Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

amin ablacım aminnn hep birlikte sağlıkla sıhhatle inşallah hihoyyythihoyyyt neşeeeee hoşgeldin gülümmmm

teyzesi yesin o minnoşu yerim ben onun taklasını dönüşünü

bu rada eşim panikledi aradı yaşasın kötülük hehe ilgi işte bunu istiyodum cnm bişi olursa ara merakta bırakma beni diyo opuyorumnanaktan

kıslar ben de kurabiye ve de mantı yapim ama kırpma mantı ha etli değil kayınvalidemlerin bi yöresel bişiyi işte yalancık bişi
ohhh süpersin valla :)
[
hmmmm bende kandil simidi ve yalancı su böreee yapabilirim kaydirigubbakcemile5 limonlu parfede yaparım bu yediklerimizin üstüne dondurma niyetine soğuk soğuk yerizzz hihoyyythihoyyyt
oh oh ne güzeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllll cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook
çok normal canım :) hepimiz aynı yollardan geçtik :)

bu rada eşim panikledi aradı yaşasın kötülük hehe ilgi işte bunu istiyodum cnm bişi olursa ara merakta bırakma beni diyo opuyorumnanaktan
hadeee gözün aydınn canımmm :teselli: demekki kendince bişeyi vardı neymiş üzülmicekmişin dimiiii :1hug:

offf tiamisuuu çok seferimmmopuyorumnanaktan

ben mercimekli köfteyle pasta yapabilirim

mercimekli köfteyede bayılırımmmopuyorumnanaktan

neden leynn ne gusel işteee 7 kocalı özge derisss sırnaşık şeysırnaşık şey begenmessen baskasına koca bulurum heeşakkıdı

kıslar ben de kurabiye ve de mantı yapim ama kırpma mantı ha etli değil kayınvalidemlerin bi yöresel bişiyi işte yalancık bişi

mantı yirim bakkşakkıdı

[
hmmmm bende kandil simidi ve yalancı su böreee yapabilirim kaydirigubbakcemile5 limonlu parfede yaparım bu yediklerimizin üstüne dondurma niyetine soğuk soğuk yerizzz hihoyyythihoyyyt

oooo yalancı su böreeee cokacimcoook anacım sen baya hamaratmssın bu kocalar bırakmas falla seni sırnaşık şeysırnaşık şey

Oh oh sonunda bir partiye yetişebildim oleeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

hosgeldın canımcım hihoyyyt

bende sıze sıcaklar ıcın mozik pasta ve fişneli parfe yapimmm barii bidemuska börek yapimmm

arada paniklettirecen anacım, bu adamlar böyle yola geliyor, ağrım da olmasa baktım ilgi kesiliyor, ağrım varmış gibi yapıyorum... çok kötüyüm çok kötükedihüso :sm_cool: ama bundan anlıyorlar ben napiim? :içelim:

cicim ye ye valla bende sneın gibiyim iştahsız bı ınsan olaraktan 7 ayda 7 kılo zor aldım ama yınede dıkkatlı ye nal hızla kılo aldıgını anlamıyosun ona goreşakkıdı

ha şöyle ya gül işte mutlu ol,hem unutma kadın olan biziz ben de eşimle tartışırım kavga ederim ama kendime döndürücek bi yol bulurum,endişelenmesini sağlarım,sevinmeme çok mutlu oldum tatlım

aynen ölee canımm herkes aynı şeyi söyler kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

wuhuuuu mozaik pastaya bayılırım cokacimcoookcokacimcoook

tattiğeee bak beeeehhhh süppeerr :lepi::lepi:

kızlar ellerinize sağlık ben çatladım lülülülülülü
ayyyy bende aynen öleee öğlen yemeye inmicemm ellerinize sağlık hihoyyythihoyyyt

neşeeeeeeeeeeeee geeeeeeeelllllllll tam zamanında gülüm

Evet ben size bir karpuz kessem yeter mi? Hamurişleri yasağım var da kilom aldı gidiyor, diiyetteyim de ondan:))

amin ablacım aminnn hep birlikte sağlıkla sıhhatle inşallah hihoyyythihoyyyt neşeeeee hoşgeldin gülümmmm

Hoşbulduk canım, nasıl gidiyor???

Ohooo gene kilo aldıracaksınız bana..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…