda arkadaslk diye menü var hakkmda filanda yazıyo böle ordan bas arkadaslıga sonrada solda hemen arkadaslk teklif et var okişşşşş kaydirigubbakcemile

nasılsın güzelim

vallahi cnm halsizim ikigündür full hemde başıma agrı girdi dişim geceden beri durmadı zaten hiç ilaçta minosette kesmiyo artık şişmiş kasıklarım agrıyo bide grip olcam sanki yaaa:uhm:

Geçmiş olsun canım hoşgeldinnn ağır geçio senin gebelik allah yardımcın olsun :teselli:

çalışmaca koşturmaca kaydirigubbakcemile en güzeliii burasııı amaaa kaydirigubbakcemile3

evet cnm sonlara dogru yaklaştıkça agırlaşıyom nedense şu diş dursa hepsi kesilcekte diş agrısı sinirlerimi bozuyo çok 6aydır full agrıyo

evet canı yaaa

yok canımtedavi görmüyorum çünkü ben daha 4 aylık evliyim 3 aydır istiyoz bebiş şuan doktara gitsek 6 ay sonra gel diyecek o yüzden gitmiyoruz canım

hımmm daha cok yeniymişssiniz olsun canım cocuk ıcınde erken zaten gıtme doktroa bıraz bekle doktorda bekletıcek naslsa ama takmamaya calıskı cabuk olsunopuyorumnanaktan

delüüü yaaaaa kaydirigubbakcemile3 tepin kızımmm tepin sen annenin mesanesini ez işesin altına hade bebeğimmm yerimseniben

heee cücüğüme öğrettiği şeye bakkk:eek:klava: her dakka wcye gdyom zatennn ahh ahhh ben sana sorarımm ösgee bi hamile kaldaaa o wc ile olan munasbetınn öneminiii-tatlicadiarzu-

saol cnm benim nasıl geçti doktor kontrolün keseyi kalp atışınıgördünmü cnmopuyorumnanaktan
kız musyas nilsuyu ancak yatıştırdık bak hatırlattın gene heycan yapcak kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım çok erken senin taaa taze evlisin yaş kaç

hımmm daha cok yeniymişssiniz olsun canım cocuk ıcınde erken zaten gıtme doktroa bıraz bekle doktorda bekletıcek naslsa ama takmamaya calıskı cabuk olsunopuyorumnanaktan

heee cücüğüme öğrettiği şeye bakkk:eek:klava: her dakka wcye gdyom zatennn ahh ahhh ben sana sorarımm ösgee bi hamile kaldaaa o wc ile olan munasbetınn öneminiii-tatlicadiarzu-

ben de şuan öyle yapıyom zatende ama çok istiyom canım yaaa

vallahi cnm halsizim ikigündür full hemde başıma agrı girdi dişim geceden beri durmadı zaten hiç ilaçta minosette kesmiyo artık şişmiş kasıklarım agrıyo bide grip olcam sanki yaaa:uhm:

ayh canım ya benmde gecen ay tuttu öle ama gect hemen sennk gb cok uzun surmedi aynen benımde laclar kesmed zati parol ve minosetten baska ne kullanablıyoruz neysem ben sey yaptım karanfil vardır evde yoksada al dene canım ben o agryan dişin ustune sureklı karanfıl koydum sonra 5-6 tane karanfılı b suda bekletıp onunla gargara yaptım b dene karanfılın avrsa belki gecr cicimgamyoncuiremsu

ayh canım ya benmde gecen ay tuttu öle ama gect hemen sennk gb cok uzun surmedi aynen benımde laclar kesmed zati parol ve minosetten baska ne kullanablıyoruz neysem ben sey yaptım karanfil vardır evde yoksada al dene canım ben o agryan dişin ustune sureklı karanfıl koydum sonra 5-6 tane karanfılı b suda bekletıp onunla gargara yaptım b dene karanfılın avrsa belki gecr cicimgamyoncuiremsu

cnm aldım ondan doktor kesinlikle hayır kullanma dedim düşük yapıyomuş hamilelerde intdende baktım hamişlerin kullanmaması gereken bitkilerden oooo

kız musyas nilsuyu ancak yatıştırdık bak hatırlattın gene heycan yapcak kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım çok erken senin taaa taze evlisin yaş kaç

vallahaa laf azımdan aldn heee ks musyas anca nilsuyu sakinleştirdik anacım -tatlicadiarzu-

ben de şuan öyle yapıyom zatende ama çok istiyom canım yaaa

haklısn canım ama evlılgn cn erken aslında tabkı herkesn kend kararı bizde 1,5 yıl ıstedık 6 ayında tedavı olduk ve anca oldu hanı emn ol tecrube derki cok istiyosan cıkart aklndan unuttt gercekten işe yarıyo yawwww:içelim:

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

yaş 19 canım ama napıyım çok istiyom
amanııııınn pek küçükmüşün kuzummm hem evlilikte erken davranmışın hemde bebek için çok erken düşünceye girmişin ascık kocanla sefaa sürseydin:teselli:

yaş 19 canım ama napıyım çok istiyom

:1shok: cicim senin yasda küçükmüşşş az sık dişini bi kaç sene sositososito

cnm aldım ondan doktor kesinlikle hayır kullanma dedim düşük yapıyomuş hamilelerde intdende baktım hamişlerin kullanmaması gereken bitkilerden oooo

nası yawwwww:1shok: gercı ben ozaman kullandım bı daha kullanmadım ama iyide canım düşük bu aylarda olmaskii olsa olsa erken dogum olur:uhm:

vallahaa laf azımdan aldn heee ks musyas anca nilsuyu sakinleştirdik anacım -tatlicadiarzu-

haklısn canım ama evlılgn cn erken aslında tabkı herkesn kend kararı bizde 1,5 yıl ıstedık 6 ayında tedavı olduk ve anca oldu hanı emn ol tecrube derki cok istiyosan cıkart aklndan unuttt gercekten işe yarıyo yawwww:içelim:

tabi canım öylede işte insan çıkartamıyoo aklından canım yaaa

X