Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

aaaaa pardon yaaa çok özür ama bana yakın biri daha olması lazımdı karıştırdım ben ya neyse önemli değil cnm bizde inşallah görürürüz o zamnları

kızlar neler yapıyorsunuz bakalım...
ben yıllık rapor çıkarıyorum evrakların arasına dalıyorum ve kendimi kaybediyorum bu arada sizde maşşallah iyi kaynıyorsunuz...
aman aman topiğimize hareket gelsin biraz ne güzel...
herkes burda çok sevindirik oldum :)

arifecim geçmiş olsun canım sende dikkat et kendine
nurcum valla zor senin durumda günaydın o zaman sana cicim
bedne işte kızlar anca akşam ısıncam yapcak bişey yok burda imkanlar çok kısıtlı ısınma acısından :çok üzgünüm:

ceren bugün nasılsın canım miden iyidir umarım

canım eski sayfaları okumaktan buralara bakamaz oldum evet inan çok merak ediyorum tabi biz hiç bişey hissetmediğimiz için bu dönemlerde iyimi değilmi merak ediyor insan keşke öyle bir imkanımız olsa her an görsek valla heo doktora gidesim geliyo görmek için küçücük bir parçada olsa insan görmeye seviniyor :CüvCüv:

ceren bugün nasılsın canım miden iyidir umarım

canım sağol sorduğun için bu gün iyiyim çok şükür çözdük artık teyzesi bizim bıcırık ilaç istemiyor anneside sevmiyor zaten bakalım doktor amcayı ikna edebilirsek ilaç kullanmama konusunda iyi olacak...
sen nasılsın senin mide ne durumda tatlım?

canım daha iyiyim açıkçası ama saniyem saniyemi tutmuyor

burcucum biliomusun bende senin gibiyim hiç cesaretim yok arabaya minübüslerde gidip geliorum

buna bir çözüm bulmamız lazım filiz bizi cesaretlendircek bu konuda gaza getir acık filiz bizi ama havalr düzelsin öyle getir kaydirigubbakcemile3
nurcum istanbul trafiği hele delikafadulden

benimde iş yerim bayağı uzak 40 dak falan sürüyor gitmem korkumu yenip bi araba alsam rahat edicem tabii biraz maddiyat ta var almışken doğru dürüst bi şey olsun istiyorum neyse şurda emekliliğime ne kaldıki 30 yıl o zaman alırım istediğimi :))))

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: allah seni 30 yıl sonrada gözümüz görmez yolu kız

buna bir çözüm bulmamız lazım filiz bizi cesaretlendircek bu konuda gaza getir acık filiz bizi ama havalr düzelsin öyle getir kaydirigubbakcemile3
nurcum istanbul trafiği hele delikafadulden

hiç merak etme burcucum, havalar bir düzelsin bütün gazları vereceğim ben size :))))

aaayy kızlar ne güsell hepinizin ehliyeti var araba almayı düşünenler bile varr...
ben daha ehliyet alıcamdaa...
araba kullanmayı öğrenicemde....
araba alıcamdaa....
yalnız çıkıcamdaaaa...
eşşek ölücekte..... kıçı gülecekkkk.....

:roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3 oo ne kıı çatlak biz sana böyle süürge alalım havadar havadar gidersin

ceren senin bu lafların beni öldürecek allahtan doğum yakın değil değilse erken doğururum emin ol:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…