Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

valla araba kullanmak kolay ama istanbultrafiğinde araba kullanmak ise gerçekten zor bende kullanıyorum hemde istanbulda:))) ama şimdiye kadar eşimsiz çıkmadım hiç gerçi eşimsiz bir yere gitmediğim için o yanımdayken ben kullanıyorum işte:)))

arifem canım ya ben 2 gündür mirkoplarla savaşıyorum:))) valla canım grip ilacımı almadım ıhlamurmu kaynatıp içmedim neler yaptım ama bu mirkoplar beni çok sevdianlaşılan bırakmıyorlar bir türlü:))) şaka bi yana heleki gece oldumu daha beter oluyorum Rabbim önce acillere sonra bizlere şifasını verir inşallah

entelliye 30 yıl sonra havadan uçanları çıkar ondan alırsın canım:))))

gripli hatunalr geçmiş olsun hepinize bol c vitamini birde size tavsiyem bir leğene ılık su içine tuz öyle bir saat dursun patikleriniz içinde sonra sıcacık tutun bütün halsizliğinizi mikropları alıcak bi kaç defa yapın bunu

ceren senin bu lafların beni öldürecek allahtan doğum yakın değil değilse erken doğururum emin ol:roflol::roflol:

kııızz deme öyle...
bazen bende çatlıyorum gülmekten burdaki muhabbetlere kaydirigubbakcemile3
doğuma yakın daha sık giricem buraya ve pırt diye doğurucam pc başında anlamadan....
sonra bizim bıcırıkta direk size el sallayıp ben geldim dicek gamyoncuiremsu hatta olmadı online izlersiniz doğumu :roflol:

kız ceren bayılıyorum sizin kelime kullanışlarınıza hoşşşikk felan burcu sana uçan süpürge kullandırcakmış daha ne istiyon dünyaya tepeden bakarsın bu trafik illetini çekmektense .valla ben ara ara girip bakabiliyorum ama inanın aklım hep sizde ve kaçırdığım sohbetlerde.filiz kuş sizden de bomba çıktı espri patlatma konusunda kızlar bi gece bende sizin o +18 sohbetlerinizi yakalıcam bu sefer online gülücemm sizin yüzünüzden karnım patlıcak gülmekten kocişine işkence çektirenlermi dersin hiç vermeyenlermi dersin yada tam gaz devam edenlermi dersin.. bu arada ben 2.5 yıllık evliyim ve hala eşime hayır demeyi öğrenemedim ilk günki gibiyiz :eek: hihoyyyt :CüvCüv: ama şimdi korkunun gözünü seveyim ilk bebeğimiz düşük oldu 5.5 haftalıkken ondan bunda dr yasak dememiş olsada eşim bu konuda çok titizleniyo sırnaşık şey

amanda küsermiş :1hug: dalga geçermiyim hiç ben cerenimle hava alırısn diye dedim ben böyle püfür püfür kaydirigubbakcemile3

canımın içi ben zaten havamı alıyorum püfür püfür... sen rahat ol bacım evimiz tepelik bir yerde çok havadar keşke gelsenizde görseniz....
ee iş yerim zaten fidanlık kocaa bahçenin içindeyim yeterince havası var bol ve temiz....
araba işinde de hep eşim yüzünden bu zamana kaldım. bekar iken ha bu gün ha yarın dedik, ehliyete ayıracak bir türlü paramız olmadı şimdide düğün borcu bebek derken artık çocuğumla birlikte giderim ehliyet kursuna artık araba kullanmayıda babsı değil çocuğum öğretir :roflol:

:roflol: zaten sisin bebekler doğar doğmaz anne burcu nerde nur nerde ceren kimdi filiz ierror derken büyücek gitcek
ierror valla gecenin büyüsündenmidir nedir sohbetler birden +18 oluveriyor :eek:

canımın içi ben zaten havamı alıyorum püfür püfür... sen rahat ol bacım evimiz tepelik bir yerde çok havadar keşke gelsenizde görseniz....
ee iş yerim zaten fidanlık kocaa bahçenin içindeyim yeterince havası var bol ve temiz....
araba işinde de hep eşim yüzünden bu zamana kaldım. bekar iken ha bu gün ha yarın dedik, ehliyete ayıracak bir türlü paramız olmadı şimdide düğün borcu bebek derken artık çocuğumla birlikte giderim ehliyet kursuna artık araba kullanmayıda babsı değil çocuğum öğretir :roflol:

ne güzel olur kız bak ben yavruyla dershaneye gidecem...tabi eşimin dalgasına göre bizim bebek gözünde gözlük elinde kitap ve kalemle gelecek seninkide 1 yaşına geldiğinde süper araba kullanır

