Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım evet benimki bile şuan hala kasıkta 14. haftadayız düşün... bunu nerden biliyorum çünkü doktor ultrasonu hep kasığımda tutuyor ve bebeği orda görüyorum :)
ama dediğin gibi karın bölümüne ne zaman geçer bilemiyorum. hayırdır tatlım sancı falanmı var?

yok merak ettimde sordum tatlım sadec ara ara kasıklarımda batma şeklinde ağrılar oluyo ben 8+6 günlük oldum ocak 6 da randevum var .sabırsızlıkla bekliyorum ilkinde keseyi gördük ikincide kalp atışını duydum üçüncü kontrol ocak 6 ozaman 10+ birkaçgün olacak ozaman dr ne yapıyor ceren sen yaşadın bilirsin

ya kızlar yardım edin nolur, adetimden 4 gün önce kan testi yaptırdım değer 2 çıktı, şimdi adedim 3 gün geçti idrar test kitleri negatif çıkıyo ama adet olmuyorum, normalde düzenlidir çok, sizce durum ne, aynı şeyi yaşayanlar var mı yaaaaaaa lütfen cevap

bende adetime 5 gün kala kan testi yaptırdım 0.13 çıkmıştı adet tarihim 1 hafta geçtikten sonra (tabi 3-4 kez yaptım o arada) idrar testi silik çıktı ve nihayet iki hafta sonra kan testinde çıktı biraz daha bekle çıkabilir

insan ne kadar merak ediyor değil mi ierror? şöyle bir alet olsa (belki de vardır ben bilmiyorum, teknolojiye yetişmek ne mümkün), küçük bir alet. karnına koyduğunda bilgisayar ekranında içinde olup bitenleri en ince ayrıntısına kadar gösterecek. Tabii bu arada bütün değerleri gösterecek... Çok mu uçtum?

kızlar merhaba ben geldimmmm sürekli midemi bastırsın die bi şeyler yemekten ve o şeylerin sürekli midemi daha çok bulandırmasından bıktım mide bulantısından bir insan yorulurmu ya ben yoruldum 1 haftadır inanın ya ceren 12 haftadan sonra geçer die ümit ediyodum eee sen 14 tesin hala bulanıo ne zaman geçecek bu yaaa.
kızlar kıskandım hepiniz eşinizle tanışma hikayenizi anlatmışsınız bende anlatayım biz eşimle ufak bi yerde büyümüşüz hatta eşimin kardeşi benim ilk okul arkadaşım ama ben eşimi ilk kez 24 yaşındaydı ve bende 20 o zaman tanıdım onu yabancı zannediodum meğerse o bizim buranın bnden daha çok yerlisiymiş ayrıca işteee burası süpper babam kamuda çalışıo oda babamın yanında ki memurlardan biriymiş heheheh sonra biz birbirimizi fark ettik bakışmalar falan ortak bir tanıdık benimle görüşmek istediğini söledi bir kez için görüşmeyi kabul ettim 8 ıl oldu görüşmek o görüşmek yani o günden beri herşeyim benim :))) Allah hiç kimsenin düzenini huzurunu bozmasın aminn
eeee keyifler nasıl üşüdük bugün galiba vallahi yıllık izindeyim evim sıcacık oturuyorum sölemesi ayıpp
cerencim evet ben sanırım nurla ve jerrorla aynı dönemdeyim değilmi kızlar

insan ne kadar merak ediyor değil mi ierror? şöyle bir alet olsa (belki de vardır ben bilmiyorum, teknolojiye yetişmek ne mümkün), küçük bir alet. karnına koyduğunda bilgisayar ekranında içinde olup bitenleri en ince ayrıntısına kadar gösterecek. Tabii bu arada bütün değerleri gösterecek... Çok mu uçtum?

