Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

gunaydınnn kuzucuklarrrrrrrrrr ben geldim yineeee opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn
kızlar acaip bi hareketlenme oldu içerde çok cnm yandı bianda içim dışıma çıktı organlarım sanki bebek döndü sanırım hareket ettide ilk defa böyle kötü oldum biraz önce acaba bebek dönmüş olabilirmi nefesim kesildi bianda korktum

sanırım dönmek için zamanıdır değil mi? doktorun söylemiş miydi?

wayyyyyyyyyyyyy 4000e 2sayfacık kalmışzemuszemus

evet... hadi bakalım kim pasta, kim poğaça, çörek yapacak karar verelim, birileri de içecekleri alsın, ben limonata içerim kızlar şimdeden belirteyim

eveeeet ben kısır, tiramisu yapacağım... siz neler yapacaksınız?

vallahi bi hoş oldum kıs gögsümün altında fırıldak gibi döndü bişi midemi agzıma getirdi oderece

Allah iyiliğini versin fırıldak gibi demişsin ya güldüm valla,hiçbişi yoktur korkma sen sadece hiçbi zaman işini şansa bırakma yeter devam ederse ve sen bu durumdan rahatzıs olursan drunla irtibata geç yeter ok tatlımopuyorumnanaktan

valla Özge'ciğim sen de benim kafadansın, ben çok dillendirdiğim için düşüncelerimi erkekler benden korktu ve 39'uma kadar evlenemedim... valla kocamı bulduğumda hiiiiiç bu düşüncelerimi çaktırmadım, şimdi kafasını duvarlara vuruyor kociş ama geçmiş ola kaydirigubbakcemile3
ablacımmm zaten bu kafayla gidersem bende öle olcam yaşasın kadın egemenliğiii yaşasın özgürlük :lepi::lepi:

Allammm şu ösgeme 1 tane 1 de yetmes 3 tane 3 de yetmezs 7 tane verrrrrrrrrr verrr verr ver Allahım ver...delikafaduldendelikafadulden
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 delüüüü kız dünya literatüründe 5 kadına 1 erkek düşerken sen bana takım kurdurtuyosun yaaa helal olsun milleti üstümemi salcan neennnnn :mymeka:

zemuszemus
Allah iyiliğini versin fırıldak gibi demişsin ya güldüm valla,hiçbişi yoktur korkma sen sadece hiçbi zaman işini şansa bırakma yeter devam ederse ve sen bu durumdan rahatzıs olursan drunla irtibata geç yeter ok tatlımopuyorumnanaktan
zemuszemuszemuszemuszemuszemus:emir_bebek:aha böyle yaptı sanki içimde:emir_bebek::emir_bebek:

cnm genelde 32lerde dönüyo gneelde ama belkide bana öyle geldi bi acaip oldum hergünkü hareketle alakasız bişidi bu hayır olsun inş
hmmmm... istersen bir doktorunu ara ve sor... ben sormaya utanmam çünkü ilk kez yaşıyorum ve bilmiyorum, doktorumun da görevi beni rahatlatmak
şirin bebeksi güzel rengarenk bişi istiyorum ama iki gündür tık yok valla yapamadım bi türlü
pekiiiiii son SAT'ını söyle bakiim

kıslar ben de kurabiye ve de mantı yapim ama kırpma mantı ha etli değil kayınvalidemlerin bi yöresel bişiyi işte yalancık bişi:eek:

[
evet... hadi bakalım kim pasta, kim poğaça, çörek yapacak karar verelim, birileri de içecekleri alsın, ben limonata içerim kızlar şimdeden belirteyim

eveeeet ben kısır, tiramisu yapacağım... siz neler yapacaksınız?
hmmmm bende kandil simidi ve yalancı su böreee yapabilirim kaydirigubbakcemile5 limonlu parfede yaparım bu yediklerimizin üstüne dondurma niyetine soğuk soğuk yerizzz hihoyyythihoyyyt

ben mercimekli köfteyle pasta yapabilirim
ohhh süper... yaptıklarınız masaya koyun, bu arada burda olmayanlara da ayıracağız, özellikle de Burcu'ya çünkü kendisi biraz oburdur kaydirigubbakcemile3 doymaz ama çaktırmaz da, ceren ve diğer kızlara da ayıralım :)
ablacımmm zaten bu kafayla gidersem bende öle olcam yaşasın kadın egemenliğiii yaşasın özgürlük :lepi::lepi:
ahaaa yanmışsın sen... kız sonra çocuk doğurmak zor oluyor, görmüyor musun halimi? kaydirigubbakcemile3
zemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemus:emir_bebek:aha böyle yaptı sanki içimde:emir_bebek::emir_bebek:

süper bir anlatım :roflol:

kıslar bu ara benim beşinci haftam olmasına rağmen ve de normal şartlarda yemekle arası olmayan biri olmamam rağmen ben iki haftadır çok sık acıkıyorum hele 4 gündür acayip sürekli yemek istiyorum yaw size de oldu mu

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaar 4000 olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.... nice sayfalara inşallah, 5000'leri 6000'leri görürüz inşallaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :teytey: :teytey: :teytey: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: zemuszemus zemuszemus zemuszemus sositososito sositososito sositososito

arife kız nerdesin?

X