Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hahahahaaayyy :roflol::roflol: kahkaha attım resmen çok yaşa emiiii

işteyim canım ama fabrika kapalı yarım gün durup gidiyorum görümcem doğum yapmış az önce birazdan çıkıcam öpüyorum hepinizi görüşrüz yine tekne güzeli senide öptüm kocaman byee
bizde seni öptük canımmmm bizi ihmal etme kendinide bizde mahrum etmeeee opuyorumnanaktan

oyy işte tam hamiş psikoloji herşey yolunda gidio demekki ablacım :roflol::roflol:
:1hug:üzülme başka gün gidersiniz yineee
benim koca böle bi teklifde bile bulunmadı dahaaa mavinin dediği gibi bruncha gitmek istiyorum bende kaydirigubbakcemile3

telafi etmek zorunda zaten kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

evet sanırım hamiş psikolojisi yoksa normalde bozulmam böyle şeylere kaydirigubbakcemile3 zaten başka şansı yok güzelim, kesin başka gün götürecek :) hmmm o zaman sen iste gitmeyi tatlım, kocanın aklına gelmiyorsa sen aklına sok kaydirigubbakcemile3

burcu kızzz kocayı boşveeee bereber gidelim bruncha olmazmııı :kedi: tıkınmak istiorummm laelaelaelaelae

kızlar kısa bi süre yokum yeni gelene bi kaç iş gösterip gelicemm
tamam kuşummm

ayhh kıslar benımde agdaya gıtmem lazım ama tırsıyorummmm yıne cok canım acıcak dıye :sinifsinif:

filiz ablacım bozulma geç kalmış götürür yine
yok yok o anlık bir bozulmaydı geçti bile zemuszemus
ayhh kıslar benımde agdaya gıtmem lazım ama tırsıyorummmm yıne cok canım acıcak dıye :sinifsinif:
aaaa bak sevtapla burcu hallettiler, mis gibi oldular, hiç tırsma :) yakında ben de gideceğim delikafadulden

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................32. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................30. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................29. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Gcan......................................29. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Benssenb...............................26. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................24. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Sevvttaapp...............................24. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

8. Rüzgar Deniz..........................22. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Slvmsstr................................ 17. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

10. Jasminn_23............................14. Haftamızdayız

11. Fatos0808 ............................ 10. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Allah yardımcın olsun cicim 3 senedir gidiorum ağdaya ama hala dahaa böle heycan yapa yapa gidio ayaklarım delikafaduldendelikafadulden

kızlar evde biraz işim var, onları halledeyim gelirim sonra, öptüm sizi :)
görüşürüz ablacımmm kolay gelsinnn opuyorumnanaktan

Allah yardımcın olsun cicim 3 senedir gidiorum ağdaya ama hala dahaa böle heycan yapa yapa gidio ayaklarım delikafaduldendelikafadulden

bende 1 sendır gıdıyodum canım zaten anca alısmıstım sımdı dahada hassaslasınca canım cok yanıyo en son kız kanattı daha cok tırstımmm sımdı kendımı 1 hafta onceden alıstırıyorum kaydirigubbakcemile3

tmmdır tanısır kaynasırıss :)))

kanattımı delikafaduldendelikafadulden amanınnn nasıl çekmiş öleee :teselli: bende çok beyaz tenliyim peynir gibi morarcak die korkuodum ama profsyonel olmuşlar artık öle hızlıki elleri sadece tütsülenmiş tavuk gibi oluorum 2 gun kırmızı kırmızı okaa kaydirigubbakcemile3

sırnaşık şeysırnaşık şey valla kanattı ee ben rahat durmadım ama ayaklarımı uzatıp yatamıyorum zaten benım kız dikiyo popoyuu sırnaşık şey canım acıdıkca bacakları kapattım oda cart cart mahfettı kafamçokkarıştı ayh beyaz tenlı olunca haklısın kızarırsın ben bugdayım bısıcık olmuyo pammık gibi oluyom :lepi: yıne kanıcak dıye hergun yarın gıderım dıom :bbo:

Uzayınca taa çok acıyo uzamadan git sen bende öle yapiorum bazen uzuo sonra kıza diorum bana küçük çek minik çek ter döküorumm üff üfffff yapioruz sonraaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…