uçç uççç uğur böcüüü annen sana terlik pabuuçç getireceekkk :roflol:
bende hep rüyalrımı ekranda izlemek istemişimdir
senin isteiğin biraz daha olur bişey en azından kaydirigubbakcemile3

kızlar merhaba ben geldimmmm sürekli midemi bastırsın die bi şeyler yemekten ve o şeylerin sürekli midemi daha çok bulandırmasından bıktım mide bulantısından bir insan yorulurmu ya ben yoruldum 1 haftadır inanın ya ceren 12 haftadan sonra geçer die ümit ediyodum eee sen 14 tesin hala bulanıo ne zaman geçecek bu yaaa.
kızlar kıskandım hepiniz eşinizle tanışma hikayenizi anlatmışsınız bende anlatayım biz eşimle ufak bi yerde büyümüşüz hatta eşimin kardeşi benim ilk okul arkadaşım ama ben eşimi ilk kez 24 yaşındaydı ve bende 20 o zaman tanıdım onu yabancı zannediodum meğerse o bizim buranın bnden daha çok yerlisiymiş ayrıca işteee burası süpper babam kamuda çalışıo oda babamın yanında ki memurlardan biriymiş heheheh sonra biz birbirimizi fark ettik bakışmalar falan ortak bir tanıdık benimle görüşmek istediğini söledi bir kez için görüşmeyi kabul ettim 8 ıl oldu görüşmek o görüşmek yani o günden beri herşeyim benim :))) Allah hiç kimsenin düzenini huzurunu bozmasın aminn
eeee keyifler nasıl üşüdük bugün galiba vallahi yıllık izindeyim evim sıcacık oturuyorum sölemesi ayıpp
cerencim evet ben sanırım nurla ve jerrorla aynı dönemdeyim değilmi kızlar

canım hangi yönden aynı dönem ben anlayamadımda:uhm:

burcusal canım aman ne yap et ayakları üşütme çünkü kadında en çok ayak üşür ve direk idrar yolları enfeksiyonu ile iltihap meydana geliyor sıcak su torbası göötür ayaklarını altından ayırma hiç ciddi diyorum bak keşke sende ceren gibi servisle gidip gelseydin kışın gerçekten zor oluyordur vesaitle işe gitmek ALlah seninde herkesinde yardımcısı olsun

ceren daha iyi olmana sevindim arkadaşım

entelliye sonuçlarının iyi çıkmasına sevindim

burcumm seninkide ilginçmiş biliyormusun nasip kısmet işte nerdenn nereye enişte bulmuşken kaçırmayayım demiştir kesin:)))

neşemmm kız kilolar ne alemde aferin bacım ya en azından istikrarlı devam ediyorsun helal sana ama arada ses ver yaa:KK43:((

kibele kız sen en son gittikten sonra gitmedinmi doktora gelişmelerden haberdar etmedin bizide ondan sormak istedim ne alemdesin canım nasıl gidiyor hamişlik?

arife ne haber tatlım nasılsınız?

mavidenizm ALlah yardımcınız olsun canım valla taşınmak kolay değil inşallah sorunsuz halledersiniz

nur84 mide bulantılarına keşke bir çözüm olsa ama yok sanırım haa bu arada bak şimdi aklıma geldi benim ablama doktoru kola takılan bi kolluk verdi miden bulanımı takıyorsun geçtimi çıkarıyorsun ve inanın işe yarıyor ablam afedersiniz durmadan çıkarıyor hatta şuan serumla besleniyor 3 günde bir:KK43:(( doktoru kendi hamileliğindede kullanmış biçok hastasıda kullanmış kesin memnun kalırsın demiş ablamda aldı ve inanın faydasını gördü akapuntur bilekliğiymiş koldaki bi noktaya baskı yapmasıyla mide bulantısını durduruyormuş denemekten zarar gelmez dimi paylaşmak istedim

filiz kendini toparlamana sevindim canım heh şöyle işte:KK66:

yok merak ettimde sordum tatlım sadec ara ara kasıklarımda batma şeklinde ağrılar oluyo ben 8+6 günlük oldum ocak 6 da randevum var .sabırsızlıkla bekliyorum ilkinde keseyi gördük ikincide kalp atışını duydum üçüncü kontrol ocak 6 ozaman 10+ birkaçgün olacak ozaman dr ne yapıyor ceren sen yaşadın bilirsin

