Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

tattiğeee bak beeeehhhh süppeerr :lepi::lepi:
hehehe... biz kadınlar erkeklerden daha akıllıyız ama kafayı kullanmak gerekiyor işte... bunu pek bilmiyor erkekler, kendilerini daha akıllı zannediyorlar, ben de eşimin öyle olduğuna inanmasına sesimi çıkarmıyorum sadece kaydirigubbakcemile3 kadınlar cin gibidir cinnnnnnnn
bende geldim yupppi parti:lepi: bende yaprak sarma ile sigara böreği yaptım buyrun kızlar......hihoyyyt:teytey:
ohhhhhhhh süpersiniz yaaaa, ellerinize sağlık
rüzgar deniz
tatlım kopyalayıp mı tickerin üzerine yapıştırcam direkt olara
canım eski tickerin yerine yapıştır canım

ayh hiç sorma, hepiniz öyle güzel şeyler yapmışsınız ki, hepsinden tadayım derken çatladım

evet evet kızlara da ayıralım

vereliniortak

afoyet olsun aplam yarasın kaydirigubbakcemile2

bende geldim yupppi parti:lepi: bende yaprak sarma ile sigara böreği yaptım buyrun kızlar......hihoyyyt:teytey:

oy oyyyyyy sigara böreeeginede bayılırım eline saglık fatoscummşakkıdı

buyrun buda minik bebekli pastamız afiyet olsunnnnnnnopuyorumnanaktan

şekerim süperdiler falla zemuszemus

aynen katılıorum ablacım bi kere en başından erkekler kadınlara muhtaç muhtaç oynatcan bölee parmağında ohhhh yaptırcan her istediğinii demesi kolay tabiiii kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Evet ben size bir karpuz kessem yeter mi? Hamurişleri yasağım var da kilom aldı gidiyor, diiyetteyim de ondan:))

Hoşbulduk canım, nasıl gidiyor???

Ohooo gene kilo aldıracaksınız bana..
yeter gülüm yeter... sen yanımızda ol yeter birrtanem benim opuyorumnanaktan
bunlar SÜPEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRr
eee şimdi burda ingilizce ne yazıyoki
hemen çeviririm sana canım
ay tüh kaçırdım partiyi işler yoğunlaştı birden ablam
olsun sen yiyeceklere gömül hemen kaydirigubbakcemile3

iyidir canım yaaa çok şükür iyi diyelim iyi olsun sende ne var ne yok örnek buldunmuu ??

Örnek koymuş saoalsun Bulcukum da o benim arkadaş listemde olmadığı için göremiyorum albümü. Evde yarım bir yemeni kenarı buldum şimdi onu yapıyorum, cıvıl cıvıl bişi. Renkli ve küçük çiçekli. Tam benlik. Güzel örnekleriniz olursa bekliyorum, çok canım çekti. Az sonra ad açrşıya gidip yağlıboya malzemelerimi almaya çalışacağım, paramın yettiği kadar artık..

Filiz ablacım dün tüm gün midem berbattı hep kustum. Nane limondan başka bişi içemedim bile. Bu soğan suyu mideye dokunuyor olabilir mi? Bu sabah gene soğan suyumu içtim bakalım ne olacak?

zayıf noktalarını keşfettin mi bu iş tamamdır zemuszemus
ama amaaa yaaaa bilgisayarcı geldi mafoldumben her an gidebilirim senağlama
aaaaaaa :çok üzgünüm:
hay allah yaaaa... olabilir de... bakalım bugün de olacak mı aynı şey? belki de sadece üşüttün ya da başka bir şey dokundu :uhm:

Bilmiyorum Rüzgarım denizim. Bu mide bana ve streslerime iyi bile dayanıyor. Kızlar hepinizi çok öpüyorum...Az sonra çıkarım. Bebişlerinizi öpün benim için..Kumsalım biz de kendimizi öpelim:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…