kız ceren bayılıyorum sizin kelime kullanışlarınıza hoşşşikk felan burcu sana uçan süpürge kullandırcakmış daha ne istiyon dünyaya tepeden bakarsın bu trafik illetini çekmektense .valla ben ara ara girip bakabiliyorum ama inanın aklım hep sizde ve kaçırdığım sohbetlerde.filiz kuş sizden de bomba çıktı espri patlatma konusunda kızlar bi gece bende sizin o +18 sohbetlerinizi yakalıcam bu sefer online gülücemm sizin yüzünüzden karnım patlıcak gülmekten kocişine işkence çektirenlermi dersin hiç vermeyenlermi dersin yada tam gaz devam edenlermi dersin.. bu arada ben 2.5 yıllık evliyim ve hala eşime hayır demeyi öğrenemedim ilk günki gibiyiz :eek: hihoyyyt :CüvCüv: ama şimdi korkunun gözünü seveyim ilk bebeğimiz düşük oldu 5.5 haftalıkken ondan bunda dr yasak dememiş olsada eşim bu konuda çok titizleniyo sırnaşık şey

gel kız gel gece muhabbetleri daha bir değişik oluyor havanın kararmasından kaynaklanıyor heralde bende bilemiyorum ama kafa hep aynı yere çalışıyo o saatlerde bizde kaydirigubbakcemile3
ah birde benim şu sıkıntılar tam geçip kendime gelsem o zaman görün siz beniiii delikafadulden

bu arada her gece versende haftada bir versende aynı....
diyemicem çünkü kocamı çok özlediiimmm senağlama hem nasıl özlediiiiim anladınız siz onuu o yapmıyo ama ben tutup kolundan kaydirigubbakcemile atıcam yatağa sositososito

allah iyiliginizi versin emiii... kızlar bende yazın aldım ama çok fazla sürmedim yazmıştım zaten ama ank.bir ilçesine giderken kullanmıştım 50 km falan gayet iyiydi ama eşim azıcık panaik eskisine göre daha sakin neyseki tırsama diyorum sen böyle yaparsan ben daha panik olurum diyordum hem neyse şimid eskisi gibi degil biraz da sözünü dinliyorum araba kullanırken ondanda rahat tabii dur diyor duruyorum yavaşla diyor yavaşlıyorum o yüzden eskisi gibi degil..karlar var şimdi zor olur kayar kayar araba allah korusun..ama otomatik aldıktan sonra kimse tutmasın benii..zaten eşimde diyor direksiyon hakimiyetin iyi diye ama depriyaj fren kullanırken zorlanıyorum çünkü bizim araba son ayarda alıyor benim ögrendigim arabada ise frene bassam zıt diye duruyordu hemen kavrıyordu araba farklı olunca alışmam kolay olmadı bi tek onda sıkın tı yaşadım..oda zamanla alışınca olur biliyorum ama karların olması aksatacak bu işi..

Kızlar ben memlekette güzel kullanıyordum arabayı memlekette araba olun ortasında stop etti benzine pislik tıkanmış bu yüzden istanbulda daha tedirginim öyle bişey olacak diye bide kendim araba alıncaya kadar zor geliyor kullanmak araba alıp mecburda kalmam lazım

tabi ya hepinizin tuzu kuru konuşun bol kepçeden....
bizim o kadar çok borcumuz varki araba alacak paramız yok :KK43:
bizde bebeğimiz olmadan alalım istiyorduk ama nasip değilmiş...
belki bebiş uğurlu gelirde araba sahibi oluruz nasıl olacaksa....

tabi ya hepinizin tuzu kuru konuşun bol kepçeden....
bizim o kadar çok borcumuz varki araba alacak paramız yok :KK43:
bizde bebeğimiz olmadan alalım istiyorduk ama nasip değilmiş...
belki bebiş uğurlu gelirde araba sahibi oluruz nasıl olacaksa....

canım bizimde şu anda alacak durumumuz yok eşim şirket arabası kullanıyor kendimize istiyoruz bi tane inş ben atanırsam kredi çekip almak istiyorum bebişimin uğuruyla alırım belki

evet bebişler kısmetiyle gelir bakmayın ben evlendimdede vardı eşimin babasından kalma araba yoksa bizde şu anda olsa alamayız asla kredi öderken

kızlar ben çıkıyorum bana müsaade eve vardığımda fırsat bulursam yazarım inşallah. hepinizi öpüyorum kocaman kocaman.... mucx mucx bye bye

X