Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Bilmiyorum Rüzgarım denizim. Bu mide bana ve streslerime iyi bile dayanıyor. Kızlar hepinizi çok öpüyorum...Az sonra çıkarım. Bebişlerinizi öpün benim için..Kumsalım biz de kendimizi öpelim:))

kib cnm geçmiş olsun çokkkkkkkkkk bizde kıızımla seni öptük kojamannnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Örnek koymuş saoalsun Bulcukum da o benim arkadaş listemde olmadığı için göremiyorum albümü. Evde yarım bir yemeni kenarı buldum şimdi onu yapıyorum, cıvıl cıvıl bişi. Renkli ve küçük çiçekli. Tam benlik. Güzel örnekleriniz olursa bekliyorum, çok canım çekti. Az sonra ad açrşıya gidip yağlıboya malzemelerimi almaya çalışacağım, paramın yettiği kadar artık..

Filiz ablacım dün tüm gün midem berbattı hep kustum. Nane limondan başka bişi içemedim bile. Bu soğan suyu mideye dokunuyor olabilir mi? Bu sabah gene soğan suyumu içtim bakalım ne olacak?

ohhh süper walla benimde canım çok dantel örmek istio ama bi tanecik dersim var onu vermem lazım akşamları ders çalışıorum evde birşeylerle uğraşmak güzel yaaa zemuszemus
geçmiş olsun canımmm :teselli:

kötükedihüso bütün pasta börekleri bitirces sen gelene kadar kötükedihüsokötükedihüso
:çok üzgünüm::çok üzgünüm: yemeyinnnn bitmesin mafoldumben ikindiye acıkırız kız ayıralım biras gelenlere ikram ederükkk yerimseniben
zayıf noktalarını keşfettin mi bu iş tamamdır zemuszemus

aaaaaaa :çok üzgünüm:
hihoyyythihoyyyt şimdilik geçti karşıma oturdu çaktırmadan burdayım :lepi:

ohhh süper walla benimde canım çok dantel örmek istio ama bi tanecik dersim var onu vermem lazım akşamları ders çalışıorum evde birşeylerle uğraşmak güzel yaaa zemuszemus

:çok üzgünüm::çok üzgünüm: yemeyinnnn bitmesin mafoldumben ikindiye acıkırız kız ayıralım biras gelenlere ikram ederükkk yerimseniben

evet kızlara da kalsın :)

aman otursun o orada kaydirigubbakcemile3

Bilmiyorum Rüzgarım denizim. Bu mide bana ve streslerime iyi bile dayanıyor. Kızlar hepinizi çok öpüyorum...Az sonra çıkarım. Bebişlerinizi öpün benim için..Kumsalım biz de kendimizi öpelim:))

canım geçmiş olsun üşütmüş olabiilirmisin acaba kendine çok dikkat et nesecim
görüşemedik ama yine gel öpelim anacım Şeniz

biz de seni öpüyoruz tatlım... görüşürüz :)

a.s. Rüzgarım denizim hepinizi çok seviyorum..

Saoalsın canım. önce derslerini çalış. Ben de sınavımı geçmeden hiçbirşeye bakmadım. Sınavın geçince yaparsın..

canım sen test yapacaktın yaptın mı?zemuszemus

Sanırım karıştırdın canım, ben pazar günü adet oldum bile ve hiç bu ay test yapmayı düşünmedim bile..Yumurtlama zamanımda eşim memleketine gezmeye gitmişti çünkü.

canım geçmiş olsun üşütmüş olabiilirmisin acaba kendine çok dikkat et nesecim
görüşemedik ama yine gel öpelim anacım Şeniz

Bilmiyorum bakalım gene bugün de devam edecek mi? Sabah gene içtim soğan suyumu..

kib cnm geçmiş olsun çokkkkkkkkkk bizde kıızımla seni öptük kojamannnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bebişlerinize iyi bakın kızlar. Hepiniz öyle iyi ve sevecensiniz ki..Allah iki cihanda hep yüzünüzü güldürsün..

Yeni bir soygun sekli turemis :

Evinizin kapisina geliyorlar onemli deterjan firmalarindan birinin adini
verip yeni urunleri icin anket yapmaya, anketi kabul edersiniz da
hediyenizin 3 kg lik deterjan olacagini soyluyorlar.

Tuketici olarak size uzun sorulardan sonra yeni urunun iki ornegi oldugu
soyleniyor, Yeni urunun parfumunun iki degisik versiyonundan hangisini
begendiginizi soruyorlar, sizin de bu konuda fikriniz alinacak. Test
basliyor, Kutular aciliyor, sizde kokluyorsunuz ve tabii fenalasiyorsunuz
..
Onlarda evinizi soyuyorlar!!!
Lutfen ev halkini ve de yardimcinizi onemle uyarin. Siz de unutmayin. Bu
mesaji dostlariniza forwardlarsaniz belki bir kac kisi kurtulur.

selammmm kızlar oooo partide yapmıssınız:)))bızde yenı uyandık sayılır hava burda cok bozuk yaaa içim karardı sabah sabah :KK43:((

X