canım ya doktorum beni o kadar çok çağırdıki nerdeyse her hafta yanında idim. aylık rutin kontrollere hiç dönmedi benimkisi enfeksiyon yüzünden :KK43: bu ay nasipse temizlendik artık ve ocak 15-20 arası gidicez üçlü test için. canımcım doktor harici özel bir şey yapmıyor bebeğin gidişatına annenin şikayetlerine falan bakıyor eğer yolunda olmayan bir şeyler varsa tavsiyelerde bulunup ilaç yazıyor. birde dikkat etmen gerekenleri üstüne basa basa söylüyor. mesela ben son gittiğimde bana beslenme listesi verdi :)
ama kasık ağrıları batmaları çok normal banada oluyor bebiş büyüdüğü için bunların olması gerekiyormuş....

arifecim nasılsın nasıl oldun durumunda hasta olmuş

teşekkür ederim burcum iyi olmya çalışıyorum çok fena grip oldum nefes alamıyorum resmen başımı kaldıramıyorum valla idare ediyoz işte sen nasılsın sabah çok üşümüşşün canım benim çok dikkat et kendine tammamı
filizcim teşekkür ederim dediğim gibi iiii olmaya çalışıyom sen nasılsın yazdıklarını okudum lütfen karamsar olma allahın izniyle bebişin seninle bidaki gidişin daha iyi olucak inşallah vazgeçmek yok
cerencim nasılsın miden düzeltimi

hoşgeldin nurcum :)

benssenb canım sağol, daha önce de dediğim gibi sizler çok güzel moral veriyorsunuz, kendimi iyi hissediyorum ve dün doktora falan gitmedim ben, aslında benim randevum cuma diye düşünüyorum, dünü sildim zihnimden, miniğimle konuşuyorum devamlı ve karnımı okşayıp onu çok sevdiğimi söylüyorum :) evet, sizlerin sayesinde iyiyim arkadaşlar :)

nurcum hamilelik dönemi olarak ben 8+3 teyim jerrorla sende aynı haftadasınız die biliodum yanlışmı oldu kız yoksa karıştırdımmı

burcusal canım aman ne yap et ayakları üşütme çünkü kadında en çok ayak üşür ve direk idrar yolları enfeksiyonu ile iltihap meydana geliyor sıcak su torbası göötür ayaklarını altından ayırma hiç ciddi diyorum bak keşke sende ceren gibi servisle gidip gelseydin kışın gerçekten zor oluyordur vesaitle işe gitmek ALlah seninde herkesinde yardımcısı olsun

ceren daha iyi olmana sevindim arkadaşım

entelliye sonuçlarının iyi çıkmasına sevindim

burcumm seninkide ilginçmiş biliyormusun nasip kısmet işte nerdenn nereye enişte bulmuşken kaçırmayayım demiştir kesin:)))

neşemmm kız kilolar ne alemde aferin bacım ya en azından istikrarlı devam ediyorsun helal sana ama arada ses ver yaa:KK43:((

kibele kız sen en son gittikten sonra gitmedinmi doktora gelişmelerden haberdar etmedin bizide ondan sormak istedim ne alemdesin canım nasıl gidiyor hamişlik?

arife ne haber tatlım nasılsınız?

mavidenizm ALlah yardımcınız olsun canım valla taşınmak kolay değil inşallah sorunsuz halledersiniz

nur84 mide bulantılarına keşke bir çözüm olsa ama yok sanırım haa bu arada bak şimdi aklıma geldi benim ablama doktoru kola takılan bi kolluk verdi miden bulanımı takıyorsun geçtimi çıkarıyorsun ve inanın işe yarıyor ablam afedersiniz durmadan çıkarıyor hatta şuan serumla besleniyor 3 günde bir:KK43:(( doktoru kendi hamileliğindede kullanmış biçok hastasıda kullanmış kesin memnun kalırsın demiş ablamda aldı ve inanın faydasını gördü akapuntur bilekliğiymiş koldaki bi noktaya baskı yapmasıyla mide bulantısını durduruyormuş denemekten zarar gelmez dimi paylaşmak istedim

filiz kendini toparlamana sevindim canım heh şöyle işte:KK66:

teşekkür ederim canım iyi sayılırım fena gribe yakalandım mikroplara karşı savaş veriyorum sengözlerimebaksanab

X